Benzer Yazılar

Avukatlar, Seungri ve Jung Jun Young’ın Katalk odasında tecavüze dair kanıt olduğunu açıkladılar

Avukatlar, Seungri ve Jung Jun Young'ın Katalk odasında tecavüze dair kanıt olduğunu açıkladılar

HABER: Avukat Bang Jung Hyun, “Seungri ve Jung Jun Young’ın altın telefonunda tecavüze dair kanıt bulduk'”

KAYNAK: Mydaily via Nate

Avukat: Tecavüz sırasında çekildiğini düşündüğümüz, yaklaşık 10 tane fotoğraf ve video bulduk. Mağdurlarla iletişime geçtik. Bazıları mağdur olduklarının farkında değildi, çünkü olaylar yaşandığında azıcık içki içmiş olmalarına rağmen bayıldıklarını iddia ettiler.

1. [+1,422, -10] Pislikler, o kadar iğrençler ki onlara ettiğimiz küfürlere yazık oluyor. Seungri ve diğerlerini hapse atın!!

2. [+1,389, -8] Öf neden bu pislikler hala hapiste değiller? Niye evlerinde, rahat rahat uyumalarına izin veriyorsunuz!!!! Hepsini hapse tıkın!!!!!

3. [+1,263, -12] Şu p*ç Seungri grup konuşmasındaki herkese ‘konuşmayı silin’ demiş, ben hepsini tek bir odada toplayıp hepsini silmek istiyorum! Kanser bu herifler!!!

4. [+48, -1] Robert Holley bir gün içinde tutuklandı~ Seungri ve arkadaşları cinayet işledi ama hala cezaevinde değiller

5. [+34, -1] Bu kadar kötü olduğunu kesinlikle bilmiyordum. Burning Sun skandalı ilk çıkığında bu kadar kötü olduğu hayatta aklıma gelmezdi. Soruşturmalar devam ettikçe daha da şok edici şeyler çıkıyor ortaya.

6. [+23, -0] İğrenç p*çler, gerçekten kadınlara tecavüz etmişler… Beni daha da korkutan şey bu mağdurların o sırada baygın oldukları için mağdur olduklarını bile bilmedikleri olasılığı.

7. [+19, -0] Bir kadına ilaç verip bayıltmışlar, kadın baygınken tecavüz edip telefonun flaşı açıkken video çekmişler öyle mi??????? Caniler

8. [+19, -0] Tecavüz zaten kötü, birinin içkisine ilaç katıp baygınken tecavüz etmek daha beter.. gerçekten yasalarımız daha güçlü olmalı ki böyle pislikler istismar edemesin ㅠㅠ

9. [+18, -0] Grupça tecavüz etmek de artık fazla ileri gitmek değil midir? İnsan bile değiller, azgın köpekler..

10. [+16, -0] Gerçekten dibe vurmuşlar.. nasıl insanlar bunlar..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+332] O kadar iğreniyorum ki kelimelerle anlatamam..

 

Kaynak: Netizenbuzz

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
bibidibabidibu

Ya gerçekten bu nasıl bir iğrençlik artık midem aklım almıyor. Siz zaten ünlüsünüz zenginsiniz bir sürü hayranınız var, eminim bir gece kulübüne gitseler kendi istekleriyle onlarla yatan bir dolu kadın bulurlar. Kadınların içkisine ilaç katıp baygınken ilişki yaşamak bir de utanmadan videoya çekip paylaşmak nasıl bir sapkınlık ya? Kadına İNSAN olarak değil OBJE olarak bakıyorlar sadece. Yazıklar olsun, bir de bu heriflerin hayranlarının %80’i kadın. İnsan müsveddeleri sizi.

Helen

Tecavüz çok büyük bir iddia gerçekten. Eğer işin içinde gerçekten bir tane bile tecavüz etme vakası var ise bu konuşma grubunu bildiği halde susanlar bile suça yardım ve yataklıktan zan altına alınacaktır, umarım da alınır. Geçen gün annem ablamla muhabbet ederken bu haber ile ilgili bir şeyler söyledi ve bu olayların ablamın, annemin gözünün önüne kadar gitmiş olması beni şoka uğrattı. Resmen California Rüyası’nın çok daha ucuz ve çok daha çirkin yüzlü hali gibi bu adamlar.

Bluebee

Pisliksiniz ya

Yeni Yazılar