Benzer Yazılar

Yesung, Kangin’i destekleyerek hayranları üzdüğü için özür diledi

Yesung, Kangin'i destekleyerek hayranları üzdüğü için özür diledi

HABER: SuJu Yesung, “Kangin’i destekleme hırsım.. hayranları üzdüğüm için özür dilerim”

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+552, -15] Bir suçluyu desteklemeden önce dön kendine bak

2. [+441, -16] Sen de umutsuz vakasın

3. [+384, -10] Kangin cezaevine~

4. [+27, -4] Grubun en umutsuz vaka üyesi değil mi bu adam..? Kendi başına bir karakteri yok, diğer üyeler sayesinde ilerlemekte çok iyi.. Eğlence şovlarında Kim Heechul gibi şovu taşıyan kişi de olmuyor. Çok sıkıcı ve yer aldığı tüm şovlarda modu düşürüyor değil mi..?

5. [+23, -1] Tencere yuvarlanır kapağını bulur. Kangin’den farkın olmadığını söylemiş oluyorsun. SuJu’da kaç tane normal adam var ya?

6. [+23, -3] Sessiz ol seni plastik canavar

7. [+20, -1] Lee Kyung Kyu bir keresinde nehirde akıntıya kapılmış birini kurtarmaya çalışırsanız kendinizi kaybedersiniz demişti. Onun gibi birini desteklersen kendini kaybedersin. Sessiz kalsan daha iyi.

8. [+17, -0] Sonuçta arkadaşın olduğu için özel hayatında onu destekleyebilirsin ama bu konuda gönderi atma..

9. [+14, -0] Kangin’i gerçekten abisi olarak görüyorsa şu anda onu desteklemek yerine eleştirirdi.

10. [+14, -0] “Davul bile dengi dengine” bir bilimdir

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+276] Kangin’i bu kadar destekleyip Sungmin’i nasıl dışladıklarını hiç anlamıyorum. Sungmin evlendiği için onu göz ardı ediyorlar, ama Kangin grubun imajını defalarca kötü etkilemesine rağmen ondan nefret etmiyorlar?

 

Kaynak: Netizenbuzz

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Mustesna

4. [+27, -4] Grubun en umutsuz vaka üyesi değil mi bu adam..? Kendi başına bir karakteri yok, diğer üyeler sayesinde ilerlemekte çok iyi.. Eğlence şovlarında Kim Heechul gibi şovu taşıyan kişi de olmuyor. Çok sıkıcı ve yer aldığı tüm şovlarda modu düşürüyor değil mi..? kangini desteklediği için nefret yorumu almasını anlarım.. her ne kadar yıllarını birlikte geçirdiği ve hata yapsada sevdiği bir dostu, abisi olsa da, içinde olan sevgisini böyle bir durumda dışa vurması hatadır.. ama bu yorum cidden can sıkıcı.. yesung’un grubun umutsuz vakası olduğunu düşünmüyorum.. evet varyete yeteneği olmayabilir ama suju’da herkesin varyete yeteneği olacak diye bir şey… Read more »

xoo

Yesung 3 ana vokalden birisi. Ve showlarda modu düşürdüğü filan da yok. Karakterini beğenmiyorum diyebilirsin. Şahsen ben en çok Yesung’u izlemeyi seviyorum. Kangin konusuna gelirsek o tüm canlarını tüketti artık. Game Over

SeulgiWendy

Yesung buralara kadar kolay gelmedi tamam mı sesi ile geldi Sm’de 80 stajyer arasından seçildi ve o 80 kişi ile hiç biriyle arkadaşlık kurmadım çünkü onlar benim rakibimdi ve benim çıkış yapmam gerekiyordu dedi grubun umutsuz vakası diye bilmen için sağır olman lazım Yesung’un sesi korede eşsiz sevmezsin dinlemezsin ama ona yetersiz diyemezsin Kangin meselesi ise SuJu üyeleri her uyeye destek veriyorlar ayrılan Henry olsun grupla promosyon yapamayan Zhoumi olsun hepsine Sunmimede destek paylaşımları yaptılar aralarında bir vefa var beraber çok şey atlattılar olumden bile beraber donduler bu insanlar artık rahat bırakın şu insanları.

Kübra

Yesung un sesini yok saymaları resmen haksızlık. Sesi zaten dogal güzeldi ama çatlamaları engellemek için daha iyi olabilmek için o kadar eğitim aldı kendini geliştirmek için o kadar emek harcadı. Başardı da ama bir hata yaptı hadi her açıdan kötülemeyelim kafası bitmiyor bu netizenlerin

madongseokoppişkonuntatlişkosu ama en has korecan"

ya ben oyunculuğunu da beğenmiştim hâlbuki.
keşke tekrar öyle hoş bir rolde oynasa. muah yesungaaa

Revel

Offf dağıtın gitsin grubu ya valla

TWICEXO

Yo

Hanagasagukoro

Çok biliyon sen

Yeni Yazılar