Benzer Yazılar

AkMu Chanhyuk, kamu hizmetine seçilmesine rağmen deniz piyadesi olarak askere gittiğini açıkladı

AkMu Chanhyuk, kamu hizmetine seçilmesine rağmen deniz piyadesi olarak askere gittiğini açıkladı

HABER: ‘Sketchbook’ AkMu Lee Chanhyuk, “Deniz piyadesi olarak askere gitmeden önce kamu hizmetine kabul edilmiştim” ilk itirafı

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,499, -21] Vay be… askerliğini bitirdikten sonra bunu açıklaması gerçekten inanılmaz…

2. [+1,450, -18] Yoo Seung Joon ve MC Mong, siz ikiniz bunu izliyor musunuz?

3. [+1,059, -7] Askerliğini bitirmek daha başarılı olmana yarıyor, askerliği olabildiğince erteleyenleri görünce iç çekiyorum

4. [+101, -0] Her şeyde elinden gelenin en iyisini yapıyor. YG akşam yemeklerinde Yang Hyun Suk’un verdiği içkileri geri çevirdi, askere gitmeden önce kız kardeşine şarkılar yazdı ki albüm çıkarabilsin, ayrıca kendisi de yetenekli bir şarkıcı ㅋㅋ biri ona söylemeden her şeyi kendisi yapan ve güzelce yapan biri ㅋㅋ

5. [+57, -0] Swings ve Don Mills ise.. hip hop’ta çok iyiymiş gibi davranan dev gibi adamlar, ama…

6. [+55, -2] Sen gerçek bir erkeksin!!

7. [+45, -0] Ne inanılmaz bir adam… ve müzik açısından çok yetenekli, nefret edecek hiçbir şeyi yok. Gerçek swag ve hip hop diye buna denir, askerlikten muaf tutulmak için elinden geleni yapan şişkolar gibi değil

8. [+39, -0] Askerliğini erkenden bitirip istediğini yapabilmek ne kadar güzel bir şey bakın

9. [+37, -2] Harika biri… şimdi tek yapması gereken kontratının bitmesini bekleyip YG’den kaçmak

10. [+26, -1] Bu ikili gerçekten şirketleri hariç kusursuzlar

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+126] Erkek ünlülerin faal askerlik yaparak askerliklerini bitirmeleri en iyi. Terhis olunca çok seviliyor ve saygı duyuluyorlar. Deniz piyadesi olmak başka bir seviye ama, hayatı boyunca iyi yorumlar alacak. Bunu yapan çok az ünlü var – Hyunbin, Yoo Shiyoon, SHINee Minho, şu UKiss üyes.

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Suna

Bence çok mantıklı bir karar. 2 yıllık rahatlık için kariyerlerini mahvetmelerine değmez. Git gel rahat rahat takıl. Bak GD’ye adam askere gitti ama silah zoruyla gitti sanki şimdi hep bunu konuşacaklar. Hayatı boyunca hep üzerine yapışacak.

İğrençlik

gd askere gitmediki yatmaya gitti, hastanede özel odalarda geçirdi askerliğini

Aaa

Adamın benlerinin dövmelerinin yerini harita gibi çıkarmışlar adamın özel hayatı falan kalmamış özel odaya almayıp ne yapıcaklardı acaba. Hastahaneye gitmeden öncede askerdeyken fotoları var bacağı alçıda yani senin kafanda hasta olucak hastahaneye yatırılmıycak hadi eskaza yatırıldı bütün hakları ihlal edilirken özel odaya alınmıycak. Peki ozaman sen kendi hayatında bu şekilde yaşarsın.
Gd fanı değilim.

İğrençlik

İlk öncelikle fanlar adamı ilahlaştırdığı için askerde onu rahatsız edenler oldu. Sonra yg şirketi zamanında sanatçısını tedavi ettirmeliydi ve adam tedavi süreci dışında da yatarak askerlik geçirdi. Fazladan bir sürü de izin kullandı. Koreli yorumcular arasında kardeşleri abileri ya da kendileri askerdeyken hasta olup yeterli tedavi göremediklerini, hiç tedavi görmediklerini ya da izin alamadıklarını söyleyen var. Hem madem faal askerlik yapamayacak durumdaydı sınavları geçip polis ya da kamu görevlisi olsaydı. Askerden hiç görev ya da başarı haberi gelmedi, askerden herhangi bir etkinlikten görüntü gelmedi diğer askere giden şarkıcı ve dansçıların hem askerde asker olarak bir sürü konser ve etkinlik haberi… Read more »

Aaa

Aslında vardı başarısı burda okumuştum. On başı bilmem nesi hatta bir general sırf gd yi görmek için bir etkinliğe katılıp onla fotoğraf çektirmişti baya haber olmuştu. Tabi diğerleri gibi çok değil çünkü sakatlık geçirdi. Her fan sevdiği idolü ilahlaştırıyor sırf bu yüzden yapılan taciz haklı olmuyor.Fazladan izin hakkını askeriye yalanladı ama sen başka birşeye inanmak istersen senin kararın. Komu görevlisi olması ile ilgili söylediğin şey kendinle çelişiyorsun zaten birşeylerden kaçmak istese direk polis olurdu. Sadece yg malının sanatçısını doğru tedavi ettirmesi gerekiyordu dediğine katılıyorum. Gerçi askerdeki atlamalar zıplamalardan sonra kötü olmuşta olabilir.

iğrençlik

dediğiniz gibi olabilir.

Deniz

Ordudan açıklama geldi aslında GD normal bir askerin kullandığı izinleri kullanmış . Yg’ bin tedavi ettirme olayına tamamen katılıyorum çünkü Gd’ nin durumu askere gitmeden önce de çok kötüydü sandalye ile konsere gittiğine bile şahit olduk biraz araştırırsan o haberleri de bulabilirsin , askere gitmeden önceki halinde kendini bulduğu her yere atıp dinlenmeye çalışıyordu ama zamanı yoktu . GD Yg’ nin ana kaynagiydi onu askere gönderip para kaybetmek istemedi bir iş adamının – özellikle paragöz olan – gözünden bakarsak popülerliği bu kadar fazla ve deli gibi para kazandırırken neden onu hastaneye gönderip para kaynağını boş bıraksın ki ? Nasıl olsa… Read more »

Krystal benim karım ok?

AkMu en iyisi

Ayfer

Minho annem.seninle gurur duyuyorum yabancı yorumda adı gecince cocugumla gurur duydum sen mükemmelsin choi minho❤

Yeni Yazılar