YG, yılın ikinci yarısında yeni bir kız grubu çıkarmayı planlıyor

57
2171

187240842 308455480818457 3057643401871898431 n

HABER: YG yılın ikinci yarısında yeni kız grubu çıkarıyor

KAYNAK: Idol Issue via Instagram

1. [+391] Endişelenmeye gerek yok. YG şimdi böyle konuşuyor ama grup 2-3 yıl sonra anca çıkar.

2. [+228] Niye YG’ye elindekiyle ilgilen diyorsunuz.. Black Pink 6. yılına geliyor, yeni kız grubunun vakti geldi

3. [+84] YG, önce Black Pink’e geri dönüş ver.. ㅠ

4. [+64] YG lütfen Black Pink’e dönüş yaptır ㅠㅠㅠㅠ

5. [+51] Bu tüm ajanslar için geçerli… lütfen önce elinizdekilerle ilgilenin

6. [+30] 2NE1 ne zaman dönüyor ㅜ

7. [+15] Şimdiden çok heyecanlıyım

8. [+7] Ah, sabırsızlanıyorum ㅜㅜㅜㅜ umarım 2NE1 ve Black Pink gibi K-Pop’ı sallayacak bir grup olur ❤️❤️❤️

9. [+5] 2NE1’ı özledim ❤️

10. [+3] Böyle haberler okuyunca 2NE1 çok daha fazla şey yapabilirdi diye düşünüyorum.. CL’e solo albüm bile vermediler..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+76] “Niye YG’ye elindekiyle ilgilen diyorsunuz.. Black Pink 6. yılına geliyor, yeni kız grubunun vakti geldi”

Ama sorun bu işte. BP 5 yıllık bir grup, şu anda sektörün en büyük kız grubu ama sadece 25 şarkıları var! Grup ve solo sanatçı olarak daha fazla büyüyecek potansiyelleri var ama boşa harcanıyor. Zaman geçiyor, bir bakacağız kontrat yenileme dönemi gelmiş olacak. İşler bu durumdayken YG ile yenilerler mi kim bilir.

 

Kaynak: Netizenbuzz

  • Etiketler
  • yg
Önceki İçerik[THEQOO] GFriend, Source Music şirketinden ayrılıyor
Sonraki İçerik[THEQOO] Taemin 3. mini albümü ‘Advice’ ile geri döndü
guest
57 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Nokta

Bu şirketin gerçekten bu kadar skandalla ayakta kalması……. Yok mu gerçekte bir vincenzooo ya

Last edited 26 gün önce by Nokta
INSPIRIT

Blackpink’in az şarkılı olmasının bir konsept olduğunu düşünen tek ben miyim? Her şarkılarının popüler olmasını sağlıyorlar. TWICE’ın ana şarkılarını herkes biliyor ama B-Side’ları fandom ve bazı gerçek müzik tutkunları hariç ezbere bilen yoktur. BP’nin tüm şarkılarının markalaşmasını sağlamak için azar azar çıkarıyorlar gibime geliyor benim.
*TWICE BP Karşılaştırması değil bu, sağdan soldan atlarlarsa diye diyorum. Şirketlerinin gruplara uyguladığı stratejiden bahsediyorum.

Maya

yorumuna sonuna kadar katılıyorum blink değilim ama bp az şarkı çıkarıyor olabilir ama adamlar her comeback’inde en hitini çıkarmaya çalışıyorlar doğal olarak en hit şarkıyı çıkarmaya çalışırken comeback için daha fazla zamana ihtiyaç duyuyorlar.Ayrıca Teddy BLACKPINK: Light Up The Sky ‘da da “fanlar her zaman daha çok istiyor ama biz en iyisini yapmaya çalışıyoruz” tarzı bir şeyler demişti.

Last edited 26 gün önce by Maya
Taemin is coming

Bence Yg nin genel hareketi bu şekilde mesela 2NE1 ı düşünürsek onlarında albümdeki her şarkıları çok iyi olurdu. Uzun süre dönmeseler bile tüm albümü dinlerdiniz. Eskiden BB için de geçerli( artık dinlemiyorum) Winner da keza öyle. Özellikle çıkış albümlerinde kötü şarkı yok bence. Amaçları albümdeki her şarkının genel kesim için sevilmesi üzerine yapılıyor bence.

Rosie Posie Exo-l Blink

Bence haklısın bende öyle düşünüyorum diğer grupların mesela 100 200 küsür şarkıları var twice bts exo vs vs zaten baya sıkı exo-lim bilirsiniz başlık şarkıları ve popüler olanlar dışında çoğundan haberim yok ne yalan söyliyim(gerçi exo’nunkileri dinledim ama😅) tabi geç tanışmamında etkisi var ama bl az şarkı çıkartıyor ve herkes ezbere bilir tüm şarkıları ve hepsi bir yere geliyor hiçbiri harcanmıyor hepsi title kalitesinde oluyor yani bu en iyisi bence ben böyle olmasını seviyorum şahsen

Last edited 26 gün önce by Rosie Posie Exo-l Blink
betül

Ben de tersini düşünenlerdenim. BP üzerinden örnek verirsem,çok popülerler bu da farklı tarz seven insanlara hitap etmek demek. Öyle olunca misal x şarkısını seven olur y şarkısını seven olur. Böylece herkes en az 1 tane kendine hitap eden şarkı bulabilir. BP albümüne ballad ekleseydi daha çeşitli olurdu misal.

Rosie Posie Exo-l Blink

Bilmiyorum ben bu yöntemi daha çok seviyorum zaten bir grubun yüzlerce şarkısını dinlemiyoruzdur hani sık olarak hani hep sürekli dinlediğimiz bi 10 20 şarkıları olur zaten çok olmayınca şarkılar araya kaynamıyor ve hepsi biryerlere geliyor ama 1 2 şarkı daha olsa fena olmaz cidden ve cb aralıklarıda hem enleri çıkartıyorlar şarkıdır mvdir hem kendilerini özletiyorlar ve insanlar meraklanıyor tabi ama hertürlü bu 10 tane daha şarkı olsa güzel olurdu ne yalan söyliyim yinede ben seviyorum bunu yetiyor bana kendime uyan çok şarkı var you never know lthm lsg gibi neyse yine çok uzattım ben🤦‍♀️ya bişey sorcam ben hep uzun falan… Read more »

Aaa

Kpop gruplarından balad çıkaran yok gibi birşey. Slow şarkı diyorsan you never know ve stay var. Daha çokda olabilir tabi ama full albümde bir tane slow şarkı vardı işte.

ezgi

teddy belgeselde şarkıların hep en iyisine karar verdiklerini bu yüzden geç ve az çıkardıklarını söylemişti. bence de doğru.

JKW

O sıra fanlar açlıktan öldü mu kaldı mı umurlarında olmuyor pek

what was the reason

geç olsun güc olmasın politikasını izliyorlar bence

sametinyourarea

YG Treasure gibi kendi imajından farkı bir grup cıkardı. Kız grubunun da böyle olacagını dusunuyorum en az 7 uye olucak. Şarkı tarzları da nasıl olur hiçbir fikrim yok ama GC olmaz gibime geliyor . O kızlara şimdiden yiyecekleri linçlerden dolayı sabır diliyorum.Merakla bekliyorum

Aaa

Bana biraz gfriend tarzı olur gibi geliyor. Düz tatlı konsept yapmaz gibi geliyor.

nix

umarım vokal odaklı çok üyeli bir grup olur. yg şimdiye kadar bigbang 2ne1 ikon winner blackpink ve treasureda rapper center mantığını asla bırakmadı. girl crushın artmasından dolayı ygnin bu grupta farklı bir imaj deneyeceğini umuyorum

Vivi

Treasure’da da pek fazla rapper center yok gibi

treasure maker

var chio hyunsuk

Vivi

Ama ön plana atılmıyor vokalden Yedam gibi

yorum

Treasureda çok iyi vokaller var ve bence gayet de öne çıkıyorlar.Zaten şirketlerin olayı jyp dancer center,sm vocal,yg rap center değil mi ?Ygnin tarzı bu, şu ana kadar da tutuyordu baya.

betül

Vokal ağırlıklı bir grup olacakmış. Kaç üye olur merak ediyorum. Aespa ve Itzy az üyeli,YG’nin grubu daha kalabalık olsun isterim.

Burioos

Blackpink bir yıllık grupken yeni kız grubu geliyor diye haber yapmıştı.Mevzu bahis Yg ise kızları sahnede görmeden çıkış yaptıklarına inanmam.

Rosie Posie Exo-l Blink

Bazen eski haberlere bakıyorum nostaljik olsun diye 6 yıl falan bp gelicek demişler her yıl sonrak yıl falan😅aynısı 2ne1 ve bp’ede olmuş ah yg😅

Lalalulu

3.jenerasyonun da sonu geliyor herhalde yavaştan.

Haruto

Evet bu beni üzüyor bu sıralar 3. jen gruplarının dağılma haberi geliyor. Çoğu zaten 25 yaşını geçti 3-4 seneye sanırım bir çoğu dağılacak.

Maya

 [+391] Endişelenmeye gerek yok. YG şimdi böyle konuşuyor ama grup 2-3 yıl sonra anca çıkar.
Ben de bu yoruma katılıyorum Blackpink’te de böyle olmamış mıydı zaten?

Last edited 26 gün önce by Maya
Hamne

Şuanda şirketler için iyi bir çıkış yaptırsalar kız grupları gayet patlıyor, bir kitle elde ediyor. Bundan bir iki sene olsa yeni kız grubu gelince bp belki kenara atılır diye düşünürdüm ama şimdi öyle değil grup ve bireysel olarak yg de yerlerini sabitledirler. Sadece grubun daha özgür olmasını istiyorum.

Hamne

*önce

Milkshake :):

YG’nin yeni gg haberleri daha önce de çıkmamış mıydı? Yanlış mı hatırlıyorum? Isimlerinin Babymonster olma ihtimali falan vardı hatta.
Bana şirket 2 yıldan önce yeni grup çıkarmaz gibi geliyor nedense.
Bekleyelim görelim bakalım.

Last edited 26 gün önce by Milkshake :):
Vivi

Zaten grup 2-3 yıl bekledi

OBJE

YG’deki çoğu grubun şarkı sayısı az zaten. Yabancı yoruma o yüzden pek de katılmıyorum. Özellikle belgeseli izledikten sonra. B-side şarkıları bile başlık şarkısı kalitesinde çıkarmak istiyorlar. Bigbang de öyleydi. Bigbang sevmesem bile b-side şarkılarının kalitesi ortada, liste başarıları da öyle. Yüzlerce şarkı yazdıklarını ama çoğusunu elediklerini söylediler. Hem kontrat yenileme dönemine kadar BP en az 2 albüm daha alır. Üstüne bu yıl Lisa solo, seneye de Jisoo solo ve muhtemelen Jennie’ye full veya mini albüm. YG her yerden para koparma peşinde zaten. Neyse kısacası yeni kız grubunun gelmesi lazım. 4.jenerasyon kız gruplarının üzerinden ilerliyor gibi. YG de buna katılmalı. 2ne1… Read more »

Last edited 26 gün önce by OBJE
Tuğçeeeee

Umarım grup çıktığında belli kesimlerden linç yemez

jenny

Daha farklı bir tarz olmasını ben de isterim ama nedense hiç hayal edemiyorum sadece cute konsept falan YG gruplarında

betül

Kang Seojin için üyelerden biri olabilirmiş diyorlar. Bu videoda vokali tam YG tarzı.

https://www.youtube.com/watch?v=pCMLdh98K6U

treasure maker

bence grubu rapçilerle doldurmayacak YG ki bu da en mantıklısı
bence grup atıyorum 7 üyeliyse 6 kız vokalden 1 kız da rapten sorumlu olur ama kendi jenerasyonunun en iyi kadın rrapçileri hep yg’den çıkıyor merkala bekliyorum bu grubu
kızların yapımcı olarak albümde bulunacaklarını düşünüyorum
2ne1 gibi sektörde yeni bir konsept başlatırlar bence asil ve feminen biraz
ayrıca YG’nin bütün kız gruplarının güçlü kadın imaji var cute konsept yapıp pedofili üzerinden para kazanarak bunu mahvetmez bence…

juli

ben ağır bir müzik bağımlısıyım. bir şarkıyı en fazla 1 hafta boyunca dinlerim.hemen sıkılıyorum. bir grup veya solo sanatıçı gördüğüm zaman ilk albümünden son albümüne kadar olan bütün şarkıların hepsini dinlerim. lütfen şu blackpinke daha fazla şarkı ve sık comeback verin -_-

cansu

yeni kız grubu daha cute olacakmış yg’ye de hiç yakışmaz gibime geliyor nasıl olacak bakalım

treasure maker

bir YG yapımcısı Seojin için çok iyi bir müzik tarzıyla çıkış yapmaya hazırlanıyor demişti çok meralk ediyorum…

Jean-Baptiste

Bp %1000000 sözleşmelerini yenilerler. YG sayesinde bu kadar popüler oldular. Ancak kızlar modellik yapmaktan gayet mutlu görünüyorlar müzikal bir çabaları yok. Bir grubun ana vokalinin 40 yılda bir cover paylaştığı nerede görülmüş Allah aşkına. Kızlar marka elçisi, dergi kapağı vs olmaktan mutlular.

Haruto

Aslında siteye yorum yapmayacaktım toxic kitleden dolayı ama senin gibiler insanın sabrını sınamak için gönderilmiş sanırım. BLACKPİNK, Billboard listelerine girmiş ilk Koreli kız grubudur. Her şarkıları USA listelerinde zirve yapan bir grup. YG fln onları ünlü etmedi bu kızlar 8 aydır yoklar daha önce 1 sene boyunca YG yüzünden ortada bile yoktular ama şuan dünyanın en büyük kız grubular. Onlar buraya kendi emekleri ile geldi hiç bir idol ağzında altın kaşıkla buraya gelmedi. Kızlar sürekli yeni albüm istediklerini söylüyorlar hatta Jennie konserde bi kere ‘Daha 10 tane daha şarkı söylemek isterdim tabi olsaydı’ diye. Teddy kızların kayıtlı 100’den fazla şarkıları… Read more »

Jean-Baptiste

Peki söylesene neredeyse hepsinin youtube kanalı ve instagramı var bir kere oraya müzikle ilgili bir şey koyuyorlar mı? Şarkı coverı vs. yok çünkü umurlarında değil. Göstermek istedikleri tek şey ne kadar güzel ya da tatlı oldukları. Ve evet başarılılar çünkü çıkış yapmadan önceden beri YG o kadar fazla medya oyunu yaptı ki “2ne1’dan sonra ilk kız grubu, Jennie YG’nin silahı, aktris aurası, Gucci insan, Chanel insan vsvsvs” Dikkat çekti tabi ki. Sonra doğru politikayla yükseltti kızları. Kızlara yeteneksiz diyemem ama ilgi alanları müzik değil modellik

Last edited 25 gün önce by Jean-Baptiste
Haruto

Lisa kaç defa dans videosu koydu ve ayrıca YG kızların ortak kanallarına video atmasına izin vermiyor kızlar bu yüzden youtube kanalı açtı. Jennie youtube videosu için dışarıda çekim yapmaya gitti ve deli gibi linç yedi burada Koreli netizenlerden. Jisoo şuan dizi çekiyor ve yine netizenlerden linç yiyor. Kızların amacı modellik olsa sosyal medyadan çıkmazlardı. Üyeler adam akıllı fototraf bile atmıyor genelde reklam fotoraflarını atıyorlar. YG’de ki bir grubun gerçekten medya oyunu yapmaya ihtiyaç duyduğunu mu sanıyorsun? Kızlar çıkış yapmadan öncede halk tarafından biliniyordu. Lisa YG’nin dans videosu ile Jennie ve Rosé GD ile düet yapmasıyla Jisoo reklamlarda oynuyordu. Ayrıca bir… Read more »

Jean-Baptiste

Ya hadi ordan amma drama yapmışsın. Çıkışlarında bu kızları hep takip ediyordum hiç canlı açıp şarkı söylemediler sallama şimdi. Şuan hiç linç yedikleri yok hatta BTS ile birlikte gurur kaynağı olarak görüyorlar. Jisoo’nun dizisi eleştirildi bir kere bile Jisoo eleştirilmedi. Jennie’ye hemşire kıyafetinden dolayı sallayanlar oldu ama gir netizen yorumlarına hepsi Jennie’yi savundu. Drama queenlik yapıyorsunuz. YG BP’e her zaman prenses gibi davrandı. Onlara her zaman özendi. YG’de bu kadar kaliteli mvler, kıyafetler, fırsatlar hangi gruba verildi? Winner’ın ana vokali 11 yıl sonra solo debut yaparken Jennie ya da Rose çok daha erken almadı mı? Hiç bir şeyden linç yedikleri… Read more »

Last edited 24 gün önce by Jean-Baptiste
Haruto

Sizin en büyük sorununuz ne biliyor musunuz? Grupları karşılaştırmak. Ayrıca okurken gtümle güldüm yemin ederim. YG’nin stilistti daha 2020’nin yarısında falan değişti git kızların önceden giydiği şeylere bak leş gibi giydiriyordu. Bütün YG gruplarının MV’leri kaliteli bu BLACKPİNK’e özel bir şey değil. Gerçekten hevesleri olmasa bu kızlar salak mı da 12-14 yaşlarında gelip YG seçmelerine girdiler. YG’nin en güvenilir olan menajeri Lisa’yı dolandırdı. Git bir insta youmlarına bak orada ki nefreti gör. Yada youtube videolarına gelen spam yorumlarına. BlackPink her zaman canlı söyleyebilen bir grup git The Show izle Dünya Turu videolarını izle hepsi canlı. Amma gtünden uydurmuşsun mk. Gelmiş… Read more »

ıwashere

YG kız grubu çıkartacağım dediyse cidden 3 yıl sonra falan çıkartır. Blackpink için üç dört yıl boyunca bu yıl çıkartacağız demişti sgdfsgsfgs

Aaa

Ben heyecanlıyım ya. Yg birden fazla grubu idare etmede kötü ama yetenekli kişileri bir araya toplayıp iyi işler yaptırıyor. Blackpinkin sololarıda geliyor. Jisoo solosunu biraz geç alıcak bence ama alıcak. Ve blackpinki biraz serbest bırakır belki. Solo stanler GENELLİKLE toksik olurlar. Ve yeni birşey çıktığında oraya yönlenirler.fanlarda biraz rahatlat belki.

Lamia

Yabancı yorum haklı. Blackpink’e değer ver demelerinin sebebi 5 yıllık grubun 25 şarkısı olması. Gerçi bu tüm yg grupları için geçerli.

suzikisuzi

yey sonunda 🥳

yorum

Bence seneye çıksa daha iyi olacak.Önce Lisa ve Jisoo da solo çıkışlarını yapsınlar istiyorum

Haruto

YG genelde Avrupa’da tutacak gruplar çıkarıyor. Treasure’da da bunu hedefledi ama şuan Treasure Asya da bir tık daha ünlü ve çok fazla para getiriyorlar şirkete özellikle Japonya’dan. Grup bana daha hot bir konsept gibi geliyor. BLACKPİNK daha çıkmadan öncede tatlı konsept yapar 2NE1 gibi bir şey yapmaz diyorlardı ama herkes yanıldı. Gene aynı olacak bence.

Lol

blackpink’in durumundan şikayetçi olduğunu sanmıyorum cok iyi durumdalar

aswium

bence az ama kaliteli hit şarkı yapma yolundalar her zaman ve başarılılar çok şarkı çıkarmak her zaman mükemmel bir şey olacak değildir

Ezgi

Bence blackpink başka bir şirkete geçmeli BENCE

Vivi

Vallaha blinler kusura bakmayın ama grubunuzda şarkı söylemeden çok mankenlik var kızlarda bu durumdan hiç şikayetçi durmuyor yok şu kadar şarkımız var yok şu kadar bilmem ne demek yerine oturun blackpink ile ilgilenin kız grubu sizi dertlemesin 2.blackjack olma yolundasınız resmen

Rej

Kızların bu durumdan şikayetçi olmadığını nerden çıkarttın az şarkılarının olması sebebiyle dalga geçmişlikleri var kaç defa.Jennie bir keresinde konserde’ 10 şarkı daha söylemek isterdim eğer olsaydı’ bile demişti bu durumdan kim rahatsız olmaz.Şu mankenlik muhabbeti de sıktı cidden .Konuşmak için konuşmuşsun

Last edited 26 gün önce by Rej
JKW

Blackpink üzerinde tam bilip takip etmeden boş yapmayı umarım bir gün bırakırsınız. Ve blinkler için endişelenmen beni duygulandırdı ama teşekkürler diyemiyorum çünkü gayet iyiyiz♥️ + yeter artık 5 yıl oldu, sürekli bize 21 ve bj masalını satmayın ya, bir salın

Last edited 26 gün önce by JKW
gereksizboşişsizbirinsan

size göre şarkıcılık makine gibi senede yüzlerce şarkı çıkarmaksa bilemeyeceğim tabii ama Bp kalite hedefleyen bir grup o yüzden de her comebackleri için klipten şarkıya konseptten stiline kadar fazla özeniyorlar ve bu sayede sektörde şık/asil grup olarak görülüyorlar. sizin gibilerin anlamadığı bunun bir konsept olduğu. Az şarkı çıkarmaları sizi rahatsız ediyorsa takip etmeyin, dinlemeyin olsun bitsin. bir şarkı için bile bu kadar çok emek veren ekibi küçümsemeye çalışmanız çok itici görünüyor zira. ayrıca herkesin ağzındaki şu mankenlik mevzusu için söylemek istiyorum ki demek ki kızlar görselliğin bu kadar ön planda olduğu, lüks markayla çalışmayan hiç bir grubun bulunmadığı bu sektörde… Read more »

JKW

🙌

images (4).jpeg
Vivi

2.blackjack olmaya devam edin çok iyi duruyorsunuz böyle kızlar hayatlarından gayette memnun ağlayan sizlersiniz