Benzer Yazılar

2NE1 üyeleri grubun 10. yılını birlikte kutladı

2NE1 üyeleri grubun 10. yılını birlikte kutladı 2NE1 üyeleri grubun 10. yılını birlikte kutladı 2NE1 üyeleri grubun 10. yılını birlikte kutladı

HABER: CL 2NE1’ın 10. yılı partisinden fotoğraf paylaştı… ‘kahkahalar ve gözyaşları’

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+356, -35] ‘Go Away’ ve ‘Clap Your Hands’ gibi şarkıların döneminde süper bir girl-crush konseptleri vardı, ama şimdi CL Amerika’da tanınmıyor, Park Bom’un uyuşturucu skandalı çıktı ve sahnede hep nefesi kesiliyor, Sandara Park eğlence şovlarını beceremiyor ve şovların modunu düşürüyor, Gong Minzy’nin tek yaptığı sosyal medyada fotoğraf paylaşmak. YG grup kurma konusunda iyi olsa da sonrasında onlarla ilgilenemiyor.

2. [+252, -11] 2NE1 eskiden gerçekten çok popülerdi

3. [+227, -15] Gerçekten eşsiz bir kız grubuydu, performanslarını yüksek beklentilerle beklerdiniz ㅠㅠ klipleri harikaydı, şarkıları bugün bile dinleyince güzel..

4. [+16, -1] Yakın değil gibilerdi ama şimdi iyi görünüyorlar

5. [+16, -6] Şirket rezalet, Big Bang başarısız, eminim hem gülüp hem ağlamışlardır ㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+14, -5] Sandara eğlence şovlarından uzak dursun. YG ona iş ayarlayıp duruyor ama çok sıkıcı ve hiç komik biri değil.

7. [+13, -1] Yetenek ve diğer her şey konusunda 2NE1 en iyi kız grubu

8. [+12, -2] Ben her zaman 2NE1 şarkılarının Big Bang’inkilerden daha kaliteli olduğunu düşünürdüm

9. [+11, -0] ‘Lollipop’, ‘Fire’, ‘I Don’t Care’ 10 yaşında;;; zamanın bu kadar hızlı geçmesi korkutucu

10. [+6, -0] Hayranlarıyım… hala her gün ‘Crush’ albümünü dinliyorum ㅠㅠ lütfen daha fazla güzel albüm çıkarın

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+270] 2NE1 canlı performans konusunda en iyi kız grubuydu cidden. Yazık oldu. Umarım bir gün yine birlikte performans sergilerler.

 

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
billy

Özellikle 2NE1 ballad bana göre en iyisi gerçekten. Yalnızca kız grupları arasında da değil, yaklaşık 8 yıllık bir kpop dinleyicisi olarak söylüyorum, bütün gruplar arasında en kaliteli ve en zamansız ballad şarkıları çıkardılar bence. It Hurts, Missing You, Come Back Home akustik versiyonu, Lonely ve daha niceleri onca yıl sonra hala benim playlistimde çalsa yine de “bunu da çok dinledim gına geldi artık”, “bu da çok eskidi bunu mu dinleyeceğim bir daha bir daha” demem. Balladları geçtim, crush şarkıları ve bu şarkıların sahne performansları (özellikle MAMA sahneleri) her zaman için müthişti. 2NE1 çok başkaydı ya. Çok, çok üzülmüştüm dağıldıklarında. Koca… Read more »

Öl de ölelim Jessica reis

Olmamaları gereken yerlerdeler. Kraliçelerin tahtalarında oturuyor olmaları gerekirdi, dağılmış bir grup olarak onuncu yıllarını kutluyor olmaları değil.

KINGBANG

Dün canlı yayını izleme fırsatım oldu. Duygusal biri değilim ama gözlerim dolma derecesindeydi ta ki CL’in dilek tutma kısmındaki şebekliklerini görene kadar cvfndfbbd Sahnedeyken ortalığı her an yıkacak gibi dursa da bu kız aslında bir pamuk şeker vbvbjhb Her ne kadar tanıdığım bütün kız gruplarını sevsem de sektör benim için 2NE1 ve diğer gruplar olarak ayrılır ( aksini söylemeyin BENİM İÇİN )Bi gelin de artık bu gariban BJ sevinsin . Ha bir de şu grup Bom yüzünden dağıldı diyenler nerede ? Evet grup Bom yüzünden dağıldı ve grup 10 . yılını Bom ile kutlayıp ona teşekkür ediyor . Bırakın artık… Read more »

Xxxsbx

Yakın değil gibilerdi diyen arkadaşin 2ne1 üyelerini hiç takip etmediği ne kadar belli. Üyeler sürekli birbirlerinin fotoğraflarına yorum yapıyor , birbirlerini destekliyorlar , 2ne1 ile ilgili haberleri beğeniyorlar vs.

Bir gün onları tekrar sahnede 4 kisi olarak göreceğiz. Sabırla bekliyorum.
Umarım hepsi mutlu olur çünkü sonuna kadar hak ediyorlar.

Fearless

Ahh ah bu fotoğrafa Murat Boz’dan ben özledim şarkısını armağan ediyorum 😢Bu samimiyeti çok özledim 😞

Ggoldenday

I’m so Lonelyz 😥

sinini

Abi kim ne derse desin onlar en iyi kız grubu onlar KPOP’IN KRALİÇELERİ 👑 onlar gibi bir kız grubu daha gelmedi gelmeyecek onlar en farklısı en efsanesiydi o kadar kız grubu geldi bir tanesi bile onların yanından geçemez hepsi abartıdan ibaret 2ne1 ahh bebeklerim sizi çok özledim şarkılarınız hala çok güzel hala çok farklı sizi birlikte yayın açarken görünce mutluluktan havalara uçtum çok güzeldiniz ağladım izlerken sizleri çok seviyorum umarım bu bizlere bir spoilerdır umarım sizi yine birlikte yine şarkı söylerken görebiliriz 😭💜

Vip

Allahım sövdürme Bigbange başarısız diyeni bi elime geçirsem

KINGBANG

[+16, -6] Şirket rezalet, Big Bang başarısız, eminim hem gülüp hem ağlamışlardır ㅋㅋㅋㅋㅋ

Bu yorum değil mi ? Ben de yazacaktım ama 2NE1 ile ilgili haber olduğu için bu seferlik VIP ‘lik tarafım dursun dedim bfvbuvf Biri şunlara GD . T.O.P ve TAEYANG ‘ın en zengin 10 idol listesinde olduğunu söyler umarım . Promosyonu olmayan hayran şarkısı bile listelerde birinci sıradaydı . Keşke herkese bu kadar başarısızlık nasip olsa vgfvgfgf Ben şeyi dört gözle bekliyorum üyeler askerdeyken laf edenlerin grup dönünce şarkılarla mest olacağı günleri.

Yeni Yazılar