Benzer Yazılar

Yeonwoo Momoland’den ayrıldıktan sonra selfieler yükledi

Yeonwoo Momoland'den ayrıldıktan sonra selfieler yükledi

HABER: Yeonwoo, Momoland’den ayrıldıktan sonra feminen güzellik

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+814, -61] Momoland’deyken en güzeliydi. Oyunculuğu ondan daha iyi olan ve daha güzel yaşıtı bir sürü aktris var, ortalama bir oyuncu yeteneği olsa bile bu alanda ilerlemesi zor olacak.

2. [+714, -51] Grupta olduğu için öne çıkıyordu sadece. Gerçek aktrislerle yarışabileceğini sanmıyorum.

3. [+409, -40] ‘Feminen güzellik’ ile gruptan ayrılmanın alakası nedir?

4. [+26, -6] Dürüst olalım, ‘Pegasus Mart’ta Jung Hye Sung’un yanında çirkin görünüyordu…. oyunculuğu ise…. pek bir şey söylemeyeceğim

5. [+25, -2] Artık Momoland’de olmadığı için oldukça sıradan görünüyor;;;

6. [+20, -5] ‘Pegasus Mart’ta Jung Hye Sung onu ezdi geçti

7. [+12, -7] Leeteuk’a hayatı boyunca şükretmeli ㅋㅋ

8. [+12, -2] İnsanlar Momoland’i ‘Bboom Bboom’ ile tanıyordu… çoğu kişi grupta kaç üye olduğunu bilmiyor, üyeleri ayrı ayrı bilen yok, ben JooE’yi bile tanımıyordum… Leeteuk arama listelerine Yeonwoo’nun ismini koyunca ben onu tanıdım. Leeteuk’a şükretsin… tatilde ona hediye yollasın.

9. [+11, -1] Sadece JooE’nin yanında olduğu için parlıyordu…

10. [+11, -2] Oyunculuğu Nana kadar iyiyse eğer başarılı olur

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+28] şirket bboom bboom’un başarısıyla ne yapacağını bilemedi ve grubu mahvetti

 

Kaynak: Netizenbuzz

19 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

İKON- LS
WİNNER- Really Really
MOMOLAND- Bboom bboom
PENTAGON-Shinee ile bulundukları konumdan çok daha yukarıya çıkabilirlerdi ama hepsinin şirketi sağ olsun mahvetti her şeyi .

Sel

Winner bence listede olmayı haketmiyor onlar really really den 3 ay sonra bile geri donus yapabildiler love me love me ve island baya guzeldi ama rr gibi tutmadi sirketle alakası oldugunu dusunmuyorum ikonda da sonraki geri donusleri iyiydi killing me de baya svildi ama yine grup uyeleri grubu mahvetti diye dusunuyorum ama pentagon ve momolandda gercekten kaderleri bir parlayıp düşüşe geçen gruplar sikretlerin destegi olsaydı 1 yıl geçti şuan ne seviyede olurlardı hadi mld kucuk bir sirkette cube a cok kızgınım beast zorvenin zorvesini yaşamış bir erkek grubu pentagonu büyütebilirlerdi

Sel

Zorve ne zirve olacak onlar MJHDBMCKDBDHD

Deniz

İKON’u üyeler değil direkt YG mahvetti . BI’ın yaptığı şey yeni değildi taaa 2016’da yapmıştı , hangi akıllı 3 sene önceki bir olay için atar ki grubun liderini ? Hem de BI sıradan bir üye değildi grubun şah damarı gibiydi , üstelik şirketinde daha önce kullananları hiç atmamışken . Resmen kendi paçasını kurtarmak için o zaman BI’yı attı .Winner’a gelecek olursak evet diğer gruplara göre çok çok iyiler , neredeyse her dönüşleri listelerde 1. oluyor – son dönüşleri hariç- Winner yaz şarkılarıyla Kore’de sevildi , eğlence programlarında da görmek istenilen yüzler . Kore halkı genel olarak onları tv’de görmekten hoşlanıyorlar… Read more »

Sehunais

Yge bu gruplara o şarkılarla çok fazla promo yapmalıydı bunun yerine hiç umursamadı sadece yemeğe çıkarıyordu. B.I grubu popüler yapıyordu yazdığı şarkılar ve besteler ile ama yhs ne yaptı kurtuldu o şirketten geriye kalan üyelerde kurtulur umarım. Winner da kurtulur umarım

JenLisJisRos

Grup değilde gugudan kim sejeongu da eklemek isterim şirket gerçekten yazık ediyor ona da
https://www.instagram.com/p/B5zRM3oDsKQ/?igshid=1x7z2sw3tslju

stan talent stan pentagon

gerçekten shine döneminde bayağı parladık ama mahvolmadık, belki sorunlar olmasaydı daha hızlı olabilirdi yine de zorluklara rağmen parlamaya devam ediyoruz gitgide yukarı çıkan bir yol kat ediyoruz pentagon ve universeler olarak:’))

Akali

[+28] şirket bboom bboom’un başarısıyla ne yapacağını bilemedi ve grubu mahvetti

nokta.

Öyleişte

Doğruya doğru Leeteuk olayından önce ne adını ne tipini biliyordum.

Kayısı

Ulan Leeteuk kendinden 13 yaş küçük kıza saygı eki kullanmadan, basbaya flört etmek için mesaj atmaya kalkıştı diye kızın adı duyuldu, Leeteuk’a şükredin diyorsunuz. Bu olay duyulduğunda da Teuk’a saydırıyorsunuz, ne aptal bi milletsiniz siz ya?

Bu arada Teuk kimle flört ederse etsin, banane. Ama Korelilerin bir kadına, bir erkek onunla flört etmek istedi diye “ona teşekkür et” demesini asla mantıklı bulamam, hoş karşılayamam. Düpedüz erkek yüceltici hareket bu – Koreli klasiği işte. Yarın bir gün genç bir kadın idol çıkıp “Çok ünlü X grubunun X üyesi bana flört etmek için mesaj attı” dese bir ton küfredersiniz ulan. İki yüzlüler.

jeyan

bu kız parlayacak, eminim!

Krystal benim karım ok?Sulli-Hara❤️

Yabancı yorum😭MLD gerçekten salak bir şirket,gruptan daha milyonlar kazanabilirlerdi ama 2 üyeyi attılar Ve üyelerinin popülaritesi kullanılamadı.Muhtemelen bir daha eski başarımıza kavuşamayacağız.Yeonwoo ve Taeha yı özledim.

yeahwhatever

gerçekten ne oldu niye ayrıldılar ya da ayrılmaya zorlandılar bilmiyorum :??

Mel

Tamam bu kız da hoş ama nana bambaşka bir seviye ya kimi kimle kıyaslıyorsunuz

Ydrcns

Yeonwoo-yaa yorumu görmedim bir şeyler eksik

Nişu

Valla en başında yıl sonu törenlerinden birinde idollerle bi cover yapmıştı orda grubunun içinde güzel olup başkalarının yanında söndüğünü görmüştüm çünkü ondan beklendim vardı ama izleyince hadi be olmuştum… tabiki oyunculuğuyla nokta atışı yapabilir tek başına hala güzel bi kız

JenLisJisRos

Herşeye rağmen yeonwoo grubun bir arada kalmasını isteyen tek gerçek üyeymis gibi geliyor bana inşallah oyunculukta başarılı olur bu koreli netizenlere gıcık oluyorum hani oyunculukta yetenek önemliydi şimdi bir suzy iu cha eunwoo olsa öyle derlerdi ama yeonwoonunda tipine laf etmişler hemen gerçekten ikiyüzlüler umarım şirket bu alanda iyi yönetir kizcagizi zannetmiyorum ama.
https://twitter.com/MMLD_Turkey/status/1201193166453563396?s=09

May ile

İnce dudaklı kızlardansa dolgun dudaklılar daha güzel geliyor bu nedenle bu kızı görünüş olarak beğenmiyorum.

...

Leeteuk’a dua etmeli. Yoksa kimse ismini bile bilmeyecekti.

Yeni Yazılar