Benzer Yazılar

Yoobin, Sulli’nin ölümünden sonra hissettiklerini açıkladı

Yoobin, Sulli'nin ölümünden sonra hissettiklerini açıkladı

HABER: Yoobin, “Sulli’nin ölümünden sonra çok şey düşündüm… küçüklerime bakamadığım için pişman hissettim”

KAYNAK: Biz Enter via Nate

1. [+424, -17] Ünlü olmak iyi bir meslek değil. Bence 18 yaş altındakilerin çıkış yapmasına izin verilmemeli, psikolojik sağlık için gerekli bu. Küçücük çocukları alıp eğiten ve sonra onlara çıkış yaptıran şirketler, verdikleri kararların o çocukların tüm hayatını değiştireceğini bilmeli. Lütfen psikolojik sağlık eğitimlerine önem verin.

2. [+385, -11] Yoobin-ssi haklı. Çok ağır bir rekabetin, çok ilginin olduğu bir sektörde büyüyünce destek almak için döneceğiniz yer sayısı azalıyor… Şirketler lütfen psikolojik sağlığa önem versinler

3. [+277, -10] Yoobin-nim, lütfen kendine dikkat et! Depresyona girersen lütfen terapi gör. Diğerlerine bakmayı düşünme, önce kendine iyi bak.

4. [+39, -1] SISTAR bir tavsiye vermişti, diğer hiçbir şeyi önemsemeyin, ilişki yaşadığınız erkeklere dikkat edin demişti. Bir sebebi varmış..

5. [+21, -2] Ünlüler büyük paralar kazanma karşılığında belirli bir risk alıyorlar… ama kim karşılığında hayatını vereceğini bilse bu sektöre girer ki? Medya ve yorum yazanlar, iki tarafın da sınır çekmesi gerek. Bu genç çiçeklerin solmasını engellemeliyiz.

6. [+15, -7] Kang Ho Dong kendisi dedi, inanılmaz paralar kazanmakla birlikte gelen bu sorunları starlar kendileri halletmek zorunda dedi. Şirketleri suçlayanlara sesleniyorum, bir star belirli bir popülariteye ulaştıktan sonra onları kontrol etmek imkansız oluyor. Ama nefret yorumlarının azaltılması için yorumların gerçek isimlerle yazılması gerektiğine katılıyorum.

7. [+11, -0] İdollerin ömrü kısa. Bence idol kariyerleri bittikten sonra ne yapmak istediğini bilen idoller sonrasında başarılı oluyorlar. Ama hedefi olmayan idoller psikolojik olarak zorlanıyor. Şirketler idollerini eğitirken idol kariyerinden sonraki uzun vadede kariyeri için de çalışmalılar.

8. [+9, -0] Evet, şirketler genç stajyerlerine psikolojik destek vermeli…

9. [+4, -0] 15-16 yaşlarında çıkış yapan gençlere üzülüyorum

Yoobin, Sulli'nin ölümünden sonra hissettiklerini açıkladı

HABER: Goo Hara, evi sessizliğe gömüldü

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,544, -108] Choi Jong Bum, sen en büyük cezayı hak ediyorsun… ve videoyu araştırıp bulmaya çalışan erkekler, umarım sizin yüzünüzden intihar ettiğini fark edersiniz.

2. [+1,191, -34] Önce Sulli ve şimdi Hara, bunun gibi kocaman evlerde tek başına yaşayan depresyondaki insanlar yalnızlık ve depresyona daha da çok gömülüyor. Büyük evlerde yalnız yaşayan ve depresyon belirtileri gösteren idollere daha çok ilgi ve sevgi verilmeli ㅜㅜ

3. [+1,100, -24] Hara ve Sulli neden böyle büyük evlerde yalnız yaşadılar ㅠ niye biriyle birlikte yaşamadılar…

4. [+80, -0] Ben böyle büyük bir evde tek başıma yaşamaktan korkardım ㅠㅠ birinin eve girmesinden korkarım..

5. [+74, -1] Servetin ve gururun bile depresyona yenilmesi üzücü. Ne kadar zorlandı da böyle bir karar verdi… huzur içinde yatsın

6. [+70, -0] Sulli… Hara… şimdi evlerinin ne kadar büyük olduğunu fark ettim. Sessizlik ve yalnızlık dolu evler…

7. [+65, -0] Genç yaşında başarılı olduktan sonra hayatı boş mu gelmeye başladı? Belki de çok fazla nefret aldığı için artık yaşamama gerek yok diye düşünmüştür.

8. [+35, -0] Güzel bir ev, bol bol para.. ama hayat bundan ibaret değil demek..   9. [+21, -4] Niye onu yalnız bıraktılar ㅠㅠ çok yazık

10. [+10, -1] Bir arkadaşı olsaydı, ya da depresyonunu bir hobiyle yok etmeye çalışsaydı… çok yazık ㅠ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+273] Onu hep seveceğim, umarım şimdi mutludur. Şimdiden gülümsemesini özledim.

Yoobin, Sulli'nin ölümünden sonra hissettiklerini açıkladıYoobin, Sulli'nin ölümünden sonra hissettiklerini açıkladı

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

Güney Kore’de sevilmek için ölmek lazım herhalde , yaşayandan pek haz etmiyorlar .

Krystal benim karım ok?Sulli ve Hara bir melek

1. [+1,544, -108] Choi Jong Bum, sen en büyük cezayı hak ediyorsun… ve videoyu araştırıp bulmaya çalışan erkekler, umarım sizin yüzünüzden intihar ettiğini fark edersiniz.

ray malifalitiko

kpop sektörü tamamen bir hata, 13-14 yaşındaki çocuklar öyle sert acımasız bir dünyanın içinde hayatta kalmaya çalışıyorlar
kore hükümetinin 18 yaşın altında stajyerliği ve çıkış yapılmasını engellemesi gerekiyor internetteki nefret yorumları içinde ağır yaptırımlar yapmaları lazım güney kore adalet,kadın erkek eşitliği,hukuk her şeyin çarpık olduğu bir ülke sonuçları da bunlar

Jisooo

Ne desek boş şu saatten sonra… Umarım gittiği yerde çok mutlu olur. Sulli ve Goo Hara sizi çok seviyorum ve asla unutmayacağım.❤❤😭😭🙏 https://youtu.be/SN_0ENPXztI https://youtu.be/qJzVhhNjDPA

SeulgiWendy

Birde psikolojik tedavi alsınlar yazanlara iyice sinir olmaya başladım onlarda insan robot değil siz psikolojilerini bozun bozun sonrada gitsinler tedavi olup gelsinler ama siz aynı şeyleri yapmaya devam edin oh be güzel dünya ya psikolojik tedavi zaten alıyorlar çoğu alıyor bizim bildiğimiz bile bir suru alan idol var birde tedavi aldığını soylemeyenler var. Hara’nın psikolojik tedavi aldığını bildiğiniz halde neden kıza iğrenç yorumlarda bulundunuz o zaman. Çaresi zihniyet bunun ruh hastası insanların sitreslerini idollerden çıkarması yok yani dava edilenlere bir bakıyorsun okumuş işinde gücünde koca koca insanlar yani pskopat olan sizlersiniz idoller değil. Peki ya basın basın az değil mi… Read more »

Shine7

Sadece bir iki hafta bekleyin bugün bunları yazan netizenlerden eser kalmayacak.

KINGEXO

Depresyona girenlere umarım ilgi orspsu demeyi kesersiniz. Basit görünen depresyonun son evresi intihardır bilinçli olun söyleyeceğiniz lafı 2 defa düşünün.

Kdlfşsşdş

3. [+1,100, -24] Hara ve Sulli neden böyle büyük evlerde yalnız yaşadılar ㅠ niye biriyle birlikte yaşamadılar…

He o zaman da ölmekten beter eden yorumlarınızla linçlerdiniz ikisi birlikte ölürdü falan. Salaksınız.

Betüş

Kör ölür badem gözlü olur demişler.

Yeni Yazılar