Benzer Yazılar

Başka bir kadın daha Jung Jun Young’ın Katalk grubundaki kişiler tarafından tecavüze uğradığını iddia etti

Başka bir kadın daha Jung Jun Young'ın Katalk grubundaki kişiler tarafından tecavüze uğradığını iddia etti

HABER: ‘8 News’ Seungri’nin grubu, yurtdışında bir kadına tecavüz etti… Choi Jonghoon ve Jung Jun Young “Kadın bayıldı”

KAYNAK: Mydaily via Nate

Bir kadın, arkadaşlarıyla birlikte Seungri, Roy Kim, Yoo In Seok ve daha fazlasının olduğu bir yurtdışı tatiline davet edilmiş. Kendisi Katalk grubundaki üyeleri tanımıyormuş, kadınların kalacağı ayrı bir yurt olduğunu bilerek tatile gitmiş. “Kadınların erkekler olmadan, şifreyle girebileceği bir yurt vardı.” Kadın akşam yemeğini erkeklerin tarafında yemiş ve içki içmiş, daha sonra bayılmış. “Ben normalde kolay kolay sarhoş olmayan biriyimdir.”

Kadının arkadaşları onu yan odanın salonuna, yere yatırıp orada bırakmış. Ama kadın uyandığında kendini çıplak bulmuş. “Gözlerimi açtığımda arkadaşım bana bağırıyordu, uyan diye çığlık atıyordu. Yarım saattir beni uyandırmak için bana vuruyormuş ama uyanmamışım.”

Katalk konuşmaları ortaya çıkana dek, kadın başına gelenlerin farkında değilmiş.

Katalk:
Kim: >video yollar<
Choi Jonghoon: Neden bu kadar kısa?
Kim: >video yollar<
Choi Jonghoon: Aa, bayılmış kadın
Kim: Bayılmışsa ne olmuş
Jung Jun Young: Tecavüz etmişsin kadına ㅋㅋ

Kadın kimsenin ondan özür dilemediğini söyledi. ‘Kim’ kişisi polise şikayet edildiğinde cinsel ilişkide kadının rızası olduğunu ama videoya çekmesinin yasal olmadığını söylemiş. Seungri’nin temsilcileri ise “Bu uzun süre önce yaşandı, Seungri hatırlamıyor hatta bilmiyor bile” dedi.

1. [+2,402, -17] Artık şaşırmıyorum. Peki ya Seungri? Neden hala cezaevinde olmadığı hakkında bir haber alabilir miyiz?

2. [+1,844, -11] Bu seks suçluları bu kadar zamandır televizyonda centilmen gibi davranıyorlardı, midemi bulandırıyor. Jung Jun Young bile şovunda çok terbiyeli ve saygılı davranıyordu, Shin Se Kyung hep onun yanındaydı, şimdi ne kadar büyük bir şoka girmiştir acaba?

3. [+1,671, -12] Çok iğrenç… hadım edilmeye izin verecek bir yasa yok mu?

4. [+52, -1] Hepsine bir AIDS testi yapılmalı. Hep birlikte ilişkiye girip duruyorlar, hastalıklı olmamaları imkansız. Ve tabii ki umarım olaydaki kadınlar dava açar..

5. [+36, -2] Çöp bile onlardan daha temizdir…

6. [+35, -0] Jung Jun Young’ı televizyonda gördüğümde ilginç ve komik bir kişiliği var demiştim ama bu kadar çürümüş olduğunu tahmin etmemiştim…

7. [+31, -1] Bir dakika… bu Seungri p*çi niye hala cezaevinde değil?

8. [+27, -0] Gittikçe derinleşiyor ama artık şaşırmıyorum, bu yüzden korkutucu zaten. Herkesin bu adamların yaptığı pislikleri unutmasından korkuyorum.

9. [+21, -1] Seungri’nin önceden bir Japon kadını boğmasıyla ilgili haber çıkmamış mıydı?

10. [+19, -0] Bu herifler korkunç ailelerde yetiştirilmiş

Başka bir kadın daha Jung Jun Young'ın Katalk grubundaki kişiler tarafından tecavüze uğradığını iddia etti

KAYNAK: Naver

1. [+2,233, -4] Bu konuşmalar Seungri’nin Katalk grubunda geçtiyse neden sadece Jung Jun Young hapiste?? Seungri ne olacak? Ülkemizin hukuğu ne halde.. boş hissediyorum

2. [+781, -5] Çöpümüzü çöpe atabilir miyiz lütfen?

3. [+668, -13] Güzel yüzle doğmuş bu cahil herifler zengin starlar olabildikleri için kendilerini dünyanın kralı zannediyorlar. İğrenç yaratıklar. Hala hayatlarının geri kalanını lüks içinde geçirebilecekleri kadar paraları olduğunu düşünmek o kadar komik geliyor ki.

4. [+481, -9] Haklarında çıkan sonraki haber cinayet olursa şaşırmam.. insan değil bu herifler..

5. [+155, -11] Söyleyecek sözüm kalmadı

6. [+62, -2] Polis daha da komik. Kadın baygınmış, polis nasıl bunu ‘Rızası var’ diye kabul etti?

7. [+42, -0] Seungri’nin hala cezaevinde olmamasının sebebi nedir?

8. [+34, -1] Seungri tecavüz olup olmadığını nasıl hatırlamaz ya? Böyle bir şey onun etrafında ne kadar sıklıkla yaşandı da hatırlayamıyor? Birkaç yıl önce yediğin yemeği sormuyoruz ki sana..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+123] Bu kadınların haberlere çıkmak zorunda kalması bile polisin soruşturmalardaki beceriksizliğini gösteriyor. Polis konuşmaları incelediğini iddia etti, ama bu kadın ve 2 gün önce haberi çıkan kadın, ikisi de avukata ya da bir medya kuruluşuna ulaşmak zorunda kaldı. Polis konuşmaları incelediğini söylese bile iki kadına da ulaşmamışlar. Bence yakında mağdur olduğunu açıklayan bir sürü kadın göreceğiz, normalde kadınlar ilk adımı atmaktan çekinir ama bir adım atıldığında diğerleri peşinden gelir. Umarım hepsi uzun süre hapis yatar.

DÜZENLEME: Bir mağdur daha çıktı, 3 gün içinde 3. mağdur. JTBC grup tecavüzüne uğrayan bir mağdur daha olduğunu söyledi. Ünlü olmayan ‘Kim’, bir ünlünün abisi olan ‘Kwon’un bir kadına tecavüz ederken videosunu çekti ve grupta paylaştı. Mağdur, “Alkol içtikten sonra birden bayıldım, uyandığımda bir odadaydım, hiçbir şey hatırlamıyorum” Geçen hafta mağdur Kwon tarafından tecavüze uğradığını polise şikayet etmiş. Polisin açıklaması: “Mağdurun açıklaması ve grup konuşmasındaki sohbetler uyuşuyor.”

Kaynak:

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Tıvaysdiceksiniz

Gerçekten inanamıyorum.
Düşüncelerimi kelimelere yansıtamıyorum!
“Çöp” zihniyetli adamlar diyeceğim ama çöplere ayıp edeceğimi düşünüyorum.
Bu pisliklere içimde öyle bir nefret biriktirdim ki hepsini yazmaya kalksam belki on cilt kitap serisi olur.
Umarım hücreye kapatılırlar ve orada kendi yaptıklarının aynısını kendilerini yapılırken bulurlar.
Ayrıca lütfen yeni haberler ile bu pisliği gündemden kaldırmayın.
Altını eşeleseler belki daha da kötü şeyler çıkacak.
O kadınların çektiği acıları aklıma getirince ağlayasım geliyor.
Kim bilir kafası yerinde olanlar ne kadar engel olmaya çalışmış, ne kadar ağlamışlardır.
İçimdeki nefreti kelimelere dökemiyorum arkadaşlar…

Drbel

Çok edici yaa. Kim bilir gerçekte pislik olup çiçek çocukmuş gibi davranan kaç tane idol vardır. Bu kadar ünlü ve zenginken neden hala böyle berbat bir insan olmak için çabalarsın ki? Her şeye rağmen Seungri de içeri girmeyecek, Jonghyun zaten unutuldu. Her ülkede eğlence sektörünün berbat olduğunu tahmin edebiliyorum ama Kore gercekten en berbatlarından birisi. Dışarıdan muhafazakar gibi görünüp alçak gönüllü bir yaşamdan yanalar ama insancıl yanları yok olmuş, psikolojik baskının had safhada olduğu bir ülke. Feministlik kavramından bile bihaberler, asla kadınlara da saygı duymuyor çoğu. Umarım kore kore diye ölen ergen fangirllerin hevesini keser bu olaylar.

SURMEW-BTS

ay evet kpop fanlarında en nefret ettiğim şey sokakta yakışıklı çekik gözlü birini görse atlayan kızlardı, ülkemize Koreli bi sanatçı geldiğinde fanı olan olmayan duyan bütün Kore fanları peşinde koşuyor maalesef, oppağ oppağ diye düşüyorlardı peşlerine….inşallah durulmuşlardır bu haberlerden sonra, hele ”oppa çebal” olayı… Allahım düşündükçe çıldırıyorum….

KINGBANG

Şerefsiz kelimesi bunların yanında şerefli bir hal alır.

KINGEXO

“Bu uzun süre önce yaşandı, Seungri hatırlamıyor hatta bilmiyor bile”
Ne kadar basit değil mi sizin için unutmak. Peki o kadın, o kadını hiç düşündünüz mü? Sırf kadın olduğu için bu olanlara sessiz kalmak zorunda mı?
BIZ BU YUZDEN YILLARDIR KADIN HAKLARI DIYORUZ BU YUZDEN YILLARDIR KADINLARI DINLEYIN ONLARI ANLAMAYA CALISIN DIYE BAGIRIYORUZ!
Bu olayda kadınları suçlayan taraf insanlık duygusunu kaybetmiş aciz bi varlıktır benim gözümde. Bu dünyada sizin için ceza olmayacak belki ama asıl ceza sizin için diğer tarafta cehenneme sizin gibi piçler için hiçbir zaman sönmeyecek!

KINGEXO

Nefretim o kadar büyük ki şu haberleri okurken ellerim titriyor bu piçleri paramparça etmek istiyorum.

Momonun karın kasları

Eskiden antiler vs seungriye laf ettiklerinde hep seungriyi savunurdum ama şimdi o kadar pişmanimki… Şerefsizin teki ki bu şerefsiz söcüğüne ayıp olur

SURMEW-BTS

bu sapıklar, tecavüzcüler inşallah en az 100 yaşlarına kadar yaşayıp acı içinde can çekişe çekişe geberirler, inşallah şimdiden itibaren hayatları kabusa döner, hep dışlanırlar, kazandıkları paralar zaten haram bunlara inşallah bütün hastalıkları ve acıları çekerler, can vermek ölmek isterlerde ölemezler inşallah. öteki tarafta sonsuzda dek cehennemde yanarlar inşallah. hadi bunlar insanlığını kaybetmiş kendi anneleri, kız kardeşleri, vs akıllarına gelmiyor ama onları savunan avukat, yargılayan hakim, yargıç, savcı vs, polisler bunlarında mı hiç kız çocukları, kız kardeşleri, eşleri , anneleri vs yok. kadınlar cidden bunlar için cinsel ihtiyaçlarını gideren cinsel objeden başka bi şey değil. iğrenç bir zihniyet.

mono

Ben bu kadar yozlaşmış bir adalet sistemi görmedim daha ne lazım bunların hapse girmesi için

uwuş

8. [+34, -1] Seungri tecavüz olup olmadığını nasıl hatırlamaz ya? Böyle bir şey onun etrafında ne kadar sıklıkla yaşandı da hatırlayamıyor? Birkaç yıl önce yediğin yemeği sormuyoruz ki sana..

bu yorum o kadar haklı ki

Moureyo

8. [+34, -1] Seungri tecavüz olup olmadığını nasıl hatırlamaz ya? Böyle bir şey onun etrafında ne kadar sıklıkla yaşandı da hatırlayamıyor? Birkaç yıl önce yediğin yemeği sormuyoruz ki sana..

O kadar doğru ki …. Söyleyecek söz yok

Yeni Yazılar