Benzer Yazılar

Kang Sung Hoon, eski bir videoda ‘Bugünlerde tüm idoller çirkin’ derken yakalandı

Kang Sung Hoon, eski bir videoda 'Bugünlerde tüm idoller çirkin' derken yakalandı

HABER: “Bugünlerde idoller çirkin” Kang Sung Hoon bir idol grubundan bahsetti

KAYNAK: Kukmin Ilbo via Nate

Kang Sung Hoon’un hayranlarıyla özel olarak konuştuğu eski bir video ortaya çıktı, şöyle şeyler söylüyor: “Bence bugünlerde idoller çirkin. Onları kuaförlerde gördüğümde gerçekten iğrenç derecede çirkin olduklarını düşünüyorum. Niye ki? Ciltleri bile pis.” Bir hayran kimin çirkin olduğunu sorunca şöyle yanıtlıyor. “Birini nasıl seçeyim? TVXQ’den beri bir tane yakışıklı idol grubu yok.” BtoB hakkında ne düşünüyorsun diye sorulunca şöyle yanıtlıyor: “Onlardan bahsettiğimi nasıl söyleyebilirim?”

Daha sonra şöyle devam ediyor, “Ben bir idol grubu yapsam görsellere görse seçerdim üyeleri. Ünlü olacaksan en azından düzgün görünmen gerekir.”

1. [+883, -22] Aigoo, yerini bilmesi lazım, kendisi de dolandırıcı bir idolden başka bir şey değil ㅋㅋㅋ

2. [+713, -19] Diğerlerini eleştirecek bir pozisyonda değil ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+640, -12] Hiç olgunlaşmamış bir insan örneği

4. [+53, -0] Kırklı yaşlarında biri olarak, yeğeni olacak yaştaki çocuklar hakkında nasıl böyle konuşabilir? Sunbae olarak bu yaptığı onu çok acınası gösteriyor, bunun farkında değil mi?

5. [+50, -0] Kendini yakışıklı sanıyor olmalı ㅋㅋㅋㅋ ama tam bir dolandırıcıya benziyor ㅋㅋㅋ

6. [+47, -5] Karakteri beş para etmez, orası kesin

7. [+44, -0] Daha da komik olanı da videodaki hayranların ona katılması ㅋ Onlar da gayet eğlenmiş ama şimdi intikam için bu videoyu yayınlıyorlar, hayranlarının da ondan bir farkı yok

8. [+37, -0] Diğerlerine laf edecek kadar yakışıklı değilken söylediklerine bakın. Nasıl hiç olgunlaşmamış olabilir?

9. [+26, -0] Kang Sung Hoon, çirkin olan sensin

10. [+20, -0] Hayattaki yerini bilmiyor… ne kadar kendini beğenmiş…

Kang Sung Hoon, eski bir videoda 'Bugünlerde tüm idoller çirkin' derken yakalandı

KAYNAK: Naver

1. [+3,450, -23] Onun gibi bir ünlü görmedim hiç;;; umutsuz vaka

2. [+2,490, -73] ??? Yook Sungjae Kang Sung Hoon’dan çoook daha yakışıklı ㅋㅋㅋㅋ Ajusshi…

3. [+1,299, -27] Tamam, diyelim ki her şeyi kusursuz. Ama böyle çirkin bir karakteri varken ünlü sektöründe ona yer yok.

4. [+718, -98] Bu ş*refsiz kim olduğunu zannediyor da diğerlerinin tipine yorum yapıyor..

5. [+379, -4] Kötü yaşlanan 1 numaralı idol

6. [+272, -5] Yeteneksiz, kısa boylu, çirkin, hayranlarına tutunup saçma saçma şeyler konuşması gerekiyor ㅡㅡ BtoB ondan böyle şeyler duymayı hak eden bir grup değil. Defolsun ve görkemli günlerini kendisine saklasın.

7. [+229, -3] Bu ajusshinin televizyonda Cha Eunwoo’nun niye yakışıklı bulunduğunu anlamadığını söylediğini hatırlıyorum, derdi ne?

8. [+239, -14] Sung Hoon-ah, diğerlerini değerlendirecek bir yüzün mü var sence? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Sen Sechs Kies’teki en çirkin üyeydin ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+405] Neyse ki böyle şeyleri açık açık söyleyecek kadar aptalmış, böylece insanlar ne kadar çirkin bir kişiliğe sahip olduğunu görebildi

 

Kaynak: Netizenbuzz

17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
The Netizen

Netizenler idollere “çirkin, bu nasıl ünlü” diye yazıyorsunuz. Bu da yazmaktan çok konuşarak yorum yapmış oldu. Yani hepiniz iğrenç ve olgunlaşmamışsınız. Bu da sizin toplumunuzdan geldiği için bu şekilde konuşuyor ve Netizenlere göre daha özgüvenli çünkü büyük ihtimal klavye başındakilerden daha iyi göründüğü içindir. Burda bu kişiye sayıyorsunuz ama hiç öz eleştiri yapmıyorsunuz. Güzellikle, görsellikle kafayı bozmuşsunuz. Sırf görsel üyeli bir grup istemem ben, yetenekli insanlar da isterim.
Bu çocuğu savunmuyorum, sadece olaya daha derin olarak bakıyorum..

The Netizen

Çocuk dedim ama koskoca adam galiba sjbshshd

SURMEW-BTS

haklısın … kendileri çirkin deyince iyi başkası deyince kötü ben de anlamıyorum…. ama Kang Sung Hoon genede netizenlerden daha kötü çünkü kendi meslektaşlarını onla aynı yolda yürüyüp aynı şeyleri çeken, netizenlerden bi sürü laf yiyen idollere çirkin demesi cidden korkunç ve kendi karakterinin kişilik yapısının ne kadar kötü olduğunu göstermiş, zaten hepsi nefret yorumu yiyorken birbirlerine destek olup birbirlerinin yanında yer almalılar, karşılarında değil… ama bu adamın zaten daha öncede dolandırıcılık vs skandalları çıkmış, gruptan da atılmış galiba…

The Netizen

Aynen bununki daha kötü, çünkü en azından o yollardan geçti. Ama demekki idolken de herkesi kendinden düşük görüyordu. Harbiden tam kötü kişilik.

deliyimben

Kanka zaten bu adamda egoistlik ilk idol olduğu yıllardan beri var Sechkies üyesiyken bile sürekli grubun en yakışıklı olduğunu söylüyordu ha zamanının yakışıklı idollerinden miydi evet öyleydi şuan yaşına göre yine iyi durumda ama kişiliği,karakteri tırt işte

SURMEW-BTS

yorumlarda da yazdığı gibi normalde oradaki fanlar ve videoyu çeken adama katılıp eğleniyor ama adamın adı dolandırıcılığa vs karıştığı için artık sevmiyorlar ve intikam olarak yayınlıyorlar. Koreliler cidden dış görünüşe kafayı takmış ve aşağılık kompleksine sahip ve aşırı mükemmelliyetçiler, kişinin herşeyi kusursuz olmalı onlara gör e yakışıklı/güzel olacak, cildi çok güzel olacak, zeki ve çalışan, yetenekli olacak, bir de iyi bi karaktere sahip, kibar , nazik olacak ama en önemlisi, zengin olacak, başarılı olacak vs vs (elbette genellemek istemem) ama sürekli bi yarış halindeler, kıyaslama halinde, bi kişi güzelse illaki laf edecek bi şey buluyorlar, yeteneksiz vs gibi, ama çok… Read more »

Zeynep

Korenin yüzde 85’i bu adam gibi düşünüyor arkadaşlar gerçekler bu….Dünyanın en kompleksli ve dış görünüşe tatkık ülkesi….

Queen Twice

Tm abi sakin ol asya daki en iyi visual senin

XxXderler

Ne yani Jung ilhoon çirkin mi??? 😲😲😲 hadi canım sende 😝😝

Öl de ölelim Jessica reis

Biraz alakasız olacak ama 39 yaşında olduğuna inanıyorum. Başlıktaki fotoğrafı görünce yeni çıkış yapmış biri sandım.

KINGEXO

Adamın konuşmasını okurken aklıma netizenler geldi mükemmel yüze sahip olan idollere bile çirkin, yaşlı, iğrenç diyorlardı şimdi adama demediklerini bırakmamışlar bu adamda netizenlerde aynı halt.

Raven

Bu herifin daha önce de skandalı olmuştu ve ygde şaşırdık mı? acaba bu skandalın üstünü nasıl örter. kendisi bile yakışıklı değil Kİ olsa bile diğerlerine ‘çirkin’ deme hakkını ona kim veriyor???? Cidden hayatımda bu kadar kötü karakterli insanlarla gerçek hayatta karşılaşmadım umarım karşılaşmam

deliyimben

Bilmeden konuşmasak nasıl olur acaba? 🙂 Sechkies grup olarak YGde ve bu adam hayranlarını dolandırdığı ortaya çıkınca gruptan atıldı uzun zaman önce yani YG ile hiç bir alakası yok. Bunun üstünü nasıl örter konusuna gelince de örtemez zaten yediği halt ortaya çıktı hayranları da kızgın olduğu için bu video ile onun kötü kişiliğini gösterip intikam aldı.

Raven

o zaman neden etiketlerde grubunun ismi var?

deliyimben

Çünkü grubun üyesiydi ve halk tarafından öyle biliniyor o yüzden kullanılmaya devam ediliyor bu tıpkı şuan Seungri’nin hala BIGBANG olarak anılması gibi kaldı ki Sechkies YGnin idol grubu bile değildi yıllar sonra bir araya gelip YGye girdiler şuan YG ile bire bir sözleşmesi olan Sechkies lideri onun dışında diğer üyelerin sözleşmesi bile yok bireysel olarak

büşra

Grupça katıldıkları programları izlerken çok nazik bir kişiliği olduğunu düşünürdüm. Dolandırıcılık olayını da duymamıştım haberi okuyunca şok oldum. İnsanları tanımak çok zor, resmen maskeyle yaşıyorlar ve bir hata yapana kadar gerçek yüzlerini göremiyoruz.

Selin

Açıkçası tam da netizenler gibi konuşmuş. Başka bi Idol buradaki netizenler gibi konuşsa bu çocuk hakkında ona da aynı muameleyi gösterirler. Çocuk da terbiyesiz zaten ama netizenler bunu nasıl bu kadar olağan dışı görüyor onu anlamadım.

Yeni Yazılar