Benzer Yazılar

Kang Daniel hayranları hayal kırıklıklarını belirtti

Kang Daniel hayranları hayal kırıklıklarını belirttiKang Daniel hayranları hayal kırıklıklarını belirtti

HABER: [ÖZEL] Kang Daniel’in yakın arkadaşı, “Jihyo ile ilişkisi? Duyguları doğal olarak gelişti.. hiçbir zaman müziğinde tembellik yapmadı”

KAYNAK: OSEN via Naver

1. [+1,249, -73] Yorumları okuduktan sonra Jihyo’nun nefret alacağını düşündüm, ama Daniel daha çok nefret alıyor. Tebrik edilmesi gereken iki aşık var ortada, ama hayranların üzüntüsünü de anlayabiliyorum.

2. [+1,142, -71] O zaman niye Wanna One üyeleriyle iletişimini kesti??

3. [+757, -102] Çıkış yapalı iki hafta oldu ama skandalı çıktı bile

4. [+499, -75] Elveda, bu bir son

5. [+411, -15] Kendini top star olarak gördüğü belli. Pahalı bir evde oturuyor, 5 yıllık bir kariyeri olan bir Twice üyesiyle birlikte. Önce Daniel’in Jihyo ile tanışmak istemesi bile kendine fazla güvendiğini gösteriyor… Şu andaki şöhretinden ötürü sarhoş olmuş, geleceğini görmüyor… ve bu çok sinir bozucu

6. [+261, -4] Çocuklar, idollerinizin YouTube ve Melon gibi internet siteleri dışındaki gerçek hayatı bu. Gerçek hayatta UN Village’da yaşıyor, Benz sürüyor, hayranlarına sizi seviyorum diyor ve arkalarından ilişki yaşıyor. Bu insanlar gerçek hayatlar yaşadığı gibi siz de aynısını yapmalısınız. Paranızı onların randevularına harcamayın.

7. [+252, -11] Daniel gösteriş yapmayı fazla seviyor. Önceki şirketinden UN Village’da ev istemişti ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ve şirketi ona ev ayarladı. Bu Produce 101 öncesi hayal edemeyeceği bir şeydi.

8. [+210, -11] Bir idolün işi fantezi satmaktır ve fantezi yok oldu.. Hayranlar davası hakkında endişeleniyordu ama Kang Daniel sevgilisiyle görüşüyordu, hayranların ne kadar üzüldüğünü hayal edemiyorum

9. [+179, -5] Kang Daniel hayranlarının niye sinirlendiğini anlıyorum. Parlaması için çok şey çektiler ama karşılık olarak sevgili skandalı onaylandı. Yalanlamaya bile çalışmadı, kolay olsun diye hemen onayladı ㅋㅋㅋ Bu kadar çabuk onaylayan bir çaylak görmedim hiç ㅋㅋ

10. [+155, -7] Şarkıcı olmak istiyor mu ya? Müzikten çok zenginlikle ilgileniyor sanki.

Kang Daniel hayranları hayal kırıklıklarını belirttiKang Daniel hayranları hayal kırıklıklarını belirtti

KAYNAK: Naver

1. [+1,454, -227] Bu çocuk daha yeni bir davadan çıktı ve şimdiden sevgili yapmış

2. [+996, -121] Sadece iki yılda sektör onu fena etkilemiş. Produce 101 stajyeriyken destekliyordum onu. Güzel bir sevgili, güzel bir ev, gösterişli araba.. bence bodrum katında yaşayıp çıkış dönemini hayal eden Kang Daniel artık yok. Onu destekleyemem. Ama hala çok hayranı olduğunu biliyorum, umarım yakında uyanır.

3. [+769, -38] İlişkisini onaylamak onu kötü etkileyecek

4. [+653, -17] Zor bir çocukluk geçirdi, stajyerliği de zordu, o kadar fakirdi ki liseyi bıraktı. Şarkıcı olmayı hayal ettiği için stajyer oldu. Sonra çıkış yaptı ve lüks markalar giydi, favorisi olan markaları bile açık açık söyledi (ki bu beni şaşırtmıştı)… Şimdi kariyeri havada kaldı, skandallarıyla tanınır oldu. Kökenlerini fazla çabuk kaybetti. Henüz ‘sanatçı’ denemeyecek kadar yeteneksiz. Kendini daha fazla yükselttikten sonra skandal çıkarmalıydı.

5. [+235, -6] Kang Daniel uzun sürmeyecek. Yook Jidam skandalını zar zor atlattı, sonra Seungri ile takılırken yakalandı. Çok pis şeyler söylediğine dair dedikodular var. Bütün bunlar yaşanırken randevulara gitmeye vakit buldu. Kadınsız yaşayamayan bir tipe benziyor. Kadınlarla skandalı onu mahvedecek.

6. [+149, -12] Şirketinden kurtulduğu için hayranlarına mızmızlandı, sonra arkalarından sevgili yaptı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+143, -8] Jihyo zaten çok para kazandı o yüzden onu etkilemez ama Kang Daniel biraz beklemeliydi, bu daha başlangıçtı

8. [+129, -13] Daniel’in fandomundan ayrılıp tüm albümleri attım

9. [+100, -12] Kökenleri çürümüş~ bu sevgili yapacak zaman değil ㅋㅋ hayranlarını salak yerine koyuyor

10. [+85, -2] Kariyeri ve ilişkisi uzun sürmeyecek.. Jihyo’nun grubu çoktan zirveye oturdu, çıkış yapalı yıllar oldu, sonra ilişki yaşadı. Kang Daniel’in birkaç tane skandalı vardı, davası yeni bitti ve zar zor çıkış yaptı. Kariyerini yükseltmek üzerine çalışması gerek. Hayranlar bu konuda çok hassas.. ve fandomdan ayrıldıklarını şimdiden görebiliyorum

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+200] Hmm daha yeni Twitter’da hiçbir şey olmamış gibi Kang Daniel fotoğraflarını koyan bir fansite gördüm ve çoğu kişi fancafe’deki mektubundan sonra onu destekliyordu. Hayran olmayanlar hayranlardan daha çok endişeli sanki..

 

Kaynak: Netizenbuzz

53 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Drbel

Kang daniel son olarak bomba açıklamasını yapmalı artık: “Unutmayın bana hiçbir şey olmaz.”

Dhhdhdhdhdjdjdj Şaka maka ne skandallar atlattı çocuk, bu da yıkmaz bence onu ama bayağı sarsılacaktır. Kore’nin yakışıklı oppa zaafı var o yüzden bir şey olmaz bence.

Birferda

Allah seni napmasin yaaa sen beni guldurdun Allahta senu guldursun

WangWang

GKJADGYILDWAHULIDAWHUOLAWGLYIAWDUHILWADHOŞAWDJIOŞAWDIJŞOADWHLUAWDIHULADIWGKUATWHGLIAWDHUŞLWADIJŞO

Ece

Ahahahaha

Zamane

Şu yorum yapanlara bak %66sını 30yaş üstü, çocuğun anası yaşında ki kadınlar kuduruyorlar
8. [+129, -13] Daniel’in fandomundan ayrılıp tüm albümleri attım… niye atıyorsun git paranı geri iste benim paramı başka kızlarla yiyor de mahkemeye ver.
Allah’ım onlara akıl bize de para ver amin😂

Birferda

30 yasindakileri gommesen iyiydi

Zamane

.

Eğvle

30 yaşında birinin daniel’ın annesi olabilmesi için onu 7 yaşında doğurması lazım ? Salak mısın

Zamane

30 yaş üstü diyorum yukarıdaki grafiği incelersen görürsün üstün zeka

Eğvle

Ya arkadaşlar hiçbir fan ilişkiye ılımlı bakmak zorunda değil aklınızı başınıza devşirin niye insanların duygularını bastırmaya uğraşıyorsunuz ? Üstelik uyaranlar da twice fanları jihyo’ya kimse laf etmiyor kızda hiç bir sorun yok sorun daniel’da kusura bakmayında ben bir wannable olarak daniel’ın boşluk zamanı fanlarının onu nasıl beklediğini ona nasıl üzüldüğünü gördüm fanlar için albüm çıkardım diye çıkardığı albümdeki şarkıların hepsi jihyo’yu anlatıyor “bütün gün telefonuma bakıyorum sen çok meşgulsun” gibi sözler üstelik bu albümü 460 bin sattırdı fanları ben boşluktayken dışarı çıkmadım kimseyle konuşmadım w1 üyelerinin numaralarını alamadım gibi yalanlar söyleyip w1 üyelerini kötü duruma soktu oysa bu sırada jihyo… Read more »

Betüş

Bu netizenler bizdeki hülya Avşari ,seda sayani veya Gülben ergeni görse ne yaparlardi acaba ?! Malum sevgili olayına bile skandal olarak yaklaşıyorlar ..

pinki payovski

😂😂😂

Btsarmy

Buna çok güldüm👍👍😂😂😂😂

INSPIRIT

Neden skandal sayılıyor vs diyenler hala olayı anlamadı? Kore’deki hayranlık sistemi bizimkinden çok farklı. Yorumun dediği gibi idoller fantezi satıyorlar, sıradan şarkıcılardan farklı olarak. Hayranlarım benim sevgilim, Oppan hariç erkeklerle buluşma, eteğin çok kısa vs hayran etkinliklerinde sevgili gibi davrananlar oluyor. O yüzden kız arkadaşları çıktığında sattıkları fantezi de, kullandıkları imaj da yok oluyor. Aşırı saçma olduğunun ben de farkındayım, bence de yanlış, ama orada işler öyle.

deliyimben

Hemen hemen aynı şeyleri yazacaktım bende <3 İlişki haberlerinin skandal olarak adlandırılması saçma ama Koreli fanlara ''sanki sizinle çıkacaktı X idolü'' demekte saçma insanlar bu sistemin içine doğmuşlar yıllardır böyle kabul edilmiş birde gerçekten fanlarına sevgilisi gibi davranan hatta fanıyla sevgili olan idollerde var o yüzden dışarıdan bakan biri olarak çokta yorum yapamıyorum çünkü onlarda kendilerince haklı bir noktada. Ha bu sistemin değişmesi gerekiyor mu? Kesinlikle evet. İdoller boş sözlerle kandırmamalı fanları ilişkileri varsa söylemeli ve şirketler idolleri mal gibi görüp pazarlamamalı.

INSPIRIT

ke-sin-lik-le!

Life traveller

Kim ne derse desin, yukarıda dendiği gibi, idol denen kişi fantezi satar. Biraz uzaktan bakın aslında ne kadar değişik olduğunu göreceksiniz. Diğer sanatçılardan değişik davranıyorlar. Normal şarkıcılar neden bunları yapmıyor? Çünkü idollük, safi şarkıcılık ve dans değil. Bir hikayesi, olayı var. Seni genelde yalnız, ergen insanlar seviyor. Laga luga yapmayın. Etrafınızdaki fanlara bakın. Biri idol olmak istiyorsa sevgilisini gizlemek zorunda. Hem o olsun hem bu olsun yok. Hee kabul etmezsen buyur açıkla ve düşüşe geç. Şimdi Daniel’in fantezisi bitti. Sevgilisi olan birini kimse sahiplenmez. Sadece sesine ve dansına bakarlar. Onlar da iyi değilse geçmiş olsun. Alın görün bakın. Ya ayrıldık… Read more »

Cansu

Sadece şuna katılıyorum Wanna One üyeleri’yle iletişimi kesti. Bazı üyeler eski hesabını takip ediyor halen ama yeni hesabını takip eden ya da çıkışını destekleyen kimse yok. Kim ne derse desin galip geriye kalan 10 kişi oldu. Özellikle Hwang Minhyun .

Cansu

Kang Daniel’in ya da üyelerin suçu var mıdır bilemem ama 10 üye önceden çıkış yaptı bunu demek istiyorum.

Armyy

Daniel : Herkesin hakkına kimse karışamaz 😂😂
Daniel fanlarına “size sevgilim olmadığı garantisi veriyorum. Albüm alın, destekleyin beni” demediğine göre istediğini yapabilir. Hayranlara da laf düşmez. Ayrıca hayranlık dediğimiz şey tam olarak bu arkadaşlar. Siz paranızı tasarruf edip sevdiğiniz idol için harcarsınız ama idolünüzde güzel güzel yer o paraları. Hayır yani bu paraları harcarken bunun farkında değil miydiniz ? Kpop un olayı bu zaten. Fanlar harcar idoller yer. 🤷🤷

aRMyley

Abi ne dert ettiniz ya. Valla fuhuşçuları bile bu derece taşlamadılar be. Niye hayal kırıklığına uğruyorsunuz? Hayatsız gibi yaşamınızın merkezine koymanız, yemeyip içmeyip 9484948958584 tane albüm almanız sizin suçunuz. Te allam ya ne değişik zihniyetler bunlar.

Sobbie

Daniel fazla egolu biri. Bir insanın kendine güvenmesi tabiki iyi bir şey ama bunun altı bildiğin boş. Güzel şarkılar yapcam diyo fos dansım şöyle böyle diyo fos fanlarımı düşünüyorum albüm sizin için bilmem ne bilmem ne ama fos çünkü sevgilisine şarkı sözü yazıp onu eve çağırmakla meşguldü. Şan ve şöhret özellikle de para kesinlikle Daniel’i ele geçirdi. Önceki şirketinde de istekleri bitmiyodu. Yükseklere çıktığın gibi yere de yapışırsın Daniel, tehlikeli sularda yüzüyosun dikkat et 🙂

Acelya

Danieli gram bilmeden hakkında yazılmış salak saçma iftiralarla yargılayıp kendini haklı sanıyorsun. Fanlardan çok siz kuruntu yaptınız. Birinin düşmesini bekleyen akbaba gibisiniz ya

5HINee_Forever

6. [+261, -4] Çocuklar, idollerinizin YouTube ve Melon gibi internet siteleri dışındaki gerçek hayatı bu. Gerçek hayatta UN Village’da yaşıyor, Benz sürüyor, hayranlarına sizi seviyorum diyor ve arkalarından ilişki yaşıyor. Bu insanlar gerçek hayatlar yaşadığı gibi siz de aynısını yapmalısınız. Paranızı onların randevularına harcamayın. Bu en çok ilgimi çeken yorum oldu. Hayranların sorunu tam olarak bu. Kendilerinin de bir hayatı olduğunu kendilerinin de en az bu idoller kadar değerli olduğunu anlamıyorlar. Üzülmeyin aptal mısınız demek acımasızlık gibi geliyor o yüzden dozu aşmadan sevin. İdollerde birer insan. Tıpkı sizin gibi. Sizden üstün değiller. O yüzden kendi hayatlarınıza değer verip kendi hayatınıza… Read more »

Hit the light

[+200] Hmm daha yeni Twitter’da hiçbir şey olmamış gibi Kang Daniel fotoğraflarını koyan bir fansite gördüm ve çoğu kişi fancafe’deki mektubundan sonra onu destekliyordu. Hayran olmayanlar hayranlardan daha çok endişeli sanki

Allah allah ben daha 1 saat önce en az 10 tane fansite nin kapandığını gordum? Ayni uygulamaya mi giriyoruz acaba

4light

fansiteleri yazar mısın bi merak ettim, bakayım da takibi bırakayım ben de

denniss

kapanmış yerler sonradan takip edilip çıkılabiliyor mu ki

Mevy

Ya bu ilişki haberlerine ne zaman skandal gözü ile bakılmayacak arkadaşlar onlar da birer insan bizler gibi duygular onlarda da var aşık olmak sevgili yapmak tabiki de isteyecekler neden onları bu kadar baskı altında tutuyorsunuz… ne kadar şirketler baskı altında tutsa da fanlar bazen şirketlerden daha beter. Uğraşmanız gereken daha önemli konular var gidin onları eleştirin.

Pınar

Bu Koreliler neden her ilişkiye skandal diyor 🙄 hayatlarında hiç skandal görmemişler ki belli

Lucia

[+261, -4] Çocuklar, idollerinizin YouTube ve Melon gibi internet siteleri dışındaki gerçek hayatı bu. Gerçek hayatta UN Village’da yaşıyor, Benz sürüyor, hayranlarına sizi seviyorum diyor ve arkalarından ilişki yaşıyor. Bu insanlar gerçek hayatlar yaşadığı gibi siz de aynısını yapmalısınız. Paranızı onların randevularına harcamayın.

Vallaha çok doğru

INFINITEXO

Öncelikle ne Kang Daniel ne de Twice hayranıyım ki Twice’ı sevmem bile ama…. Bu ilişkiyle ilgili çıkan gönderdiler de gördüğüm kadarıyla Türkler de dahil birçok kişi kıza kşr muamelesi yapmış. Arkadaşlar herkes birbirinden hoşlanır herkes birbirini sevebilir ki K-pop birbirinden güzel insanlarla kaynıyor. Orda olsaydı burda nefret kusan kesim onlar da birini bulurdu. Buraya kadar okayiz. Evet hayranlar açısından aldatılma hissi olabilir. AMA K-pop zaten PAZARLAMA üzerine kurulu bir endüstri. Yani bu adamlar babalarının hayrına yok işte makyajıdır, imajıdır, görüntüsüdür, aurasıdır uğraşmıyor. Herşey PAZARLAMA üzerine kurulu. Yani boşuna fanservice yapılmıyor. Kısaca adam hayran çekmek için afedersiniz ama maymun oluyor. Burda… Read more »

SURMEW-BTS

Jihyo ya kşr muamelesi yapanları anlamıyorum, ikiside genç ve yetişkinler, sevgili olmalarından daha doğal bir şey olamaz. Sanki çevrelerinde sevgili olan kişiler yok, bu dünyanın en doğal şeyi, ayrıca madem kız kşr, erkek tarafı da başka bir şey oluyor, neden erkeğe laf yok…. Kaldı ki birbirlerini sevip bir ilişki yaşamaları çok güzel bir şey, herkesin hayatında aşk olmalı. Çoğu insan evlenen kadar cam bir fanusta eline başkasını eli değmeden yaşamıyor….

Xrx

Bırakın sevenler kavuşsun amma tatava yaptınız

Kdlfşsşdş

8. [+129, -13] Daniel’in fandomundan ayrılıp tüm albümleri attım

Sen bir salaksın iyi halt yedin geri zekalı. Hayır ne düşünüyorsunuz fan olurken? Onun bir insan olamayacağını düşünüp asla sevgili yapmayacağını mı? Yoksa seninle evleneceğini mi? Kusura bakma ama senin gibi milyonlarca var hepsiyle sevgili olamaz ya çocuk. Az gerçekçi olun ya. Ne malsınız.

Snfairy

Yahu arkadaş bu adam fuhuşa mı karıştı, para mı akladı? Ülkenizde şu dönem işlenmeyen suç yok gelip ilişki haberlerine sarıyorsunuz ki bu durum suç olmamasına rağmen. Şu korelilerin ünlülere eşya muamelesi yapıp duyguları olamazmışcasına tapmalarına hala anlam veremiyorum.

Aycik🎐

4. yoruma katılıyorum. Geei dönüşü kötüydü. Beklenenin altında kaldı. Ve hemen sevgili haberi patladı… nedense pr ilişkisi gibi geldi zamanlamasından ötürü. Onun dışında eğer gerçekten sevgililerse çok tatlı bir çift olmuşlar. Umarım hemen ayrılmazlar…

SURMEW-BTS

Bir şarkıcıyı sevip onun albümünü almayı konserine gitmeyi, bazı ürünlerini almayı yanlış bulmuyorum, erkek milleti de kızların sevdiği şarkıcılara laf atıp kendileri de futbol ya da video oyunlarına, gerekli gereksiz teknolojik aletlere spor aletlerine bol bol para harcıyor, daha geçen Türkiye bi futbol takımı için para dilenildi ve para toplandı ama bu futbol takımları çok uç derece para kazanıyorlar, bir futbolcu milyon dolarlar kazanıyor, biliyoruz hepimiz. Önemli olan sınırı bilmek, o idolü belli seviyede sevmek, çünkü insanlar kendi gerçek sorunlarından yüzleşip, müzikle mutlu oluyorlar ve ergenlik dönemindeki her genç kızda belli derecede o yakışıklı erkek şarkıcının hayranı olup ister istemez… Read more »

Lia

W1 hayranları=armyler. Ama armyler daha şanslı çünkü Dispatch bighit ile anlaşmalı. O yüzden hiç btse top dokunmuyor tam tersi btse kim rakipse o harcaniyor. Gariban Daniel. Solo albüm rekoru kırarak birilerinin canini acittin. Bakalim bts ile dispatch dostlugu bitince ne olacak? stream kasip deli gibi album alan oppalariyla fantezi hayal eden army yorobunlar ne yapacakqgwhdkfk bighit esegini saglam kaziga bagladi valla helal. Medya oyunu desen bin beşyüz baglanti desen gani gani ay valla merak ediyorum cunkukun sevgilisi cikinca fantezik maknaelayn napacakq shjfif

SURMEW-BTS

Ne kadar cahilce, saçma ve kuduruk bir yorum. Ama kabul ediyorum kendine ARMY deyip manyakça BTS le ilgili hayaller kuranlar var ve üyelerin sevgilileri çıkarsa çıldıracaklar ki böyle bi olay en çok benim gibi ARMY leri sevindirir, böylece çürükler, sasaengler, solo stanlerden kurtuluruz. Dispatch olayına gelirsek koskoca Dispatch işi gücü yok BTS e rakip olanları batırmak için komplo kuracak…. Jihyo Daniel olayı yılın başından beri varmış adamlar çocuk albümünü yayınladıktan sonra açıkladılar ve kimsede ilişkilerini reddetmedi. Ayrıca BIGHIT in medya gücü olsa medyayı yararına kullanır, çocuklar ilk Billboard ödülü aldıklarında bu ödülü hakketmediklerine dair makale yayınlandı, BTS ne zaman basın… Read more »

SURMEW-BTS

Yani BTS ve BIGHIT in iyi haberleri başarıları yıllarca naver gibi önemli Güney Kore haber portallarında yer almadı yer alsa bile sana sayfada olmadı, ana sayfada yer alsa bile hemen alta düştü ama maşallah YG ve sanatçıları ile ilgili iyi haberler abartılı şekilde ana Sayfalardan düşmüyor, yabancı basında BP ile ilgili haberde BTS adı anahtar kelime olarak bile yer alıyor…. Daha geçen bunları kanıtlayan bir haber yapıldı.

İğrençlik

Güney Kore de ne zaman siyasal bir olay ya da büyük bir skandal olsa bunun üstünü örtmek halkı uyutmak için idollerin ya da oyuncuların ilişki haberleri ile halkı uyuturlar, gündemi oluşturur, milletin dikkatini başka yere çekerler bizde de aynı şeyler yapılıyor biz daha çok dini ve milli duygular sömürülüyor, Kore de de halk eğlence sektörü ile uyutuluyor, baksanıza siz bile BTS e kafayı takmışsınız, orada da bir grubu manyakça seven ve başka bir gruba manyakça anti olanlar ülkedeki gerçek sorunlara karşı uyuyup tek dertleri idoller böyle yaparlarsa hükümetleri onları daha çok uyutur.

Once since birth

Daniel’in fandomundan ayrılıp tüm albümleri attım

Çünkü gerizekalısın

Omg

Vayy yorumlari okudum da haklilar yani ama bu cocukta insan.

deatheater

offf amma uzattınız ya. kendini bilen fanlar desteklerine devam ediyorlar. yeter artık.

Bende kalsin

Ben eleştiren görmedim ama Daniel fanları böyle bir kız ile sevgili olduğu için bile sevinebilir. Hayır ben kendi gruba gelin olarak cok hayal etmiştim ndjdkddk

Kang Daniel JJANG

Gerçekten fanı olmayan kişilerin çıkıp biz fanları yerine konuşma hakkına sahip olduklarını düşünmeleri aşırı gerizekalıca fanlardan çok tepki veriyorlar ayrıca bir insanı sırf sevgili yaptığı için kafasındaki kötü imaj ile nitelendirip öyle yansıtmak aptallıktan başka bir şey değil üstelik her insan değişir kimse geçen seneki hali ile aynı değil sırf ünlü olduğu için ondan hep aynı kalmasını bekleyemeyiz daha genç ve elbette birine karşı sevgi besleyip birliktelik yaşaması çok olağan bir durum bunun için ona sırtını dönecek kişiler varsa baştan ikilemeli

Leylak

üç gün önce overrated diyorduk diye ergen fanlarından linç yedik şimdi aynı fanlar onu linçliyoo hahahaa karma :d

lol

Bu Kore milleti harbiden hastalıklı ya djdj Gören de adam öldürdü sanar altı üstü biriyle çıkıyor amma dramatize ettiler olayı 😂 Ayrıca fansitelerinden biri bile close yapmadı gelmişler bi de Daniel fanları fandomdan ayrılıyo konseptli haber yapıyolar. Her idolün date haberi sonrası yapılan bi haber sjjsj Evet başta hayranlar şok oldu ama sonradan alıştılar habere xd Gidenler olmuştur ama bu Daniel’i hiç etkilemez 💁‍♀️ Arkadaşına da katılıyorum, Daniel her zaman sıkı çalışan ve işine özen gösteren biri oldu. Sevgilisi var diye işini savsaklayacak fanlarını boşlayacak biri değil bu zamana kadar olmadı da. Bu netizenler Daniel’i nası tanıdıklarını sanıyor hayret ediyorum… Read more »

Once since birth

Hayranlarına sizi seviyorum diyen kişi sevgili yapınca neden bu kadar olay oluyor? Hayran ayrı sevgili ayrı tabi bu bazı aptal koreli hayranlar sevgili olacaklarını düşünüyor ÖSLDÖSLFK yazık

lol

idollerin sevgilisi olunca fanların tepki göstermesini burdaki kimse anlamıyor ama bana normal geliyor bi yorumda idoller fantezi satıyor demiş doğru kimse müzikleri için ayılıp bayılmıyor bu idollere, güzel kızlar yakışıklı oğlanlar tipleri üzerinden hayranlara hayal satıp onları özel hissettiriyorlar hayranların yaş kitlesi de küçük saf saf kendini bunlara adıyor sonra hayal kırıklığına falan uğruyorlar

lol

Allah bilir Jihyo ile çıkmasının sebebi onu sevdiği için değil de en gözde grubun üyesi olduğu için onunla çıkıp daha çok dikkat çekmek istemesidir…

Acelya

Ay bu da her Daniel haberinin altında. Tanımadığınız insana nefret kusmaktan ne anlıyorsunuz acaba lol

Mevy

Ya bir insan bir insanı beğenemez mi hoşlanmaz mı aşık olamaz ya da sevemez mi ?? Bir de Allah bilir diyorsun komik

Yeni Yazılar