Angelina Jolie'nin oğlu Maddox, Yonsei Üniversitesi'ne gidecek

HABER: Angelina Jolie’nin en büyük oğlu Maddox Eylül ayında Yonsei Üniversitesi’ne başlayacak

KAYNAK: Kyunghyang News via Nate

1. [+1,204, -25] Amerika’da istediği herhangi bir üniversiteye gidebilecek kadar zengin, ama belki de Kamboçyalı olduğu ve Asya kültürünü daha çok sevdiği için bir Kore üniversitesi seçmiştir. Jolie de buna saygı gösterdi gibi duruyor. Bence Jolie de bu vasıtayla Kore’yle daha çok ilgilenecek ve bize yakınlaşacak. Hoş geldin Maddox.

2. [+1,180, -25] Ohaaa daebak

3. [+902, -32] Ha???? Daeeeeeebak ㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+102, -2] Vay be, düşünsenize öğrencilerinizden birinin annesi Angelina Jolie ㅋㅋㅋ

5. [+94, -1] Geçen sene Kore’ye geldiklerinde üniversite turunda olup olmadıkları merak ediliyordu, gerçekten hazırlanıyorlarmış demek ki. Hoş geldin Maddox.

6. [+73, -6] Ah, biraz utanıyorum açıkçası… Bugünlerde üniversiteler idolleri performanslara çağırmaya, yeni binalar dikmeye çok para harcıyor… bugünlerde içki kültürü nasıl bilmiyorum ama bayağı çok var, ayrıca eğitimden çok ilişki yaşamaya odaklanan, gruplaşmış bir sürü insan var.. Maddox kişilik bakımından biraz aykırı gibi, nasıl alışacak bilmiyorum ㅜㅜ

7. [+63, -2] Okulda aşırı popüler olacak

8. [+61, -1] Ben Sarmaşık Birliğine girer ya da özel okula gider sanıyordum… süper ya

9. [+58, -5] Kore Üniversitesi ne yapıyor? Beckham’ın oğlunu kapsınlar~

10. [+46, -1] Maddox’u televizyonda görecek miyiz? Yabancı konuklar olan şovlar gibi?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+156] Maddox, Koreli internet kullanıcılarının en küçük hareketine bile yorum yapacağı kişiler listesine girmiş bulunmakta.

 

Kaynak: Netizenbuzz

 

25 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Rsm

Geçmiş olsun Maddox.

Zamane

Yabancı yorum haklı

Sananeey

Yazdıkları çok utanç verici. Tamam Angelina’nın çocuğu eyv. Eeee? Bir de Angelina kore ile yakınlaşır falan diyorlar ay şunların batılıları tanrı ilan edişleri yok mu?

ikonik

vay be Anjelinin oğlu olmasaydı burdaki yorumlar çok başka olurdu..

BTOBMinhyuk

Olum sen Maddox’sun, anan seni Harvard Üniversitesine, Oxford Üniversitesine, Princeton Üniversitesine tek lafı ve parasıyla aldırır. Benim hayalim ulan Oxford’a gitmek, inşallah giderim ama HAYAL!

Omg

Gavur okullarinda ne işiniz var yaa.

Nick bulmak zor anam

Ülkemizdeki üniversite imkanlarına bir kere bakarsan anlarsın ne işimiz olduğunu.

Omg

Belki imkan çoktur da onlar bizi kendilerine benzetmeye çalışıyorlar asimile oluyoruz oralarda.

Ayla

Dünya’nın en iyi 500 üniversitesinde bizim bir üniversitemiz bile bulunmuyor . Bu belki soruna cevap olur

Once since birth

Asimile olmakla alakası yok. Türkiyeye de birkaç tane daha düzgün üniversite yapsınlar onlara gidelim.

Omg

Yokmu var ama kazanamiyorlar.

Gerçekler

Ülkemizde sayılı da olsa oldukça iyi üniversiteler var özellikle çalışkan ve zeki öğrencilerin tıpı tercih etmesiyle beraber ülkemiz tıp eğitiminde ilerliyor.

kuki

Omg buram buram köy peyniri kokuyorsun

Omg

Köy peyniri en sağlıklı olandır 🙂

Kpop

Gavur okulun da okumak günah mı yasak mı suç mu, zamanında pek çok gelişmekte olan ülke ve Japonya batıya vatandaşlarını okula gönderdi sonra o kişiler kendi ülkelerine geri dönüp kendi ülkelerini teknoloji, bilim ve sağlıkta eğittiler. Asimile de olmadılar. Asimile olup olmamak kişiye bağlı, ailesine bağlı, Türkiye de ki Türk okullarında okuyup kendi kültürünü örfünü adetini gelenek ve göreneklerini, dinini bilmeyen insanlar var. Çok iyi bi eğitim alma fırsatı varsa insan istediği okulda okumalı ve “ilim Çinde de olsa gidip öğreniniz”

Artemisia

Gavur okulu nedir kardeşim. Eğitim nerede iyiyse oradan alırsın. Sonrası sana kalmış ister oralarda çalış ister ülkene dön. Bu kadar dar bakışlı olmayın. Devlet saçma sapan şeylere para harcayacağına eğitimine ve ekonomisine ağırlık versin biraz.

SURMEW-BTS

Bu çocuğun kendi hayatı, kendi kararı ama ben olsam Amerika, Kanada ya da Avrupa da okurdum, eğer böyle bir imkanım olsaydı. Belki de ırk olarak Kamboçyalı olmasının etkisi vardır ama Kamboçya ve Güney Kore birbirlerinden çok farklı ve HONGKONG misal Kamboçya ya daha yakın orada da okuyabilirdi ama bildiğim kadarıyla Yonsei en iyi Üniversiteler den biri, inşallah pişman olmaz ve mutlu olur ama Güney Koreliler çocuğu sıkmayacaklardır, internette ki yorumlar kötü olacaktır, arkadaş çevresi olarak zorlanacağını sanmam, dış görünüşe önem veren Koreliler çocuk çok zengin olduğu, lüks giyineceği ve okula kendi arabasıyla geleceği için çocuğu el üstünde tutacaktır. Annesi Angelina… Read more »

Birferda

Ivy league de bi okula gitmek varken kore universitesine gitmekte ne bilem
dipnot: kucumsemiyorum.

DaRa

Haklısın bencede 🙄bence ya cidden asya kültürünü çok seviyor kendide asyalı zaten yada kpop fanı fln oldugu icin orda okumak istedidigini dusunuyorum

Artemisia

Yonsei Kore’nin en iyi ünileriden ama ne biliyim yani… o kadar imkanın var

Drbel

Çocuğu omuzlarından sarsarak ‘Sen Angelina Jolie’nin oğlusun aptal olma’ demek istedim şu an.

DaRa

+58, -5] Kore Üniversitesi ne yapıyor? Beckham’ın oğlunu kapsınlar~
Beckham ın oğlunu Korede okuyacağıni düşünmüyorum😂 of abi şimdi şarmaşık birliği okulları varkende gidip korede okumazdım ben ya

Omg

Angelina zenciylemi evlendi ki

Limpi

Hayır bu çocuk ve 5 tane evlatlık çocuğu var. 3 tane de kendi biyolojik çocuğu var. Mutsuz bir çocukluk geçirdiği için fakir ülkelerden 6 tane evlatlık edindi biri siyahi öbürleri de Asya kökenli olacak

Omg

Haa bilgi için teşekkürler.