Bang Shi Hyuk 'I-Land' prodüksiyon konferansında

HABER: Bang Shi Hyuk ‘kilo verdikten sonra farklı görünüyor’

KAYNAK: The Celeb via Nate

1. [+2,226, -43] Kilo mu vermiş? Peki kilo vermeden önce nasıl bir yerden bir yere gidiyordu? Yuvarlanıyor muydu?

2. [+1,993, -23] Hadi Juvis. Onunla çalış.

3. [+1,425, -29] Kilo mu verdi?….. nereden anladınız?… ㅋㅋㅋ

4. [+49, -1] Huk ㅋㅋ önceki halini hatırlamıyor musunuz.. gerçekten çok kötüydü ㅋㅋㅋ burada daha iyi görünüyor…

5. [+46, -0] Gazeteci-nim, kilo verdikten sonraki halini yüklememişsin

6. [+46, -2] Daha çok kilo vermesi lazım… sağlığı için!

7. [+30, -4] Hala aynı

8. [+24, -2] Şaka mı bu?

9. [+20, -3] Kilo verdiğine emin değilim

10. [+18, -3] Bir Japon otaku gibi

11. [+17, -0] Ya da eski Batman filmlerindeki penguen adam

12. [+11, -1] Düşündüğümden daha kısaymış, fiziğinden ötürü 180 cmden uzundur sanmıştım…

13. [+10, -0] İnanmayacaksınız ama onun için bayağı bir kilo kaybı bu ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+117] Düşünsenize kilo verip daha sağlıklı olmak için çok uğraşıyorsunuz ama insanlar ‘hiçbir şey değişmemiş’ diyor ve üzerine şişmansınız diye hakaret ediyorlar. Daha önce bunu yaşadım ve yeniden kendimi yemeğe vermeme sebep oldu.

Kaynak: Netizenbuzz

64 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Mona

Şu sağlığı için lafina tav oluyorum UMURUNUZDA DEGIL SAGLIK SIZ SADECE NEFRETINIZI KUSACAK BIRINI ARIYORSUNUZ ki o kişiler genelde sağlığından endişe ettiğiniz şişman kişiler emin olun günde en az 10 kişi kilosu hakkında ona senin iyiliğin için diyorum senin için üzülüyorum minavlinde sözlerle başlayıp nasihat ediyor zaten sağlığı bahane edip kendi egosunu şişman bireyler üzerinden tatmin eden insanlar günde bir litre bile şu içmeyen insanalr

Xx4

Ne denmeli kanka ye yemeğini sorun yok sen iyisin böyle mi denmeli ..bence bu tür bireyler hem fiziksel olarak hassas, rahatsız hem de ruhsal olarak hassas..daha kibar bir şekilde söylenebilir tabi yakiniysa eğer daha iyi olur ..ama alakasiz kişiler söylerse durmadan belki can sıkıcı olabilir doğru ama iyi niyetle uyarmanin, endişelenmenin de nesi yanlış? Biraz alınganlık da var

Last edited 4 ay önce by Xx4
Mona

Hiçbir şey dememeye ne dersin ?😒

someone

3 ay öncesine kadar sağlığın için kilo vermelisin diyen insanlara ben de senin gibi karşılık veriyordum, şimdi 12 kilo verdim ve ne demek istediklerini daha iyi anlıyorum. insan vücudundan 12 kilo yağ atmak bile nefes alış verişini değiştiriyor, vücuttaki ağırlık hissi sıfır ve dinç hissediyorsun. vücudunda fazlalık olmadan, sağlıklı yaşamanın ne demek olduğunu anlayıp, gündelik hareketlerimizi zorlanmadan yapabildiğimizde; yediğimiz lezzetli ama kalorili şeylerin aslında zehirden başka bir şey olmadığının farkına varmak muazzam bir his. aynaya baktığında gördüğün şeyin yarattığı haz duygusu da cabası. yani demek istediğim, her ”sağlığın için kilo vermelisin” diyen insan egosunu tatmin ediyor diye bir şey yok.… Read more »

Mona

Ben o insanların da sağlık li olduğunu iddia etmedim zaten yazdigimi oku lütfen her gün en az 10 kişi söylüyor bunları bu lafı söyleyenlerin çoğu da ego tatmini yapıyor ve artık insan duymak istemiyor onlar da farkında ben kardeşimin psikolojisini düzeltmek için çok uğraştım eve misafir geliyor sen niye kilolusun diyen dangalaklar mi ,kardeşimin lafını birden bölüp bak bu diyeti yap diyenler mi devamlı bi zayıflatma çabası bosbogazlik kız hep bi kilo hakkında konuşuyordu her gittiği yerde birileri ona “iyi niyetle ” tavsiyeler de bulunuyordu ve kardeşim akşam ağlıyordu o bütün iyi niyetli ler yüzünden sende şunu anla kilolu insanalr… Read more »

someone

o konuşan insanları susturmak için çaba gösterebilirler o zaman. insanların kötü niyetle yaptıkları şeyleri tabiki de tasvip etmiyorum ama bu kadar baskı gören birinin de kaderine boyun eğip bir şeyleri düzeltmekten kaçınmasının da taraftarı değilim. benim abim de 130 kiloydu orta okuldayken, bir arkadaşı herkesin içinde ayı diye dalga geçtiği günün akşamı spora başladı ve 1 yılda 75 kiloya kadar düştü. yıllardır profesyonel olarak fitness yapıyor ve o gün iyi ki o çocuk bana bunu demiş diye düşünüyor. çünkü o bunları yapmasaydı abim de şimdi ajanslardan teklif alacak ve vücut yaşı 19 olacak kadar sağlıklı/güzel bir görünüme sahip olamazdı. insan… Read more »

Last edited 4 ay önce by someone
Mona

Anlamak istemiyorsun galiba sadece susun diyoruz sizin şişman insanlara yaptığınız konuşmalar eğer aileden değilseniz onu motive etmiyor ona spor için heves ya da irade vermiyor ağlayarak daha fazla yiyor bu kadar etkiniz var o insanalrın bende çaba gostermemesini anlamıyorum ama gidip haddim olmayan konuda hadsiz tavsiyeler de vermiyorum çünkü ise yaramayacak

someone

birincisi ben kimseye şişman demedim, demem de, sen de dememelisin. etik olan kilolu demektir. ikincisi hadsiz tavsiyeler dediğin şeylerin işe yaradığını hem kendimde hem ailemde hem de çevremdekilerde gördüm. üçüncüsü, kişinin sızlanmak yerine durumu nasıl fırsata çevirdiği ile ya da çevirmek isteyip istemeyeceği ile alakalı. yoksa isteyen istediği kadar yesin bana ne. ben de yedim ama artık boğazıma hakim olabiliyorum ve bu sayede hem güzelleşiyorum hem de sağlıklıyım. herkese tavsiye ederim.

Mona

Sismanhakaret ya da argo değil kullanılması sakıncalı da değil bazısı da kiloluyu sevmiyor bazısı obez tercih ediyor

tanıyantanır

Boş yapmışsın seni kınamıyorsa niye beceremiyorsun iradesiz kelimelerini kullanmiyorsa bunun için yap şunu dene diyorsa niye kötü oluyor o birey bende alınıyordum eskiden ama öyle değil anla bunu şuan kilolu kompleksi olan bir birey gibi yansıtıyorsun kendini neler duyuluyor bizde biliyoruz ama gerekiyor bedenindeki yağlar ile nereye kadar yaşıcaksın karaciğer pert nefes alamama sorunu desen sivilceler çatlaklar selülitler en ufak kilo konusunda bile ağlıyorsan bedenini sevmiyorsundur zaten ki sağlıksız bir bedenin olumlanmasından yana asla değilim o zaman engel olan ne ki hareketin kısıtlı en başında ya özgür değilsin kimse sizin kotulugunuzu dusunmuyor aksine iyi olun isteyerek yapiliyorlar fazla kilo sizin… Read more »

Assyaa

asıl boş yapan sensin kız sağlıktan falan mı bahsediyor kilolu insanlar böyle laflardan ideal kilosunda olan insanların ona kilo ver diye atıp tutmasından rahatsız olur ben de 15 kilo verdim ama asla şuanki kilomla kilolu olan birine kilo ver kilo yakışmıyor kilo bunu yapmıyor diye laf söylemem söyleyemem çünkü biliyorum o insanlar da bu kiloyla mutlu değil ama bir sıkıntı vardır ya da em basiti iradesi yoktur bırakında iradesini kendi oluştursun dışarıdan söylenen her söz o kızı motive etmeyip üzer. kilo üzerinden bile millete laf sokuyorsunuz bu site gercekten kafayı yemiş

tanıyantanır

Hayır aksine kilolu psikolojisini bilmeyen sizlersiniz bu onu üzmez kırmaz diyen yok ama eninde sonunda ne kadar doğruymuş laflarına geliyorsunuz katkı sağlamıyor mu aksine aman böyle iyisin dedikçe yiyor bu bireyler hiç sıkılmadan ve bunun özgüvenini alıyor sonra sonra onlara en ufak tavsiye verene çirkince saldırmaktan “sağlıksız” bir bedeni olumlamaktan öteye geçmiyorlar tavsiye kaldırılabilir kimse onu ayı şuna bak balina gibi ithamlarla yargılamıyorsa merak etmeyin hemen hemen bu çagda tum insanlar kilolu olma evresinden geçiyorlar onlarda sağlıklarına kavuştuklarında çevrelerendekini düzeltmeye çalışıyor benim noroloji doktorum erkek ve bana hep bunu derdi “kuşlar bana senin çok güzel olduğu söyledi zayıflasan daha güzel… Read more »

Tuğba

Ne saçma şeyler ya uzun uzun yazmışsın, kimse bilmiyordu sanki. Kilolu olan insanların bunların farkında olmadığını mı sanıyorsunuz ya da denemediğini falan. Milletten akıl almaya ihyacı yok kimsenin. Düpedüz hadsizlik bu iyileştirme yapılmaz hiç bir şekilde.

Aycik

10 kişi diyorsa bunu emin ol 6’sı iyi niyetle söylemiyor. Bunu çok rahat bir şekilde anlayabiliyor insan. Tanımadığım birisine gidip kilo ver diyemem asla. Arkadaşın ailen bunu iyiliğin için söyleyebilir. Ama tanımadığın kişilere kimse kilo ver diyemez. Mesela arkadaşım çok zayıftı bir anda kilo aldı. Rahatsızlığı yüzünden. İnsanlar sürekli kilo ver diyerwk baskı yaptı. Sürekli mutsuzdu. Ağlıyordu bu tarz cümleler yüzünden. Senin için iyi yorumlar gibi gelebilir ama çoğu kişi bu “kilo ver” sözünden rahatsız oluyor. Aynı şekil de kilo al yorumları da rahatsız edici. Kimsenin tanımadığı kişilere bu tarz yorumlar yapmaya hakkı yok.

Twitterdanbirkoyun

Bende zayıf bir bireyim ve okul hayatım boyunca bu sözleri ve tavsiyeleri çok duydum ama gerçekten sizin söylemlerinizin hiçbir etkisi olmuyor . Sadece kendimi kötü hissediyorum iyi niyetli yapılmış olsa bile insanlara rahatsızlık veren şeyler bunlar emin olun .

Nokta

PD nimi görünce aklıma gelen tek şey sdgnnh

imagesfbdfhhs.jpg
sametinyourarea

efsaneeeee dhdjskskkaksks

sametinyourarea

Bu fotografa gore baya zayıflamış adam

2019102914203794000.jpeg
KINGEXO

Sağlığı için kilo vermesi gerekir bunun için endişelenebilirsiniz ama gelip ‘şişko, penguen’ gibi komik olmayan laflar söylemeniz hiç hoş değil. Böyle lafların karşısındaki kişi ne derece etkilediğini bilmiyor musunuz? Insan olun azıcık.

nostan

Hakaret edip lakap takmaları yanlış ama Dr. Öz bile sağlıklı bi hayat için ideal kilodan biraz daha zayıf olmalısınız diyor.

haechanınköpeğiyim

bu kiloda olması sağlığına zararlı ama bu ona hakaret edeceğiniz anlamına gelmez ki adamın fotoğrafını ilk gördüğüm an zayıfladığını farkettim

Sunmii

O İDOL DEĞİL GÖRÜNÜŞÜ SİZİ ALAKADAR ETMEZ

Last edited 4 ay önce by Sunmii
Xx4

Ay ne çok seviyorsunuz başkanı bir şey demedik meraklanmayın. ..sağlığı için diyoruz yoksa servetini yiyemeden kalbine giden damarları tikanacak..halbuki kore yemekleri de fazla kalorili değil ama yemiş bir şekilde snshsh yesin yesin afiyet bal şeker olsun sefa sürüyor adam hakkı:))

Lolan

Sağlığının umrunda olmadığına nedense eminim 🙁

Xx4

Niye nerden çıkardın..ya her şeyden bir nem kapmayın ya azıcık relax yorumlar biraz komik güldüm gülmeyeyim mi ? Ama çaba güzel ..ben değil kendi düşünsün sağlığını gördüğümüzü söylüyoruz sadece..ben cani miyim ya skshah iyi olsun der geçerim bana ne yani kasmayın

Lolan

Hiç kilo vermemiş, yuvarlanarak mı bir yerden bir yere gidiyor, çok şişman gibi yorumlar senin için komikse zaten yapacak pek bir şey yok 👍🏻👍🏻

Xx4

Yok hepsini komik bulmadim aradan bazıları iyiydi onlara güldüm sjshsh …yine de çabasını takdir ediyoruz güzel iş umarım devami gelir👌

Last edited 4 ay önce by Xx4
Assyaa

gercekten kötü kalplisin konu kiloyken hala şirketi falan katmaya çalışıyorsun olayı oppa meselesine getirmeye çalışıyorsun iyi misin bighit bts bir şey mi yaptı sana??

Xx4

Ben ne dedim ya Allah Allah djshshsh nerde oppa meselesi anlamadım ? Sağlığına dikkat etmesi önemli umarım devamı gelir dedim ,bir kaç yorumu da komik buldum vay yarab ne hassassınız ya.. Bir şey demedim tamam sevgili başkanınıza..”kötü kalpli ” ? Ya hahah üff bir kasıntısınız anlatamam..

Aycik

Çok kötü kalpli birisin… umarım hayatın boyunca böyle aşağılayıcı kelimeler duymazsın… gerçi başına gelmeden bu konularda empati yapabilecek birisi gibi de durmuyorsun ama neyse… gerçekten üzüldüm senin için. Hayatını böyle kötü kalpli geçireceğin için.

Jean-Baptiste

Bence baya bi kilo vermiş. Eski hali çok daha hacimliydi. Sağlıklı olsun ne diyeyim

Lululali

Bu adam bana çok tatlı geliyor. Pou gibi.

weare1

kilo verdiği yüzünden bile belli oluyor fotoğrafı görünce çok şaşırdım eskiden yüzü aşırı tatlıydı

azizi

eski halini görmüştüm. bayağı zayıflamış. umarım bu şekilde devam edip sağlıklı bir hayat yaşar.

Aycik

Cidden insanlar çok kaba ve iğrenç… adama takılan o iğrenç lakapları komik bulacak kadar kötü niyetli ve kötü kalpliler. Umarım hayatınız boyunca bu tarz kelimeler duymazsınız. Çünkü kimse bu tarz kelimeleri hak etmez. Cidden bu yorumları komik bulanların zihniyetine acıyorum…

kele bacım abooov

bayağı kilo vermiş

Lila

Netizenlerin harbi bir tedaviye ihtiyacı var. Önüne gelene nefret yorumu atmakta ne?

Lover

Yorumlar çok çirkin.Komik falan bile değil yani.Sağlığını düşünüyormuş gibi konuşanlar komik asıl.Biliyoruz asıl derdinizin adamın sağlığı olmadığını boş yapmayın.Ayrıca baya kilo vermiş tebrik ediyorum kendisini.Kilo vermek kolay bir iş değil.Bu sitede daha evvel bu konuyla alakalı yorum yapmıştım yine aynısını söyleyeceğim.Tabii ki sağlık için ideal kiloda olmak lazım ama birilerini kilosu üzerinden eleştirmek isteyenlerin amacı karşısındaki insanların sağlığını düşündüklerinden değil ki.Pizzalar yiyip kolalar içen bir sürü zayıf insan var kimsenin sağlığına dikkat et bu kadar zararlı yiyecek içecek tüketme dediğini görmedim bu kimselere.Ego tatmini için konuşuyorsunuz anca.

Birblink

O bir idol değil sakin olun. Adam gayet sağlıklı gözüküyor.

tanıyantanır

Kilo veriliyor dostlar ama geriye kalan çatlaklar selulitler kilodan dolayı kararan bölgeleriniz hepsi sizde kalıyor ve sonra maalesef binlerce para harcıyorsunuz iyileştirmeye zayıf ideal kilo olan insanlarada uyarım sigara fazla kafein ve alkolden mümkun olduğunca kaçmaları çünkü onlarda zayıflarda selulit yapıyor ve inanin geçmiyor size kalan ise koca bir hüsran oluyor çatlaklarım o kadar rahatsız ediyor ki beni bacaklarımda dolu özellikle arka kısımlarında ve bazen pürüzsüz bacakları görünce keşkelerde kalıyorum deforme olan vucut geri gelmiyor ne yazık ki gelsede uzun uğraşlar istiyor kendimi böyle sevmiyorum ama hemen hemen 6 senedir bende olan çatlaklarımı yok etmek imkansız bende kabullendim artık zayıfladiğima… Read more »

jfhgdhjs

1. [+2,226, -43] Kilo mu vermiş? Peki kilo vermeden önce nasıl bir yerden bir yere gidiyordu? Yuvarlanıyor muydu?
 
aksjhdcgfhdskdfjdksjdhfghdjskjdhfghjdsdfg
 

Last edited 4 ay önce by jfhgdhjs
FOD

1.yoruma çok güldüm Allah affetsin..yorumlar biraz komik ama haklılar fazla kilo tehlikeli bir anda kalp krizinden gidersin ruhun duymaz hatta ortada ruh kalmaz..biraz daha vermeli ki servetinin tadını çıkarabilsin ama çaba güzel 👌

Xx34

Ne biçim lakap takıyorlar..” batman filmindeki penguen adam ” akauwhsbsb

Eth

Penguen adam mı ? ya skahshsbsh komik ama umarim daha da verir , önemli olan azim

sametinyourarea

Kilo mu vermiş? Peki kilo vermeden önce nasıl bir yerden bir yere gidiyordu? Yuvarlanıyor muydu?
lan cook kabalar kedkekdkeke

Candy

Başkan keşke kendi fotoğraflarınada photoshop yaptirsaymis netizenlerin cenesini kapatirdi djdjjdjdjfj eee malum ekibi bu konuda çok iyi stajerlerden gördük jdjdjdjdjd

815834870bbf6bb11db3b864deb48e8f.jpg
Assyaa

ahhhh candy btsin sana koyduğu gibi 15 yaşındaki çocuklarda koymuş sana. ilerde hepsi olgunlaşıp kendi hallerine oturunca bakalım neler olacak

Eunwooya

Koymuş filan ne kadar terbiyenizsiniz ya küfür etmeden de tepki verebilirsin

Eth

Bence de iğrenç bir ifade..yakışmadı

Candy

Sen ne rezil bir insansın ya? Saygısız ve hadsizsin.Çocuksu tavrın ve ucuz lafların midemi bulandiriyor bu böyle konuştuğun ilk seferde değil. Bir daha bana sakin yazma senin yorumlarını görmek istemiyorum.Keşke kullanıcı engellenebilseydi

Last edited 4 ay önce by Candy
Assyaa

he candy he aynen bayıl birde

Candy

Çöp

_20200625_164353.JPG
sametinyourarea

assyaa ile edepsizlik dersleri

Assyaa

bunu söyleyenin samet olması 🤪🤪🤪🤪 hadi haftaya össye gireceksin nazif

Candy

Git artık yorumlarımdan Git!!!

f05ab9ebe40a4109ba67b56daccb1ddc.jpg
고랠이 판랄 사락 븍틈

tamam da shop yapılmasına gerek yoktu???? ve kız olanı söylemiş bts le stajyerler ne alaka

Assyaa

sana ne?

Candy

Başkan lütfen photoshopla bu fana beyin ekleyin yapabilirsiniz

ea5d3f37c95f1b976ec59051587d7dfe.jpg
Assyaa

aynen kendine ekle beyin bu 2005 yılından kalan memelerle. komik olduğunu sanıyor cidden

Candy

Git artıkkkkkkkk

f05ab9ebe40a4109ba67b56daccb1ddc.jpg
고랠이 판랄 사락 븍틈

Sana ne derken? Sektörde olan bir şey yorum yapmadan önce izin mi almam gerekiyordu skwhwksbdjd

Candy

Belki deri kalmıştır bu kadar?

Last edited 4 ay önce by Candy
aley

ya insan o kadar parası olunca biraz kendine bakar sanıyosun ama işte bu adam yerinde sayıklıyo

Assyaa

sitenin nefret elemanı almış yerini