Benzer Yazılar

Yulhee hamileliğini Laboum’dan nasıl gizlediğini anlattı

Yulhee hamileliğini Laboum'dan nasıl gizlediğini anlattı

HABER: Yulhee’nin “grubundan hamileliğini saklaması” hikayesi zıt tepkiler aldı

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+2,020, -73] Laboum üyeleri bu bölümü izlerlerse bayağı küfür edecekler ㅋㅋㅋㅋ

2. [+1,895, -86] Sebebi ne olursa olsun grubuna ihanet etti. Şimdi iyi durumda olduğu için televizyonda bundan bahsedebiliyor ama pozitif bir durum değildi. ㅋㅋㅋ Diğer Laboum üyelerine büyük saygısızlık.

3. [+1,712, -60] Ailesi ve arkadaşları Yulhee’nin bu yaptığının gurur duyulacak bir şey olduğunu düşünebilir, ama üyelerinin gözünde sorunlu bir hareket. Şimdi fedakarlık yapmış anne gibi görünmek için bunları anlatması çocukça. En azından Laboum üyelerinden ve hayranlarından özür dileyerek başlayabilirdi, o zaman şimdiki kadar nefret almazdı

4. [+185, -2] Jessica ayrılmadan önce Soshi üyelerine kendi markasını başlatmak istediğini söyledi ve televizyona çıkmasa bile hala nefret alıyor. Yulhee hamileliğini hem üyelerinden hem şirketinden gizledi, gruptan ayrıldı, üyeleri haberlerden öğrendi. Sonra sektörden ayrılacağım dedi ama bir yıl sonra televizyona döndü, önemli bir şey değilmiş gibi bunları anlatıyor. Laboum üyeleri ne kadar öfkelidir bir düşünün ㅋㅋ

5. [+125, -3] Hala Laboum üyesi olsaydı bu şova bile çıkmazdı gerçi ㅋㅋ Üyelerinden hamileliğini saklayan ve yakalandığında kaçan kendisiyken şimdi böyle konuşması çok utanmazca.

6. [+113, -1] Bence böyle şeylerden bahsetmeden önce hayranlardan ve üyelerinden özür dilese daha iyi olurdu. Bebeğine sahip çıkarak sorumluluk sahibi davranıyor tamam, ama bu zaten yapması gereken bir şey değil mi?

7. [+90, -8] WG Sunye’den ne farkı var ki? İkisi de sektörden emekli olacaklarını söyleyerek gruplarından kaçtılar, ama evlenip çocuk yaptıktan sonra biri eşinin misyoner, diğeri de modası geçmiş bir idol olduğunu fark etti. En azıdan Sunye şimdi geri dönse de WG ile kazandığı parayla geçinebildi, Yulhee Laboum ile ne kadar para biriktirmiş olabilir ki? Bebeğinin yemek parasını kazanmak için televizyona çıkmak zorunda.

8. [+84, -2] Gurur duyulacak bir şey değil, niye bunu heyecanla anlattığını anlamadım açıkçası..

9. [+74, -2] Hala küçük ve çocuksu olduğunu gösterdi, evlenmeden hamile kalmak televizyonda böbürlenilecek bir şey değil..

10. [+48, -1] Promosyonlar sırasında hamile kalmış, çok sorumsuzca

11. [+47, -1] Hayranların ve üyelerin gözünden bakınca niye öfkeli olduklarını anlıyorum. Hamileliği ve ilişkisiyle grubu mahvetti, şimdi televizyonda gururlu, çocuğu için fedakarlık yapmış anne gibi davranıyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

12. [+45, -2] Kız gruplarının kontratına ‘hamile kalmama’ şartı eklemeliler

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+470] Korunun, millet.

 

Kaynak: Netizenbuzz

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
B.A.B.Y

[+470] Korunun, millet.

DaRa

Yabancı yorum cok ama cok haklı

Yeni Yazılar