Kang Daniel hayranları hayal kırıklıklarını belirtti

51

HABER: [ÖZEL] Kang Daniel’in yakın arkadaşı, “Jihyo ile ilişkisi? Duyguları doğal olarak gelişti.. hiçbir zaman müziğinde tembellik yapmadı”

KAYNAK: OSEN via Naver

1. [+1,249, -73] Yorumları okuduktan sonra Jihyo’nun nefret alacağını düşündüm, ama Daniel daha çok nefret alıyor. Tebrik edilmesi gereken iki aşık var ortada, ama hayranların üzüntüsünü de anlayabiliyorum.

2. [+1,142, -71] O zaman niye Wanna One üyeleriyle iletişimini kesti??

3. [+757, -102] Çıkış yapalı iki hafta oldu ama skandalı çıktı bile

4. [+499, -75] Elveda, bu bir son

5. [+411, -15] Kendini top star olarak gördüğü belli. Pahalı bir evde oturuyor, 5 yıllık bir kariyeri olan bir Twice üyesiyle birlikte. Önce Daniel’in Jihyo ile tanışmak istemesi bile kendine fazla güvendiğini gösteriyor… Şu andaki şöhretinden ötürü sarhoş olmuş, geleceğini görmüyor… ve bu çok sinir bozucu

6. [+261, -4] Çocuklar, idollerinizin YouTube ve Melon gibi internet siteleri dışındaki gerçek hayatı bu. Gerçek hayatta UN Village’da yaşıyor, Benz sürüyor, hayranlarına sizi seviyorum diyor ve arkalarından ilişki yaşıyor. Bu insanlar gerçek hayatlar yaşadığı gibi siz de aynısını yapmalısınız. Paranızı onların randevularına harcamayın.

7. [+252, -11] Daniel gösteriş yapmayı fazla seviyor. Önceki şirketinden UN Village’da ev istemişti ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ve şirketi ona ev ayarladı. Bu Produce 101 öncesi hayal edemeyeceği bir şeydi.

8. [+210, -11] Bir idolün işi fantezi satmaktır ve fantezi yok oldu.. Hayranlar davası hakkında endişeleniyordu ama Kang Daniel sevgilisiyle görüşüyordu, hayranların ne kadar üzüldüğünü hayal edemiyorum

9. [+179, -5] Kang Daniel hayranlarının niye sinirlendiğini anlıyorum. Parlaması için çok şey çektiler ama karşılık olarak sevgili skandalı onaylandı. Yalanlamaya bile çalışmadı, kolay olsun diye hemen onayladı ㅋㅋㅋ Bu kadar çabuk onaylayan bir çaylak görmedim hiç ㅋㅋ

10. [+155, -7] Şarkıcı olmak istiyor mu ya? Müzikten çok zenginlikle ilgileniyor sanki.

KAYNAK: Naver

1. [+1,454, -227] Bu çocuk daha yeni bir davadan çıktı ve şimdiden sevgili yapmış

2. [+996, -121] Sadece iki yılda sektör onu fena etkilemiş. Produce 101 stajyeriyken destekliyordum onu. Güzel bir sevgili, güzel bir ev, gösterişli araba.. bence bodrum katında yaşayıp çıkış dönemini hayal eden Kang Daniel artık yok. Onu destekleyemem. Ama hala çok hayranı olduğunu biliyorum, umarım yakında uyanır.

3. [+769, -38] İlişkisini onaylamak onu kötü etkileyecek

4. [+653, -17] Zor bir çocukluk geçirdi, stajyerliği de zordu, o kadar fakirdi ki liseyi bıraktı. Şarkıcı olmayı hayal ettiği için stajyer oldu. Sonra çıkış yaptı ve lüks markalar giydi, favorisi olan markaları bile açık açık söyledi (ki bu beni şaşırtmıştı)… Şimdi kariyeri havada kaldı, skandallarıyla tanınır oldu. Kökenlerini fazla çabuk kaybetti. Henüz ‘sanatçı’ denemeyecek kadar yeteneksiz. Kendini daha fazla yükselttikten sonra skandal çıkarmalıydı.

5. [+235, -6] Kang Daniel uzun sürmeyecek. Yook Jidam skandalını zar zor atlattı, sonra Seungri ile takılırken yakalandı. Çok pis şeyler söylediğine dair dedikodular var. Bütün bunlar yaşanırken randevulara gitmeye vakit buldu. Kadınsız yaşayamayan bir tipe benziyor. Kadınlarla skandalı onu mahvedecek.

6. [+149, -12] Şirketinden kurtulduğu için hayranlarına mızmızlandı, sonra arkalarından sevgili yaptı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+143, -8] Jihyo zaten çok para kazandı o yüzden onu etkilemez ama Kang Daniel biraz beklemeliydi, bu daha başlangıçtı

8. [+129, -13] Daniel’in fandomundan ayrılıp tüm albümleri attım

9. [+100, -12] Kökenleri çürümüş~ bu sevgili yapacak zaman değil ㅋㅋ hayranlarını salak yerine koyuyor

10. [+85, -2] Kariyeri ve ilişkisi uzun sürmeyecek.. Jihyo’nun grubu çoktan zirveye oturdu, çıkış yapalı yıllar oldu, sonra ilişki yaşadı. Kang Daniel’in birkaç tane skandalı vardı, davası yeni bitti ve zar zor çıkış yaptı. Kariyerini yükseltmek üzerine çalışması gerek. Hayranlar bu konuda çok hassas.. ve fandomdan ayrıldıklarını şimdiden görebiliyorum

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+200] Hmm daha yeni Twitter’da hiçbir şey olmamış gibi Kang Daniel fotoğraflarını koyan bir fansite gördüm ve çoğu kişi fancafe’deki mektubundan sonra onu destekliyordu. Hayran olmayanlar hayranlardan daha çok endişeli sanki..

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikG-Dragon Tayvan’da kendi sergisini açarak sanatkarlığını gösterdi
Sonraki İçerikAngelina Jolie’nin oğlu Maddox, Yonsei Üniversitesi’ne gidecek
51 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments