Benzer Yazılar

Aktris Oh In Hye vefat etti, intihardan şüpheleniliyor

Aktris Oh In Hye vefat etti, intihardan şüpheleniliyorAktris Oh In Hye vefat etti, intihardan şüpheleniliyor

HABER: Aktris Oh In Hye vefat etti… intihar olduğundan şüpheleniliyor, soruşturmalar devam ediyor

KAYNAK: KW News via Naver

1. [+1,094, -5] Huzur içinde yatsın

2. [+637, -24] Ünlüler, ortalama bir insanın sahip olamayacağı güzellik ve yetenekle doğmuş insanlar… bu yüzden birçoğunun intiharı seçtiğini görmek üzücü. Ünlü olarak hayatı zor görünüyordu, ünlü olmasaydı daha mutlu olacağını düşünüyorum ㅠㅠ

3. [+299, -10] Zor bir hayat yaşadın, sıkı çalıştın~ şimdi huzur içinde yatabilirsin

4. [+110, -4] Hayatta bir sürü korkutucu an var. Her günü teker teker aşmaya çalışalım.

5. [+105, -5] Son güncellemelerini daha yeni gördüm sanki… şok oldum

6. [+67, -0] Televizyonda hep aynı suratların kullanılmasından bıktım usandım

7. [+53, -0] Eminim paylaşamayacağı acıları ve zorlukları olmuştur. Üzücü çünkü yaşayacak çok şeyi ve çok potansiyeli vardı. Umarım şu an olduğu yerde mutludur ve huzur içinde yatması için dua ediyorum.

8. [+22, -5] Ünlülerin zirvede olan %1’i çok boş zamana ve büyük servetlere sahip, ama kalanları boş bir geleceğe bakıyor, yalnızlık ve depresyon çekiyor..

9. [+18, -1] Ekranda o kadar güzeldi ki… daha sevilen bir oyuncu olabilirdi. Umarım televizyonda daha fazla çeşitlilik görebiliriz. Her zaman aynı yüzleri görmekten sıkıldım. Lütfen başkalarına daha fazla fırsat verin.

10. [+11, -1] Yaşadığı zorlukları hayal edemiyorum~~~ kalbim acıyor. Huzur içinde yat.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+137] İntihar bir seçenek değildir bence, bir akıl hastalığının son semptomudur. Ölümün asıl sebebi depresyondur.

Kaynak: Netizenbuzz

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Selo

9. [+18, -1] “Ekranda o kadar güzeldi ki… daha sevilen bir oyuncu olabilirdi. Umarım televizyonda daha fazla çeşitlilik görebiliriz. Her zaman aynı yüzleri görmekten sıkıldım. Lütfen başkalarına daha fazla fırsat verin.”
Bence bu çok haklı bir yorum,Türkiye’de de aynı şey geçerli,oyuncular hep aynı hiçbir yenilik yok.Başkalarına da şans verilmeli bence.Oh In Hye huzur içinde yat lütfen.

Last edited 2 yıl önce by Selo
Heartthrob

Ya kadın ölmüş bunlar hala güzellikten, çeşitlilikten bahsediyor. İyi misiniz siz gerçekten?

Juyeon

Artık görmeyi istemediğim haberler. Ve tekrar tekrar karşımdalar. Huzur içinde yat.

MeU , Once , ReVeluv and Blink

Allah rahmet eylesin

Sehu

İçini dökmeni takdir ediyorum çünkü içine atmak bir çok sıkıntıyı da beraberinde getiyor. Paylaşmak ise hem kendini rahatlatıyor hem de çözüme giden bir yol olabiliyor.😌 Anksiyete rahatsızlığım olmadığı için seni tam olarak anlayamayabilirim ama başka bazı rahatsızlıklarım var ve inan bana acısıyla da olsa yaşamak her şeye değer, bir daha gelemeyeceğimiz bu dünyada sadece hastalık ve olumsuzluk yok, güzel ve harikulade bir çok şey var. Önemli olan bunları görebilmek ve hayran kalıp yaşamı biraz daha sevmek. Huzursuz hissettiğinde önceliğin kendin olsun bunu unutma hiçbir şey senden önemli değil ^^ sevgiyle kalman dileğiyle

JenBellaShakespare

Bilmiyorum sözlerim önemli mi olur ama yine de deneyeceğim. Bak lütfen intiharı kesinkikle bir cesaret veya bir güçlülük gibi görme, intihar her şeyden korkmuş başka tutunacak bir şeylerinin olmadığını düşünen insanlar tarafından bir çıkış yolu gibi görülüyor belki bir an olsun kurtulabilirim diye, ama bunu yapmak sadece korkmak, olan şeylerden korkmak, olacak şeylerden korkmak, olmuş olan şeylerden korkmak, kesinlikle bir cesaretlilik değil, cesaret insanın önüne ne geleceğini adı kadar iyi bilsede en azından ondan sonra bir mutluluğun gelebileceği umuduna tutunarak yaşamasıdır. Anksiyetem yok bu yüzden nasıl bir şey olduğunu bilemem ama beni de gerçekten çok korkutan bir şey var, bilmiyorum… Read more »

Hadwyn

Bende dizilerde farklı yüzler görmek istiyorum böylece bir cok oyuncu yeteneklerini gösterebilme imkanı bulur.Bir çok etmen intihara sürüklemiş olabilir ama en son filmini 2014 te çekmiş 6 yıl içinde kendini birşey yapmak isteyip de yapamıyor gibi hissetmiş olmalı.

la cha ta

Huzur içinde yatsın bu tarz haberlerin sık gelmesi üzücü

Depresyondayim

😔

Bae

Çok üzüldüm. Huzurlar içinde yatsın.

JenBellaShakespare

Huzur içinde yat

ONEUS

Ben onun ölümünün nedeninin biran önce bulunmasını istiyorum. Çok sevdiğim bir oyuncu ve….Jinyoung ile çok güzel bir dizi çekmişlerdi niye öldü yaa en sevdiğim dizilerden birinde oynuyordu oysa 😕☹️ Allah rahmet eylesin

Last edited 2 yıl önce by ONEUS

Yeni Yazılar