YG’nin temsilcisi bu yıl yeni bir çaylak grubu çıkaracaklarını açıkladı

42

YG YENİ BİR ÇAYLAK GRUBU DAHA ÇIKARIYOR

Delirdiler mi? BaeMon ve Treasure’u daha iyi yöneterek başlayın…..

GD ve iKON şirketten ayrıldı ve Winner askerlik molasında, bu yüzden sadece 3 idol grupları kaldı. Ve daha da kötüsü BP bile solo faaliyetleri için şirketten ayrıldı. İşlerini yapmakta çok kötüler.

YG, yıl içinde BABYMONSTER’in yanı sıra başka çaylakları da göstermeyi planladıklarını belirterek, “Baş yapımcı Yang Hyun Suk’un bizzat öncülük etmesiyle, cesur projeler yavaş yavaş görünür hale gelecek” dedi.

YG, “Amacımız, sadece Kore’de değil, denizaşırı ülkelerde de yerel seçmelerle seçilen tüm dünyadan çaylakları keşfetmek ve yetiştirmek için tam teşekküllü bir proje ile yıl içinde birden fazla çaylak grubunu duyurmak” dedi.

“Sanatçılarımızın çeşitli faaliyetleriyle yeni büyüme kaynakları sağlayarak ve bu yıl küresel pazarı hedefleyerek hissedar değerini artırmaya devam edeceğiz ve Yapımcı Yang Hyun Suk tarafından gerçekleştirilen bu hisse geri alımı bu istek ve çabanın başlangıcıdır.”

[+46][-2]

1. [+64, -2]
YG bir restoran açmalı… Kafeteryayı genişletmek ve hatta restoran işine girmek iyi bir fikir gibi görünüyor

2. [+52, 0]
Gördüğüm kadarıyla YG, G-Dragon’un Heart Breaker’ı yayınladığı zamanlarda takılıp kalmış gibi görünüyor

3. [+34, -2]
Başka bir şirket olsa, önce başka bir grup çıkarmadan önce Treasure’ın biraz daha kıdem kazanmasını beklerdi ama YG olduğu için insanlar önce onlara küfrederek başlıyorㅋㅋㅋㅋ Şu anda Treasure ve BaeMon’u bile idare edemiyorlar, Treasure’a yılda 2 kez geri dönüş verme sözünü tutamadılar. Grubun Kore’deki konseri biter bitmez Japonya’ya tura gitti. BaeMon çıkış yapmasına rağmen hiçbir müzik programına çıkmadı, imza gününe gitmedi, geri dönüşlerine sadece 1 hafta kaldı ama hiçbir şey paylaşılmadı. Bu durumda hala yeni bir grup mu çıkarmak istiyorlar? Belki de şirketi bölmeli ve işi de aralarında bölüştürmeliler. YG genellikle bir sanatçının geri dönüşünden önce makaleler yayınlar ancak hiçbir zaman tam zamanında yayınladıklarını görmedim ve her zaman her şeyi erteliyorlar

4. [+19, 0]
Seçme programlarına bayılıyorlar

5. [+7, 0]
Bigbang ve Blacpink’in başarısıyla şansları yaver gitti ama Yang Hyun Suk çok inatçı ve aynı kurala bağlı kalmak isteyen biriㅇㅇ

 

K:Pannchoa

 

Önceki İçerik(G)I-DLE geri dönüşü ‘Super Lady’nin fragmanında yaratıcılıklarıyla etkiledi
Sonraki İçerikITZY ‘BORN TO BE’ Yuna’nın en güzel tarza sahip olduğu dönem mi?
Subscribe
Bildir
guest
42 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments