Benzer Yazılar

BAP Himchan ilk duruşmasında tensel temas olduğunu, ama cinsel taciz olmadığını söyledi

himchan1himchan2

HABER: Himchan temsilcileri, “Onu öptüğünü ve ona dokunduğunu kabul ediyor.. tensel temas birbirlerine olan ilgilerinden ötürüydü” Tacizi inkar etti

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+524, -4] Choi Jonghoon ve bu adam, gerçekten duygusal açıdan hiç zorlanmıyor olmalılar ㅋㅋ yüzü ne kadar kilo almış baksanıza ㅋㅋ

2. [+477, -5] İdol olduğuna inanmakta zorlanıyorum

3. [+372, -4] ㅋㅋ Kim olduğunu bilmiyorum ama ilk resmi görünce menajer zannettim

4. [+16, -0] Kangin’e benziyor, kendine dikkat etmiyor mu?

5. [+12, -0] Kangin’e benziyor

6. [+11, -0] Birbirinize ilgileniyor olsanız bile karşıdaki onay vermeden onun vücuduna dokunamazsın. Kadın onu oracıkta şikayet edip polis çağırmış, inkar edilemez yani.. gerçekten ortak bir ilgi olsaydı polisi arar mıydı? Evli çiftlerin bile birbirlerinden onay alması gereken bir dünyada yaşıyoruz.. sırf sizinle ilgileniyor gibi durduğu için birine dokunamazsınız

7. [+10, -0] Kadın defalarca hayır demesine rağmen onu öpmüş ve ona dokunmuş, hem de ilk görüşmelerinden sonra? Ve cinsel taciz olmadı diyor?

8. [+10, -1] Onu son görüşümüzden beri bayağı kilo almış

9. [+7, -0] Küçük Kangin gibi görünüyor

10. [+6, -0] Biri ‘dur’ diyorsa durmanız gerekir. İsteyip istemediğine siz karar veremezsiniz. İçinden çıkmak zorunda kalsanız bile dur diyorsa duracaksınız.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+348] 2019 gerçekten pislik oppaları çöpe atma yılı oldu

 

Kaynak: Netizenbuzz

20 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
wheepup

3 yıldır BABY fandomundayım. Büyük hayal kırıklığı oldu. Umarım herkes hakettiği cezayı alır. Mide bulandırıcı😔

kpop

Büyük hayal kırıklığı…..
Toz pembe hayallerle yakışıklı, romantik, dürüst, ahlaklı, sevecen, şirin, tatlı, iyi kalpli Koreli oppa hayali kuran, sokakta gördüğü her Asyalı erkeğe ” Koreli Oppa” mantığıyla bakan. Oppa çebal diye Koreli ünlülerin peşinde koşan saf kızlarımıza bu olaylar ders olsun.

ece

Hala akılancakalrını sanmam opaları onlar icin dünyadaki en saf en masum kişi ama ben bu sene bu sektörden nefret ettim gerçekten

kpop

Evet maalesef öyle, ama inşallah eninde sonunda akıllanırlar. Gerçi hala şu s*eungri ye bile destekleyenler var…..iğrençler.

ece

Aynn ve bunu yapamda hemcinslerimiz en cokda buna üzülüyorum

i̇ğrençlik

Cidden oppaların içine düşen, ağızları sulanarak, her an vermeye hazırmış gibi üstlerine çullanan ergen oppacı kızlar yüzünden erkek idoller bütün kızlar onlarla yatmak istiyor diye düşünüyorlar, sonuç bu. Kendilerini bi şey sanıyorlar, nimetten sanıyorlar. İğrenç pisliğin teki oluyor hepsi, nasılsa ellerini sallasalar 50 si değil 5000 ni koşuyor bu sapıklara. Keşke kız fanlar kendilerine çeki düzen verse, sınır nedir bilseler. ” oppa oppa ” diye diye koşuyorlar, dokunuyorlar, sarılıyorlar, üstlerine atlıyorlar. Kendilerini yiyorlar opplarıyla konuşmak, muhabbet etmek bişeyler yemek içmek için. Hele ünlü yakışıklı zengin popüler oppalarını çok şımartıyorlar. Cnblue Lee Jonghyun, Jung Joon Yong hep fanlarıyla birlikte olmuşlar, aralarında… Read more »

lol

ne kadar çok taciz haberi çıktı son zamanlarda ya artık kadınlar görmezden gelmediğinden ya da millet topluca azdı

şştt

Tümmm pislik oppalari çöpe gönderelimm ^^

db db

“Seni çöpe atacağım poşete yazık” – Serdar Ortaç

surmew-bts

Kadın hayır dediği an, dur dediği an, istemiyorum dediği an, ondan uzaklaşacaksın. Kadın istediği kadar flörtöz olsun, gülümsesin, sırnaşsın, yanlış anlaşılabilecek işaretler versin eğer hayır dediyse bitmiştir, hayır hayırdır. Eşiniz olabilir, sevgiliniz olabilir, hayat kadını (seks işçisi) olabilir eskort olabilir, hayır dediğin an asla dokunamazsınız, ayrıca çoğu erkek en ufak beden dilini, mimiği yanlış anlayabiliyor ya da işine öyle geliyor, hormonları pik yapınca kadın nasıl durursa dursun “ben bunla yapabilirim” mantığı basıyor… Ya da ünlü, yakışıklı, zengin erkekler özellikle peşinde bir sürü oppa oppa diye gezen, ağzının içine düşen fanları olan erkekler bütün kızlar onlarla birlikte olmak ister mantığı taşıdığından… Read more »

sobbie

“ Kadın istediği kadar flörtöz olsun, gülümsesin, sırnaşsın, yanlış anlaşılabilecek işaretler versin eğer hayır dediyse bitmiştir, hayır hayırdır. “

Söyleyeceğim şey yanlış anlaşılmasın ama bu söylediğin cümleyi anlayamadım pek. Flörtöz ve sırnaşık davranan biri zaten karşıdaki kişiye ilgi duyuyodur. Tabiki erkek bunu görüp hemen taciz/tecavüz işine kalkışmamalı, bu pezevenkliktir. Yani demek istediğim her iki tarafta bir şey iatemiyosa mesafesini korumalı ve hal ve hareketlerine dikkat etmeli. O yüzden bu yazdığın şey garip geldi bana

surmew-bts

Kadın bi yerden sonra fikrini değiştirip hayır derse erkek durmak Zorunda bunu belirtmek istedim. Bir de bazı kişiler yapıları gereği daha güler yüzlü, cana yakın davranıyor bunu bilmeyenlerde yanlış anlayabiliyor ya da kibarlık gereği samimiymiş gibi davrananlar olabiliyor erkekler de bunu işaret kabul ediyorlar ama değildir.

sobbie

Kullandığın flörtöz ve sırnaşık kelimeleri -kibarlık, güler yüzlülük, cana yakınlık- anlamında olmaz ama. Gayette farklı anlamdalar… tire içinde yazdığım kelimeler için evet dediğin şey doğru ama diğer kısıma katılamayacağım..

surmew-bts

Haklısınız özür dilerim biraz abartılı yazmış olabilirim ama bu tarz taciz tecavüz olayları haberlerinden bir kadın olarak çok etkileniyorum ve üzülüyorum. Ve kadının hayır deyip geri çekildiği andan itibaren ne olursa olsun erkek geri adım atmalı. Buluştukları andan itibaren ne yaşanmış olursa olsun. Ve Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın inşallah. Maalesef ülkemizde kadın yanlış görülebilecek hiçbirşey yapmış olmasa bile giydiği kıyafetler, bulunduğu mekanlar, sokakta bulunma saati yüzünden bile suçlanıyor. Kaldıki kadınların toplum içinde gelmesinden bile rahatsız olanlar, yanlış bulanlar var.

surmew-bts

Ve hayır hayırdır, kadın hayır dediği an erkek geri çekilmezse bu tacizdir tecavüzdür. Aksi kabullenilemez.

sobbie

Yok estağfurullah özür dilemeye gerek yok 🙂 Son zamanlarda sektörde böyle haberler neredeyse her gün çıkıyor ve gerçekten çok can sıkıcı. Kendilerini kadınlardan güçlü görüp, onlara sahip olmaya çalışan ***** çokmuş meğer, bir de masum, şirin ayaklarına yatıyolardı… hepsi defolsun sektörden ve cezalarını çeksinler :U + Ülkemiz hakkında söylediğin şeylere de katılıyorum. Hiçbir güvenliğimiz yok ve tecavüz bile olsa serbest kalanlar oluyo. Serbest kalacağını bilen o zihniyet, neden tekrarlamasın ki? Yazık… çok yazık… adalet sistemimize..

surmew-bts

Cidden çok yazık… Rabbim kimseye böyle şeyler yaşatmasın inşallah ve inşallah dünya üzerinde ki tüm sapıklar cezalarını hep bu dünya hem de öteki tarafta misliyle çekerler inşallah ve Allahım kimseye böyle acılar yaşatmasın, kötü insanlara denk getirmesin inşallah. Ve dediğiniz gibi inşallah bu sapıkların tümü sektörden silinip giderler inşallah. Ekran karşısında ki imajları ile gerçek hayatta ki kimlikleri uyuşmuyor maalesef.

haneul

Ya himchan sen nasıl…
Çöpe atılması gereken daha kaç kişi bir an önce açıklanacak …

$$$

moonica

Kangin i bir salın artık,yeter

Yeni Yazılar