Benzer Yazılar

Yoo Jae Suk ‘2019 SBS Eğlence Ödülleri’nde daesang aldı

Yoo Jae Suk '2019 SBS Eğlence Ödülleri'nde daesang aldı

HABER: ‘2019 SBS Eğlence Ödülleri’ Yoo Jae Suk 4 yıl sonra ilk kez daesang aldı “Goo Hara ve Sulli’yi düşünüyorum”

KAYNAK: TV Daily via Nate

1. [+2,831, -172] Daesanga yakışır bir ödül konuşmasıydı. Çoğu kişinin unutmuş olduğu anda Sulli ve Goo Hara’yı anması… Yoo Jae Suk’tan beklendiği gibi.

2. [+2,455, -156] Yoo Jae Suk konu ödül konuşması oldu mu çok deneyimli… dinlerken çok duygulandım  ㅠㅠ

3. [+2,334, -317] Her yıl daesangı hak ediyordu, niye dört yıl alamadı bilmiyorum

4. [+239, -28] Bence geçen yıl daesang ‘My Little Old Boy’ annelerine gidince bazı eğlence starlarının gururu incindi. Baek Jong Won ünlü olmayan kişilerin daesang gibi bir ödülü hak ettiğini düşünmediğini söylemişti, bu hoşuma gitmişti. Eğlence starları için bu bir kariyer, Baek Jong Won gibi ünlü olmayan kişiler ise yarın televizyonu bıraksa bir şey olmaz. Bence bu yılın daesangı ve başarı ödülü doğru kişilere gitti…

5. [+207, -14] Baek Jong Won daesangı geri çevirdiği için ona başarı ödülü verildi, bence böyle daha rahat hissetti. Yoo Jae Suk 10 yıldır skandalsız çalışıyor, daesangı hak ediyor değil mi?

6. [+164, -14] ‘Gayo Daejun’ ve ‘Gayo Festival’ Goo Hara ya da Sulli’den hiç bahsetmedi, Yoo Jae Suk onları andığında gerçekten çok samimiydi. Geçmişte ‘Running Man’ şovunda onlarla gerçekten çok iyi ilgilenmişti. O en iyisi.

7. [+155, -20] Ulusun sunucusu işte. Bir sürü daesang alıyor ve her seferinde ödül konuşması duygulandırıyor. Ayrıca sevgili Na Kyung Eun-ssi’den bahsetmeyi unutmaması çok çekici.

8. [+137, -21] Bence başarı ödülünün Baek Jong Won’a ve daesang’ın Yoo Jae Suk’a gitmesi doğruydu…

9. [+136, -10] Baek Jong Won hariç, Yoo Jae Suk dışında daesang verebilecek kimse yoktu. Baek Jong Won istemediği için ödüller doğru kişilere gitti…

10. [+128, -11] Hiçbir gayo festivalinde Goo Hara ve Sulli’nin anılmaması nasıl olabildi ya?? Bunun için teşekkürler Yoo Jae Suk, tebrikler.

Yoo Jae Suk '2019 SBS Eğlence Ödülleri'nde daesang aldı

KAYNAK: Naver

1. [+2,905, -163] Yoo Jae Suk’tan beklenecek bir ödül konuşmasıydı. Birinin bu yıl kaybettiğimiz starları anmasını umuyordum ve gerçekten duygulandım. Tebrikler.

2. [+1,318, -126] Yoo Jae Suk daesang için tebrikler!! MBC’de ikinci daesangını al!!

3. [+990, -86] Beklendiği gibi, Yoo Jae Suk~ daesang!!! ve Baek Jong Won başarı ödülü aldı ^^

4. [+734, -42] Tebrikler! Her zaman inanılmazsın!

5. [+526, -45] Daesangını tebrik ederim!

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+295] Yoo Jae Suk iyi ki var. Hara ve Sulli, yüzlerce kez SBS ve KBS kanallarına çıktılar. İkisi de bir yıldan uzun süre Inkigayo’da sunuculuk yaptı. SBS Gayo’da hiç anılmadılar. KBS Gayo ya da KBS Eğlence Ödülleri’nde hiç anılmadılar, Hara tüm ‘Invincible Youth’ sezonlarında yer almıştı halbuki.

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Yoo Jae Suk gerçekten muhteşem bir insan ya yaklaşık 5 yıldır yakından takip ediyorum onu ve kişiliğinin ne kadar iyi olduğunu her geçen gün daha da iyi anlıyorum. Sulli ve Hara’nın hiç bir gayoda ya da müzik ödüllerinde anılmamasını ben de hiç anlamadım. Yıllardır bu sektördeydiler ama sanki çok çabuk unutuldular gibi hissediyorum.

Cansu

Bende çok şaşırdım Hara ve Sulli için hiç anma düzenlenmedi. Jonghyun gibi onlarda bir idoldü. Yaptıkları çok yanlış

BlueElf

Sanki hiç yaşamamışlar gibi hiç anılmamaları çok canımı sıkıyordu gerçekten teşekkürler Yoo Jae Suk en azından hala onları hatırlayan birilerinin var olduğunu bilmek bile iyi hissettiriyor. Kızlarda mutlu olmuştur…

mabel

Giderek mide bulandırıcı olan bu sektörde iyi ki varsın YJSuk…
şirketler Kore de kadınlara verilen değeri belli ettiler aslında. Sesine,şarkı sözlerine aşık olduğum Jonghyun aramızdan ayrıldığında yeterince olmasa da anma yöntemlerini beğenmesemde en azından yad edilmişti ama Sulli ve Goo Hara nın adı bile anılmadı, Apink in sahnesi kesildi, Wendy kaza geçirdi kızdan tepkiler üzerine özür dilediler. Şaka gibi bir ülke…medeniyiz, saygılıyız,en iyisiyiz diye geçinen iki yüzlü bir millet…

büş

Düşününce anılmamaları çok garip. Jonghyun zamanı bir ödül töreninde kapanışta şarkısı çalmıştı yanlış hatırlamıyorsam ve iki Ladies Code üyesini anmak içinde MMA da videolarını göstermişlerdi Hara ve Sulli için de bir anma yapabilirlerdi en azından hatırlatmak için kısa bir video gibi ve o kadar o kanallarda sunuculuk yapıp programlara çıktılar. Yoo Jaesuk yine Yoo Jaesukluğunu yapmış şu dünyadaki en mükemmel insanlardan yaptığı her hareket takdir edilesi iyiki varsın yoo jaesuk.

Almina

Ben de gerçekten beklemiştim yıl sonu törenlerinde Hara ve Sulliyi anmalarını kısacık bir an bile olsa yeterdi…

hakan

Yoo Jae Suk’un 17. Daesang’ı(Büyük ödül) oldu Korede en çok Daesang kazanan kişi

Yeni Yazılar