Benzer Yazılar

Yuna, AOA’den ayrıldıktan sonra yoga eğitmenliği lisansı aldı

Yuna, AOA'den ayrıldıktan sonra yoga eğitmenliği lisansı aldıYuna, AOA'den ayrıldıktan sonra yoga eğitmenliği lisansı aldı

HABER: Yuna AOA’den ayrıldıktan sonra güncelleme yaptı

KAYNAK: Wikitree via Instagram

1. [+330] Ben grup dağıldı sanıyordum, devam etmenin mantığı ne?

2. [+203] Yuna unni… ㅠ Choa unni ayrıldıktan sonra ana vokal olarak çok baskı hissettiğine eminim. Umarım şimdi istediğini yaparak mutlu olur.

3. [+107] AOA.. sadece Seolhyun’un taşıdığı bir grup haline geldi..

4. [+36] Ha ㅠㅠ Ayrıldığını bilmiyordum..

5. [+97] Zorbalık skandalı olmayan uzun süreli bir kız grubu yok galiba ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+56] Yuna’nın ayrıldığını yeni öğrenen tek ben miyim…?

7. [+3] Yuna olmadan AOA ne yapacak?

8. [+5] Ha…? Ne zaman ayrıldı? Bu çok sorunlu bir grup.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+182] Yaşananlardan sonra AOA’in döneceğini sanmıyorum. Gruptan ayrıldıktan sonra yapacak bir şeyi olmasına sevindim

 

Kaynak: Netizenbuzz

guest
31 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
sametinyourarea

5. [+97] Zorbalık skandalı olmayan uzun süreli bir kız grubu yok galiba ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

o sırada 0 skandallı apink

comment image

Last edited 13 gün önce by sametinyourarea
likandaᗢ

oha apinkten bahsetmişsin teşekkürler

betül

BEG hakkında çıkmış mıydı bilen var mı ?

Jey

BEG hakkında da çıkmadı bildiğim kadarıyla ama BEG üyeleri zaten birbirleri ile öyle pek samimi değiller. İş ilişkisi var aralarına ve bunu söylemekten de çekinmiyorlar. O sınırı zamanında güzel çektileri için de grup içi pek sorun yaşamıyorlar bence.

Last edited 13 gün önce by Jey
exonun enayisi

Apink ilk fanı olduğum gruplardan biri🥺 hala çok severim galiba skandalları da yok

Lavinia🌹

Ne zaman apink haberlerine girsem korelilerin hep kötü yorumlarını görüyorum. Sürekli naeun un burnu estetik önceden daha iyiydi falan diye nefret kusmaları. Sanki grubun şarkıları flop kalsa mutlu olacaklarmış gibi tavırlar falan. Bunun özel bir sebebi var mı uzun zamandan beri merak ediyorum da.

likanda

Her zaman kibar ve alçak gönüllüdürler. Onları görürsen 10 yıllık bir kız grubu değil de 2 3 senelik çaylaklar olduğunu düşünebilirsin. Bu durum onları hem iyi yönden hem de kötü yönden etkiledi. Kötü yönü sorduğun soru.

llmm

jimin’in iğrenç tavırları ve diğer üyelerin üç maymunluğu yüzünden …grubun haline bak içler acısı…..

betül

Mina,Hyejeong ile buluşmuştu bu olay patlak vermeden birkaç günce hatta kendisine gelen kötü yorumlara karşı cevap vermişti şu an yok o fotolar, silmiş.Ne oldu da Choa hariç herkesi takipten çıktı merak ediyorum çünkü gruptan ayrıldıktan sonra en azından Hyejeong ile bu konuyu konuşmuşlardır diye tahmin ediyorum 🤔

la cha ta

jimin şuan ne b0k yiyor merak ediyorum

suzikisuzi

instagramına bi bakmalısın. hayranları jimin i bekliyor. sürekli “nerdesin, seni çok özledik” vsvsvs iğrenç, salakça şeyler yazıyorlar. gördükçe sinir krizi geçiyorum.

suzikisuzi

geçiriyorum* sşgmsğmgeğ sinirden yazamamışım

la cha ta

evet ya bazen giriyorum post atmış mı diye altta hep kalp falan atıyorlar.Cevap verince de masum birine yazmışız gibi kızıyorlar

suzikisuzi

instagram da hayranlarının yorumlarını görmen lazım. sanki jimin hiçbir şey yapmamış gibi davranıyorlar 🙂

SUNMI

İdollerin gruplarından ayrıldıktan sonra oyunculuk dışında bir şey yaptıklarını görmek güzel. İdol olmak için okullarını aksatıyorlar ve üniversiteye gitmiyorlar bile. Başarılı olamazlarsa hayatlarını devam ettirebilecekleri iyi meslekler bulmaları çok zor.

la cha ta
la cha ta

açıkçası yunadan ost solo çıkış vb istiyor ve bekliyordum ama idollük yormuş olmalı.Mutlu ol Yuna.

Haneul

O kadar insanı bir araya toplayıp yıllarca aynı odalarda stajer yapıp sonra tanına kadar aynı yurtlarda bulunması durumunda skandal ve ya kötü insan çıkmaması imkansız bence. Duyulmayanlarda ya ortaya henüz çıkmamış oluyor ya da ağırlıklı iş ilişkisi. Ki bence bu çok mantıklı üyelere aile gibi yakıştırmalarını sevmiyorum yılların verdiği bir samimiyet var tamam ama herkesin saygı sınırını geçmemesi gereken noktalar var.

hephaklıyımben

Bu arada Yuna nefret hak eden bir üye değil hala Mina ile görüşüyor çok çalışan biri bilen varsa Wsjn Twice ve İtzy gibi grupların şarkılarında bestecilik ve arka vokallik yaptı umarım yakın zamanda onu solo işinde görürüz güzel iyi dans ediyor vokali iyi başkasına ihtiyaç duymaz

la cha ta

hephaklısınsen

hephaklıyımben

5. [+97] Zorbalık skandalı olmayan uzun süreli bir kız grubu yok galiba ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

Stan Apink Stan Laboum

la cha ta

laboumun hali beni üzer

la cha ta

sonunda haberi çıktı.Yuna desteklemek istediğim bir üye,umarım yeni sayfanda mutlu olursun kızım<3

loonatheworld

Ben grupta Hyejeong stanliyorum ve Yunayı da çok seviyordum.Jimin ve Seolhyunun yaptığı zorbalık yüzünden ister istemez diğer üyelerin de imajı zarar gördü ama nefreti haketmiyorlar umarım mutlu olur zorbalık olayında Jiminin yanında olmayan üyeler.

hyejeong aoa.jpg
Jey

Yuna zaten yoga ile ilgilenen biriydi. Bu alanda, şarkıcı olarak veya başka bir şekilde.. Nasıl mutlu olacaksa umarım öyle devam eder hayatına. Bu arada şarkıcı olarak takip etmek isteyenler için cover vs. paylaştığı kardeşi ile ortak Youtube kanalları var. Oradan takip edebilirsiniz.

Last edited 13 gün önce by Jey
la cha ta

evett yunari tv

aswium

eğer böyle mutlu olacaksa böyle kalsın ben bir de mina ve Hyejeong u da görmek özelliikle de sağlıklı ve mutlu görmek istiyorum.

Btcn

Her zaman destekleyeceğim seni Yuna, grubun annesi gibiydi gerçekten hepsine destek olmaya çalışıyordu. Bu olanların ona da dokunmuş olması hemde hak etmediği halde linç yemesi çok kötü oldu. Grup için en iyisini yapmak için hep çabaladı ama hiçbir zaman kıymeti bilinmedi/bilmediler. Herkes Choa’ya grubun annesi derken Yuna’nın desteklerini görmezden geldi. Umarım şimdi rahat bir kafayla istediklerine yoğunlaşabilir. Ama efsane bir vokali var umarım şarkıcılığı bırakmaz, hatta solo çıkış yapsa çok güzel olur. Hayaller işte. Neyse seni seviyorum Yuna, sonraki hayatında başarılar, iyi ki biasım oldun ♥️ Yunari 🥺

IMG_20191126_195727.jpg
Iwashere

AOA hala dağılmadı mı? Geri sektöre dönme planları mı var bir de.

la cha ta

dağılmadılar ama döneceklerini de sanmam

gezgin
  1. yoruma girls generation ve apink şoku ?

Yeni Yazılar

31
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x