Benzer Yazılar

AOA beş üye olarak kontrat yeniledi, Mina ayrılıyor

AOA beş üye olarak kontrat yeniledi, Mina ayrılıyor AOA beş üye olarak kontrat yeniledi, Mina ayrılıyor

HABER: FNC temsilcisi, “AOA 5 üyeyle devam edecek, Mina ayrılıyor”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+368, -21] Choa ayrıldıktan sonra flop oldular

2. [+273, -54] Bu grubun çözümü dağılmak olacak gibi duruyor: Seolhyun da son zamanlarda düşüşe geçmedi mi?

3. [+237, -27] Seolhyun cidden aptal ㅡㅡ niye kontrat yeniledi ki? Ünlü piyasası en yenileri sever, Seolhyun zaten modası geçmiş gibi bir muamele görüyor, kendine yeni bir yol bulması gerekirken niye diğerleriyle birlikte ölmeyi seçiyor?

4. [+27, -1] Seolhyun ayrılsaydı bile solo yapamazdı ve oyuncu olarak da pek iyi değil.. grupta kalırsa en azından promosyon yapabilir, belki de tüm seçenekleri gözden geçirdikten sonra en iyisinin bu olduğunu düşünmüştür?

5. [+21, -4] Ben Seolhyun olsam ayrılırdım… niye ayrılmadı?

6. [+15, -3] Mina’nın yüzü güzel ama fiziği çocuk gibi.. bu yüzden hiç popüler olamadı. Seolhyun’un fiziğne sahip olsaydı çok popüler olurdu. Hep bir çocuğu hatırlatıyor bana…

7. [+14, -0] Choa ayrıldıktan sonra işleri bitmemiş miydi? Seolhyun yetenekleri ve şöhretiyle başka bir şirkete geçebilirdi, niye AOA’de kaldı?

8. [+11, -1] Seolhyun yine diğer dört üyeyi doyurmak zorunda kalacak gibi duruyor

9. [+11, -6] Seolhyun’a sadık demezdim… kendi başına kalsa bile artık sektörde modası geçmiş bir ünlü olarak görülüyor. Ayrılması ona fayda sağlamaz.

10. [+10, -1] Seolhyun ayrılırsa grup daha da flop olacak ㅋㅋㅋ Bir grup olarak şirket değiştirmelilerdi ama değiştiremediler, belki de hiçbir şirket onları istemedi.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+150] “5. [+21, -4] Ben Seolhyun olsam ayrılırdım… niye ayrılmadı?”

Seolhyun grubunu seviyor ve defalarca grubuyla mutlu olduğunu söyledi.

 

Kaynak: Netizenbuzz

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SeulgiWendy

Grubundan ayrılmadı diye birininde eleştrildiğini gorduk ya artık diyecek bir söz bulamıyorum modası geçmiş ne demek ya nasıl bir zihniyet bu. Choa ayrıldığında grup vokal olarak biraz dustu bu bir gerçek ama kalan 5 üyenin iyi bir şarkı seçimi yaparlarsa bence başarılı olacaklardır herşeye rağmen ayakta kaldıkları için AOA kızlarına hayranlık duyuyorum fighting kızlar

Once since birth

Aynen

Yeni Yazılar