Benzer Yazılar

Babası, terhis olan Kim Soo Hyun’u görmek istiyor

Babası, terhis olan Kim Soo Hyun'u görmek istiyor

HABER: [Röportaj] ‘Kim Soo Hyun’un babası’ Kim Choong Hoon, “Terhis olduğundan beri görmedim onu.. Soo Hyun-ah, birlikte bir yemek yiyelim”

KAYNAK: Sports Kyunghyang via Nate

1. [+2,734, -15] Oğlu daha küçücükken eşini bırakıp, annenin Kim Soo Hyun’u tek başına yetiştirmesine sebep olmamış mıydı bu adam? Soo Hyun’u annesi bunu okuyunca alay etmiştir.

2. [+2,462, -7] Ne kadar utanmaz

3. [+2,377, -12] Hayatı boyunca düzenli olarak görüşmüşler gibi konuşuyor

4. [+257, -1] Başka bir s*rt*k peşinden koşarken oğlunu bırakmakta sorun görmedi ama oğlu top star olduğu için kızıyla birlikte sanki Kim Soo Hyun ile yakınlarmış gibi konuşuyorlar. Kusacağım.

5. [+230, -0] Vay be… Kim Soo Hyun başarılı olduktan sonra babasının çıkıp seni özledim demesi ne kadar utanmazca? Kim Soo Hyun bir keresinde bir röportaj vermişti, babamı hiç görmedim ve görmek istemiyorum demişti değil mi? Kim Soo Hyun fakir büyüdü ve babası ona bir kurul vermedi. Şimdi hareketlerine bakın. Kendi kızı da Kim Soo Hyun’un ismini kullanmaya çalışmamış mıydı?

6. [+216, -1] Kim Soo Hyun’u annesini yalnız yetiştirdi diye biliyorum

7. [+201, -2] Oğlunun geleceğine çiçek yaprakları atacağına pipet sokmaya çalışıyor

8. [+165, -2] Bahse varım insanlar “Kim Soo Hyun babasına çekmiş” desin diye medyaya bu fotoğrafı verdi, ama hiç benzemiyorlar ㅋㅋ

9. [+155, -1] Kim Soo Hyun için tam bir baş ağrısı

10. [+126, -0] Soo Hyun babası olmadan o kadar iyi yetişti ki

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+204] O kadar başarılı olmak istiyorum ki babam bana ulaşsın, ama onun beni görmezden geldiği gibi ben de onu görmezden geleyim

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SOULLL

[+204] O kadar başarılı olmak istiyorum ki babam bana ulaşsın, ama onun beni görmezden geldiği gibi ben de onu görmezden geleyim

Bu yorum beni özetliyor☹

SURMEW-BTS

çok üzüldüm , Allah yardımcın olsun inşallah.

SOULLL

Teşekkür ederim😊 Amin🙏🏻

SURMEW-BTS

yabancı yoruma üzüldüm. Kim Soo Hyun un babasına da ayrı sinirlendim, Kim Soo Hyun u annesi ve teyzesi büyüttü, çocuk ünlü olana kadar babası onunla hiç ilgilenmedi, ayrıca şu fotoya ben de ayrı sinir oldum. insanların aile ilişkileri tam oalrak nasıl bilemeyiz ama birbirleriyle iyi bi aile ilişkisi kurmalarını beklerim, babası gerçekten samimiyse kendisi medyaya söylemeden gider oğlunu bulur konuşur ve ondan yararlanmaya kalkmaz… çocuğun adını kullanarak ünlü olmaya, para kazanmaya çalışmazsa eğer gerçek bi baba oğul ilişkiisi kurabilirler.

lol

yabancı yorum içimi çızz ettirdi umarım istediği olur

Yeni Yazılar