Benzer Yazılar

YG, yılın 3. çeyreğinde 5 milyon won kar yaptı

YG, yılın 3. çeyreğinde 5 milyon won kar yaptı

HABER: YG’nin üçüncü çeyreğinde kar 5 milyon won… SM, JYP ↑ rising anticipation

KAYNAK: 10asia via Nate

1. [+841, -62] GD ve TOP gibilerin Kim Tae Ho PD’nin yaptığı bir MBC eğlence şovuna katılıp imajlarını temizleyeceklerinden endişeleniyorum. GD 2011’de Infinity Challenge’a çıkarak marijuana skandalı imajını temizledi, Big Bang buraya kadar bu şekilde geldi

2. [+742, -23] Zararda değiller mi??? 5 milyon won kar yapabilmeleri bile inanılmaz

3. [+536, -23] Bu gidişle Big Bang suçluları askerden dönünce medya oyunu yaparak sektöre dönecekler. Acınası idoller, aptal hayranları.

4. [+49, -1] Black Pink’in hiç para getirmediği kanıtlanmış oldu

5. [+34, -0] Black Pink’in aptal hayranları ‘popülaritelerinin rakibi yok’ diye onları savunuyordu, neredeler şimdi?????? Evet, Black Pink 5 milyon won para getirebildiği için inanılmaz

6. [+34, -1] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ 5 milyon won ㅋㅋㅋ Jennie-ya ㅋㅋㅋ sen YG’de değil misin?

7. [+30, -0] 5 milyon won ㅋㅋㅋㅋㅋ

8. [+27, -0] Kendini dünya starı ilan eden Black Pink YG için 5 milyon won kazandı

9. [+19, -1] Lütfen YG’yi tarihe gömün

10. [+17, -1] AkMu olmasa YG ne yapardı.. dijital satışlar AkMu’dan geldi ㅡㅡ

11. [+16, -0] Black Pink medya oyunuyla popüler olmaya çalışıyor ama hepsi bir yalan. Sponsorluklar ile bedavaya bilet dağıtılmasına rağmen konserleri boştu, bundan bir kar yapamadılar. Fandom büyük ya da güçlü değil, hayran ürünlerinden kar kazanamıyorlar.. Albümleri çok satmıyor.. Dijitalde çok satıyorlar ve Güney Doğu Asyalı hayranları sayesinde Youtube’da çok izleniyorlar ama hepsi bu.. ve sadece bu iki şeyle para kazanılmıyor

12. [+15, -0] Ne? 5 milyon won mu?

13. [+11, -3] YG 5 milyon won kazandığına şükretsin

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+90] Şimdi baktım
5 milyon won= 4,155.05 dolar

Bu gerçekten kötü, özellikle de YG’nin Louis Vuitton’a geri ödeme yapması gerekiyorken. Umarım AKMU, Blackpink ve Lee Hi kontratlarını iptal edip şirket değiştirebilir.

Kaynak: Netizenbuzz

74 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
barbie

blinkler niye bp nin sadece popüler olduğunu sağlam bir fandoma sahip olmadıklarını kabullenmiyor konser biletlerin çoğunu zaten kendileri bedavaya dağıtıyor albüm desen çok yüksek bir satışları yok (full olsa satarlar dimi)
bp nin bir balon olduğu zamanı gelince patlayacağını herkes biliyor kızları şişirmek yerine adam akıllı kore promoları yapıp sonra abd ye gitseydi bp şu an çok farklı yerlerde olabilirdi

Muziksever

Hangi blinkten bizim fandomumuz çok sağlam veya fazla laflarını duydun?Hepimizin söylediği şey kızlar çok iyi,şarkılar mükemmel ve daha iyi yerlere gidecekler tarzı cümleler.Burda mesela kimse ,blackpink hayranları da dahil, blinkler çok güçlü demiyor?

barbie

kusura bakma da blink kadar egoist bir fandom yok şu an

Muziksever

🙁

gezegentozu

Her BP gönderisine şu kadar sattık, şu kadar konserimiz full doluydu, yabancı fanlarımız şöyle yorumları dolu. Blink 3 kişiden oluşmuyor sen demezsen öbürü diyor mutlaka.

?????

Aynen kanka her BP gönderisinde fanların grubuyla övünmesi yanlış çünkü fanı yani halbuki bıraksınlar antiler istediğini söylesin dimi ne kadar yanlış bir şey bu blinklerin yaptığı yahuuu diğer fandomlar hiç yapmıyor çünkü bunu bir tek BP fanları yapıyor çok haklısın

Betüş

Sorun övünme değil . Hepsi için demiyorum ama blinklerin çoğu her güzel şeyi ilk blackpink yapmış gibi savunuyor ve diğer grupları aşırı şekilde eziyor. Mesela BP ile alakasi olmayan bir post var hemen altına BP de olmalıydı diyorlar. Atıyorum bir liste yayınlanıyor eğer BP yoksa ,biz bu listeyi ciddiye almıyoruz yanlış bu liste diyorlar. Yani şöyle söyleyeyim. Grubun ne kadar iyi olduğuyla ilgili haberler yapılıyorsa zaten insanlar görüyor ama bunlar hemen bakıyorum başka grupları ezmeye başlıyor. yeni bir kız grubu çıkıyor,hemen bp’e benziyor herkes bp’e özeniyor diyorlar.Aslında böyle yaparak kendi savundukları gruba zarar veriyorlar farkında değiller. Bp bana göre yetenekli… Read more »

Suna

Bunu yapmayan fandom söyle gelip alnından öpücem dkkdkdlsl Herkesin yaptığı hareketleri Blinkler yapınca olay oluyor çok komik

Betüş

@Suna başka hangi fandom var diğer grupları bu kadar aşırı ezen söyler misin ? Tabiki kendi grubun sana en iyi gelir ama gerçekten sosyal medyadaki yorumlara dikkat ettin mi bilmiyorum hep bir öne çıkarma hep bir biz en iyiyiz durumları. BP ile ilgili en ufak birşey söylesek anti oluyoruz birde bende bunu anlamıyorum. Diğer yandan şunu da ekleyeceğim. Kızlar popüler mi popüler , şarkılarınin bir aurasi var kendini dinletiyor, yetenekli olmasalar çıkış yapmazlardi zaten. Bu göz önündeyken aşırı savunmaları garip geliyor,sanki ispat etmek isterler gibi .

????

Army fandomunu gözleriniz görmüyor herhalde? Aaa ama pardon tabi ki görmez çünkü 3 maymunu oynamak sizler için çok normal bir şey 🙂 Bu kızlara en başından itibaren edilen lafların haddi hesabı yok burada bile neler neler söylendi birinizde çıkıp dur demediniz bu tiplere aksine alkış tuttunuz hakaret/küfür edene şimdi de çıkmış hala fandomu ve grubu suçluyorsunuz şöyle böyle diye. Eleştiri adı altında hakaret/küfür edip bu benim fikrim diyemezsin eğer diyorsan her türlü lafı yersin haklı olarak keza her BP haberinde ”Ya bu kızlar idol değil blogger/instagirl/manken, zayıflıktan ölecekler/iskelet gibi,çok çirkinler hem abartılıyorlar,yeteneksizler onların yerinde X grubu olmalıydı” deniliyor e bu… Read more »

Betüş

Arkadaşım benim için hakaret demek ne biliyor musun? Eğer birinin dış görünüşü ile ilgili çirkin ithamlarda bulunulursa , hastalığı olup onunla dalga geçilirse veya alenen küfür edilirse bunlar hakarettir . Ama onun dışında idollerin yaptığı müzikle ilgili veya bize yansıttıkları algı olayı insanın kendi bakış açısıdır ve küfür etmediği müddetçe söyleyebilir. Bir bak bakalım eski yorumlarima hiç tiple ilgili yorumum var mi ? Aksine tiple ilgili yapılan kötü yorumlara eksi bile verdim .en başından beri diyorum ,evet bana göre BP model ve instagirl .Sen aşırı yetenekli buluyorsan kızları ben buna saygı duyuyorum peki ben buna katilmak zorunda mıyım ? Bu… Read more »

????

Benim düşünceme saygı duyman gerekmiyor valla mesele bu kızların yok sayılmasına destek oluyor olmanız. Onların elinde olan bir şey değil dönüş yapmaları şirketin ne halt olduğu aşikar Blinklerde bu durumdan memnun değil ama sürekli buradan vurmaya çalışan her BP haberinde görünüşlerine,hayatlarına laf eden tayfa var ki bu tayfa senin yorumunu beğenen olduğuna yemin edebilirim o yüzden SİZ diyorum. Gir diğer BP haberlerine bak olumlu yorumlar deli gibi eksi alırken hakaret yorumları artı dolu şimdi çıkıp diyebilir misin ki BP çok berbat bir grup o yüzden elbette her nefret yorumu haklı ve siz abartıyorsunuz vs

Betüş

@bibidibabidibu???? E o Zaman git onu nefret yorumları yapan tayfaya soyle arkadaşım.Ben Blackpinki değil blinkleri eleştirirken senin bp i savunmanı hiç anlamadım zaten orası ayrı !!! Yorumlarda blink demişim sen hâlâ bana siz şöyle yaptınız böyle yaptınız diyorsun. Gerçekten yorumumun doğru olduğunu bir kez daha anladım. Hayret yani ! Ben kendimi bile yeri geldiğinde oldukça eleştiren bir insanım . Onlar kim ki eleştirmeyeceğim. Senin bu “siz”muhatabın ben değilim ,git onu yapan tayfaya söyle. benim ilk yorumumla senin bu yaptıklarının zaten alakası yok . Ayrıca ilk cümlene bakılırsa bakış açılarımız oldukça farklı. Birinden istersen nefret et saygı duymak esastır.

Alwayswithjk

@bibidibabidibu???? ARMYyim (Blink değilim) ama kızların şarkılarını dinlemeden yapamıyorum. Yetenekliler, her biri ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. Lisa’nın dans coverlarına aşığım. Jisoo’yu acayip samimi buluyorum. Rosé sayesinde Avusturalya aksağanıyla ingilizce öğrenmeye çalışıyorum. Jennie’yi de kendime yakın buluyor/benzetiyorum. (Karakter açısından) Ama şirketleri kızların yeteneklerini öne çıkarmak yerine instada popüler yapmaya çalışıyor, isimlerini coverlarla duyurmalarına izin vermek yerine ünlü markaların defilelerine gönderiyor. Üzgünüm ama kızlar yetenekli oldukları halde idollükten çok mankenlik yapıyorlar. Onlar da böyle olmasını istemezdi biliyorum ama şirket yüzünden. Emin ol ARMY fandomında benim gibi düşünen onbinlerce/yüz binlerce insan var ama benim BP”ye karşı düşündüklerimi BTS’e karşı düşünen Blink sayısı… Read more »

????

Yalnız Armynin BP düşmanlığını en net eşkuşmi ve tayfasından gördük keza BTS fan sayfalarının izlenme,satış listelerinde BP olmasına rağmen onları es geçip diğer grupların adını paylaştığını gördük şimdi hiç çıkıp çok seviyoruz,destekliyoruz BPi deme ayrıca benim Army fandomunu söylemem arkadaşın başka hangi fandom gördünüz başka grupları ezen diye saçma bir soru sormasıydı yalansa yalan de.

Alwayswithjk

1- Sen fandomu sadece T-ARMYlerin en çürük kısmı olan eşkusun açısından değerlendirirsen üzgünüm ama ben buna bir taraflarımla gülerim.

2-Eşkus artık dalga konusu, ve o iki yüzlü gerizekâlıyla beni aynı kefeye koyman hakaretin daniskası. Birkaç sene önce EXO-L olan fakat şu an EXO’ya saydıran iğrenç bir kişi.

Ve 3- Bunu yapan sadece ARMY değil. Her fandomda böyleleri var. Tabii sen at gözlüğünü takıp “aRMylerin hepsi böyle, bunu sadece ARMYler yapıyor” dersen o senin sorunun.

????

Bak işte sende söylüyorsun ‘bunu sadece Army yapmıyor’ diye bende yukarıdaki arkadaşa bunu diyorum o ise sadece bu ezme durumunu BP fanlarının yaptığını söylüyor bende hayır bunu Armyde yapıyor diyorum çünkü şuan Türk fandomlar ele alındığında en nefret saçan ona buna saldıran kitle maalesef Armyler. Diğer fandomlarda yapıyor zamanında daha beteri de yapıldı aksini iddia edemeyiz

army

zararlarda kapandı bir de üzerine kar geldi öyle düşün o milyarlık zararları kim kapadı sanıyorsun? üstüne bir de kar elde etmişler öpüp başınıza koyun

deatheater

Umarım 5 milyon wona bile muhtaç kalır YG.

ClarryRiddle

Sonunda sayfada sevindirici haberler görüyoruz

sel

artık fuhuş da yapamıyorlar yazık 🙂

barbie

bunlar gene bişiler yapıyorlardır valla inanıyorum ben

sel

doğru diyorsun bi kere boka batan daha derine inmek istermiş

Didem.x1

Polis x1 le uğraşır yg ile ugrasmazsa yg daha çok pis iş yapar ve daha çok kâr eder hukuk sistemi berbat.

Deniz

İkonla Winner’ ın da Allah belasını versin o zaman

Betüş

Ne bekliyorlardı ki ? Bu bilinen bir gerçek. O kadar skandaldan sonra batması bile lazım.

Stunnnnn

YG’nin stajyerlere olan iğrenç davranışlarıyla 494949 tane dedikodu varken, bunları söyleyen stajyerler varken, YG yarışmalarda kamera karşısında bile iğrenç davranışları tastiklerken, çevresi olduğu gibi bombok iken YG altında senelerce staj yapmış ve çıkış yapmaya hak kazanmış insanların masum kalması ve masum olması olasılığı sadece %5 falan… ulan Jisoo bile kıytırık YG stajyeri iken Lee Minho gibi bir adamla reklam filmi cekmiş… koskoca milyoner sponsorlari olanlar yapamıyor bunu sanıyor musunuz bunların hepsi masum yollarla oldu/oluyor… Azıcık kafa çalıştırın bu adamlarla aynı ülkede yaşamıyoruz bile ahlak anlayışımız bile aynı değil çoğu yerde. Yani yg’den ayrılsın her şey tamamcılar da komik bir yandan.… Read more »

Yılgın

Şirket eğlence şirketi değil pislik yuvası Akmu ve Lee Hi hariç bütün ünlüleri fazladan şişirmeyle ayakta kalıyor haa batar mı tabi ki hayır yarın geri dönüş yapsalar BB için gene krallarım döndü deyip ölümüne destekleyecek bir yığın gözü kör koyun varken o biraz zor

VipSone

Aynen krallarim geri döndü diyeceğim. Takip ettiğim çoğu yabancı ünlü Drake den tut Rihanna ya kadar hepsi ot kullanmış insanlarken neden gd top veya koreli biri olunca boykot ediyorum? Seungri yi ayrı tutuyorum o artık bi parçası değil kabul edilemez bi suç. Ama dediğim gibi korede Drake dinlenmiyor mu sanki? Nicki Minaj veya cardi b hepsi sevdiğim sanatçılar. Koreli olunca neden ahlak bekçisi olunuyor anlamıyorum

Eirenee

Haklısın ama koredeki sanatçı-hayran ilişkisini amerikadakilerle bir tutma.Korede çok farklı.Sanatçılar hayranlarına çok yakın davranıyorlar.Hayranlarda sanatçıya insan gözüyle değil ilahmış gibi bakıyorlar ve bir nevi örnek alıyorlar. İnsanların tepki göstermesinin sebeplerinden biri de idol/sanatçıların masumu oynaması ya da çok iyi bir insanmış imajı verdikten sonra böyle skandallarının çıkmasından dolayı.

Delixx

Yg stan olmak;;
Psikolağa mı gitsem Torbacıya mı?

İğrençlik

Ne yani şimdi sadece 20 bin Türk Lirası mı kar ettiler sadece o.O şükürler olsun fuhuş, taciz, tecavüz, rüşvet, kumar, vergi kaçakçılığı, kara para aklama yuvası olan ve medya oyunları ile gruplarını ilah seviyesinde gösteren şirket batıyor. İnşallah gerçekten de batar. AKMU ve LEE HI inşallah sözleşme bitince kaçarlar.

V teahyung

3 çeyrekte bu kadar kar etmişse cepten yer esnaf tarzıyla yalnız yg batmaz şirkette malum yollardan yeterince para stoklamıştır yg fazlada takılmaya gerek yok

Gerçek KpopRuhu

YG sadece yüzü k pop şirketi gibi gözükebilir ama çöplerin fuhuslarin uyuşturucularin döndüğü yer seven de akıl yok

gezegentozu

YG’nin BlackPink’i yabancı medyada popülermiş gibi göstermek için yaptığı medya oyunları en az 20 milyon won… Liste temmuzdan mı yoksa tüm yılın genel karından mı bilmiyorum ama YG boykotu biraz daha sürerse 2020 nin ilk yarısı olmadan zarar etmeye başlayacaklar.

db db

Berkay: “ayda 1000 lira gelirim var.”

GirlsLikeSunset

Ulan hani BP konserlerden milyon dolarlar kazanıyordu? Hani nerede lan bu paralar?

deatheater

Sen milyar sen milyon sen bu paraları sen ne yaptın :ddd

Betüş

@deatheater yav bir sısar mısın? (Namı diğer şefik) xnxnxnd

aRMyley

YG: Bana büyü yaptılar konuşamıyorum

Deniz

Bana yırmıhk atma . Ben diyorum bu paraları sen ne yapıyorsun sen bu diyor senin ….

Betüş

Bu platformu harbi seviyorum ndxmdn.yorumlara bak fkfndn

aRMyley

Sorguda YG
Doğum tarihiniz?
Mış

deatheater

YAJAKSWLSKSKSKWK YARIM SAATTE NOLMUŞ

Once since birth

Çıldırdım ÖÇCSÖFGŞLGELGÖDŞFVPPE

army

zararlarda kapandı bir de üzerine kar geldi öyle düşün o milyarlık zararları kim kapadı sanıyorsun? üstüne bir de kar elde etmişler öpüp başınıza koyun

Lia

Saçma salak konuşacak cahiller için olayı anlatayım
Blackpink’in dünya Turu 30 milyondan fazla hasılat elde etti
Yine reklam anlaşmalarından da fazlasıyla para kazandılar
Ama bunların HEPSİ yılın 1.ve2.çrurdğinde oldu ve bitti
Blackpink yılın 3.çeyreğinde HİÇ çalışmadı
Albüm şarkı çıkartmadı konser vermedi reklam çekimi yapmadı
Sadece 2-3 moda şovuna katıldılar
Bu gelirde 3.çeyrekte elde edilmiş bi gelir
Çalışmayan insanların para kazandırmaması çok doğal
Ki çalışmama nedenleri de YG
Çalışıp para kazandırsalarda o şirkete para kazandırıyorlar diye linçleneceklerini de çok iyi biliyoruz
Allah aşkına bi salın artık şu kızları

Suna

Sonunda biri mantıklı yaa çok şükür

Lia

Doğru söyleyeni 9 köyden kovuyorlar ama
Baksana şu eksilere mgkdhehwhegehehe

Kayısı

Yalnız ortada yanlış bir anlaşılma var bence. Kâr yapabilmesi için önce zararını kapatması lazım? İktisat dersi görmüş biri olarak konuşuyorum ama yanlışım varsa düzeltin. Bence demek istedikleri şey: “Zararını kapattı, üzerine bu kadar kâr elde etti.” Eğer durum benim dediğim gibiyse sanatçılar iyi para kazandırıyor demektir.

Ha eğer durum benim dediğim gibi değilse de neden BLACKPINK’e laf ediyorlar ki? Boykot edilirken ne kadar satmaları bekleniyordu? Ben şaşırmadım açıkçası. Albüm satışlarının çoğunluğu Kore’de oluyor, yabancı hayranlar ürün veya fiziki albüm yerine dijital ortamlardan alıyorlar albümdeki şarkıları. Bence böyle bir durumda, bu kadar kâr normal.

army

çok haklısın zararları milyonlardı

naptınnettin

Dijital satış ve YouTube izlenmesi ile bir şey olmayacağını iddia eden netizen seni Türkiye’ye davet ediyorum gel bir gör Youtuberların bile bir şarkı ve izlenmeyle nelere sahip olduğunu dkkdldld O değil de bilen biri açıklasın bu BPin konserlerden gelen parası YG ve Amerikadaki şirkete mi bölünüyor yoksa tamamen YGye mi kalıyor

army

ikiye bölünüyor hatta bir çoğu amerikadaki şirketlerine gitti çünkü kızlar amerikadaya daha odaklıydı bu sene

Muziksever

Blackpink,Akmu,Winner bu gruplar YG’den çıksa bile bize devam edebilirmiş gibi geliyor ama işte sorun bize göre olması.Hiçbirimiz Kore’deki bu sektörü tam bilmiyor.Koredekiler bu gruplarla yaşıyorlar.Burdan çok bilmiş yorum yapanlara hep gülüyorum sadece.
YG ise umrumda değil.Amerika da kimler VEVO’da kimler değil veya kimlerin yapımcısı aynı diye bakmıyorum.Blackpink şarkılarının hepsi bana hitap ediyor;seviyorum,dinliyorum bu kadar basit aynı şekilde Bigbang’in de şarkılarını çok beğeniyorum.Neden neden burda bu kadar çok abartılıyor bu gruplar anlamıyorum.Hayatta hiçbir şeyin fanatiği olmadım umarım da olmam.Kesinlikle insanı at gözlü baktırıyor.

Suna

Kore’de kontrat bitmeden ayrılmak ölümden beter. Ama işte herkes kendine göre yorumluyor. Yok rahatsızlarsa ayrılsınlar vs vs. Adam seni alırken saçından tırnağına kadar hak talep ediyor, isim hakkını alıyor, grup isim hakkını alıyor. Yani ayrılacak kişilerin hem ismini hem de grubun ismini bırakması gerekiyor ayrıca milyonlarca wonluk ceza parasını hiç katmıyorum. Hadi grubu şirketi bıraktın bu seferde ekranlara çıkmana izin verilmiyor. Herkes korkuyor şirketlerden. Kısacası bu işler bok işi en iyi müziğimizi dinleyip geçmek

sel

bu dediklerinin sadece sm yapıyor yalnız sm den ayrılanlar tv ye çıkamıyor örneğin jessica jyj sujunun ayrılan üyeleri gibi ama yg de öyle bişey yok aç bak promosonu her yere yapıyor nam taehyun

Effie

Yg’nin elinde su an en çok para getiren gruplar ayrılmak istese yg buyrun ayrılın ya diyecek mi sanıyorsunuz?

hmaad

sen üç milyar yedi yüz elli milyon sen milyar sen bu paraları naptın

army

zararlarda kapandı bir de üzerine kar geldi öyle düşün o milyarlık zararları kim kapadı sanıyorsun? üstüne bir de kar elde etmişler öpüp başınıza koyun

Exovelvet

Ben hala bb fanlarını anlamiyorum. Ben mi fesatim? Seungri zaten pzvenk. Daesung’un satın aldığı binada olan şeyleri bilmeme ihtimali kaç? yg, seungri bu kadar işin içine girmişken daesungcidden binada ne yapıldığını bilmiyor muydu tesadüf mü her sey ? Ya da top yasal olmadığı halde uyuşturucu kullandı ve bu işin içinde olan o kıza gayet yürüyordu ben bunun etikligini tartışmıyorum bile grubunda seungri bir tarafta o kızla konuşuyor hicbir şey bilmiyor mu? Gd ve taeyang hakkında kesin biliyor diyemem ama gd de uyuşturucu kullandığı bir gerçek ülkelerinde yasak ama uyuşturucu kullanma kısmıyla ilgilenmiyorum fuhuş işinin içinde mi değil mi? Seungri ile… Read more »

Muziksever

Blackpink hayranıyım soruları alabilirim.

Deniz

Bende Winner ve İkon hayranıyım varsa sorularınız sorun

deatheater

Oha aynı anda hem iKON hem WINNER hayranı olmak mı? Sizin türünüzden çok az var :”(

Deniz

Türünün son örneklerindenim hsgdhgd

jeyan

haklisin

Tori

Fuhuşçular şirketinde çalışıp ayrılamamak üzücü olmalı

Tori

oha ilk defa like aldım oysaki ben eksiler kralı

Tori

niyee eksiliyonuz hep kıskançlıktan

Baby

Yani yg haberinin altına bu yorumu yapmak istemezdim ama JYP’nin tarikat açıklamasını hala yapmaması beni aşırı sinir ediyor

army

malmısınız yg o kadar boykotu boşa mı yedi hem boykot boykot diye çıldırıyorsunuz hemde kar 5 milyon won olunca az mı geldi dfghfdkdr

Softpurple

Şükürler olsun ki Epik High kendini kurtardı darısı Taeyang’ın başına…

Softpurple

Editliyorum Akmu’nun da başına👍🏼

Lucia

Blinkler naber hala grubunuzun dünya starı olduğunu inanıyor musunuz şapkalınız blackpinki sahte medya oyunları,satmayan dergiler bedava biletlerle yüceltmeye çalıştı ama olmadı 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Suna

Ahahha YG gibi pislik bir şirketin gerçek karının bu olduğuna inanan gitsin perilere falan da inansın. Saman altından tüm parayı götürüyorlar sonra kar yapmadık diyorlar. Vergiyi düşürüyorlar. Bu taktiği uygulamayan şirket olmadığına eminim ama YG’nin tam bir dolandırıcı olduğuna da eminim sksksk Blackpink ile hiçbir alakası yok gene lütfen kininizi başka yerde kusun

Yeni Yazılar