Benzer Yazılar

Zico ‘Kingdom 2’ izlerken fotoğraflar çekildi

Zico 'Kingdom 2' izlerken fotoğraflar çekildi

HABER: Zico, ‘Kingdom 2’ izlerken kaçıyor? Esprili yorum “Diziye fazla odaklandım”

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+739, -21] Oyunculuğu çok iyi, altın telefonda gördük ㅋㅋㅋㅋ

2. [+629, -16] Zico şov yapmakta çok iyi ㅋㅋ

3. [+599, -18] Kaçmakta her zaman iyi

4. [+50, -5] Altın telefonuyla izlesin

5. [+44, -7] Telefonu çaldığı için açmaya koşuyor gibi duruyor

6. [+31, -3] Sinsi p*ç

7. [+23, -1] Altın telefonu unutmayın

8. [+23, -1] Ne yaparsa yapsın hep sinir bozucu.. Ah, insanlar niye onun şarkılarını dinliyor.

9. [+19, -1] Ne yaparsa yapsın, altın telefon hayatı boyunca onu takip edecek

10. [+18, -1] Bir şeylerden kaçmaya alışmış

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+90] Gerçekten imajını düzeltmeye çalışıyor.

Kaynak: Netizenbuzz

21 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
cns

İmajını bir güzel düzeltti. Sizin de bu adama laf söylerken deli gibi şarkısını dinlediğinizi biliyoruz. İkiyüzlü pisliğin tekisiniz hepiniz.

Aslı

İğrençsin zico

Bluebee

Domuz

evet evet

katlanamıyorum bu adama artık. Afedersiniz ama bunu destekleyenler de pek akıl sahibi degildir

Akali

Neden hep haberlerinde böyle yorumlar var da (ki güzel bir şey), ama şarkıları hep listelerin üst sıralarında? Sözünüzün eri olun müziği ne kadar güzel olursa olsun şerefsizlere para kazandırmayın, ün vermeyin, ilgi göstermeyin lütfen

Akali

*Aynı şeyi bigbang’de de göreceğiz comeback yaptığında falan tüm halk dinleyecek ama haberlere gelince suçlu grubu diye yorumlar atılacak dinlemeyin işte ben blackpink dinliyordum sırf yg’ye para kazandırmamak için tüm listelerimden çıkardım blackpink’i yeni comeback’i de eklemeyeceğim başka şeyler dinleyin

#BOYCOTTYG

Gh3

Blackpinkin suçu ne ? Zaten ygden yeterince çekiyorlar adamlar umursamiyor bile kizlari bir de siz yapmayın..blackpink genel anlamda yge altinda olsa da aslinda teddyin başında oldugu black label blackpinkle ilgileniyor..insanlari blackpinke karsi kiskirtma lutfen zaten her gun linçlemeye bahane arıyorlar..yg sanatçılarınin masum olanlarina haksizlik ve fişleme yapmaya çalışmayın bu zalimce..gercekten suclu olup kanitlananlari boykot edebilirsiniz

Akali

kontrat yenilemeleri?

Melanie

Blackpink çıkış yaptığından beri hiç kontrat yenilemediler. Blackpink’in kontratı 2023’te bitiyor. O zaman da herkes ayrılıp başka bir şirkete geçmelerini istiyor zaten. Kızların bir suçu yok yani.

JKW

Yalnız ygden ayrılmalarını çok istesem de ygnin kızları bırakacağını düşünmüyorum ..şirketin gelirinin %60 i bpden geliyor..gine ikna etmelerinden korkuyorum ama şuan bence bütün kızlar bıkmış ve yorgun durumda ..bir daha yg ye kanmalarını istemiyorum..

sizçıldırmışsınız

Destekleyip desteklememek sizlere kalmış ancak BP henüz sözleşme yenilemedi çıkışlarından beri devam eden uzun süreli bir kontratları var her şirketin olduğu gibi. Artı olarak bir kaç sorum var izninizle size ve sizin gibi düşünenlere. Şimdi BP,Winner,Ikon ve Akmuyu suçlu görüp desteklemiyorsunuz ya hani şirkette oldukları için haberleri var her şeyden diyerek pekala yıllardır YG içinde olup daha bu sene şirketten ayrılan isimlere de aynı tavrı koyuyor musunuz yoksa ayrıldıkları için gözünüzde bir anda suçsuz,masum oldular da onun için destekliyor musunuz merak ediyorum. Cevap için teşekkür ediyorum şimdiden.

JKW

Daha 3.5 yıllık gruplar ..ne kontrat yenilenmesinden bahsediyorsun acaba ? Fırsat olsa ilk kaçıcak kişilerin blackpink kızları olduğunu biliyorum..onlar mutsuzlar

Nokta

Ya laf söylüyorlar ama listelerde durumu belli adamı gayet dinliyorsunuz fkfmcj

:D?

Zico’ya destek veren Hwasa, Chungha, Hyori ve daha fazlası beni çok hayal kırıklığına uğrattılar. Eski bir Zico hayranı olarak söylüyorum ki bence zico masum değil ve ciddi anlamda imaj düzeltmeye çalışıyor ve başarılı da oluyor. Birkaç yıl sonra bunlar iyice unutulacak, yine şovlara çıkıp jüri falan olup rahatça cb yapacak.

BlackLB

Sürekli yg sanatçılarını boykot etmekten bahsedeceğinize bu adamı destekleyen başta kadın sanatçılar ve diğerlerini mesela hwasa hyori chungha…bunları boykot edin kraliçe hwasaydı ne oldu ?

Kimnedersedesin

Zico pisliği hiç umrumda değil ama Kingdom filmi aşırı harika bir zombi filmi!!! Bir günde 2 sezonu bitirdim ve 3. sezon için gün sayıyorum denebilir. En basit karaktere kadar konu çok iyi işlenmiş. The Walking Dead ve Z Nationdan sonra en beğendiğim zombi filmidir. Kesinlikle izleyin derim!!

Kokkiie

Laf ediyosunuz madem nasıl şarkıları allkill yapabiliyo? Gösterdiğiniz tepki bu mu? Gevşek gevşek hayatına bakmasına katlanamıyorum gerçekten..

Cey

Ya niye bu adamdan konuşalım ki xd
O değil de Kingdom çok iyi değil mi ya? Tarih ve zombi konseptini birleştirmek müthiş olmuş. Düşünsenize sultan ve askerleri sarayda zombi kovalıyor puahahahhsshhd

Buse

Zico hakkında haberleri görünce aklıma hep altın telefon geliyor 🤔

Begonya

Altın telefon meselesini çoğu erkek yapıyordur erkek milleti böyle

Hye Su

:D?
comment image

Yeni Yazılar