Benzer Yazılar

[INSTIZ] Netizenler AOA’in eski üyesi Choa’yı andı

[INSTIZ] Netizenler AOA'in eski üyesi Choa'yı andı

Choa’nın ayrılmasıyla ilgili en çok üzüldüğüm şey, ‘Excuse Me’ onun en ihtişamlı dönemiydi ama aynı zamanda AOA ile son dönüşüydü..ㅠㅠ

[INSTIZ] Netizenler AOA'in eski üyesi Choa'yı andı[INSTIZ] Netizenler AOA'in eski üyesi Choa'yı andı[INSTIZ] Netizenler AOA'in eski üyesi Choa'yı andı[INSTIZ] Netizenler AOA'in eski üyesi Choa'yı andı[INSTIZ] Netizenler AOA'in eski üyesi Choa'yı andı[INSTIZ] Netizenler AOA'in eski üyesi Choa'yı andı

-Aynı şeyi söylemek için tıkladım bu gönderiye…

-Choa en iyisi. Diğer üyelerle çok iyi anlaşıyordu, hala görüşüyorlar mı acaba ㅠㅠ

-Katılıyorum…ㅠㅠ Özledim ya…

-Excuse Me, Like A Cat’ten sonraki en güzel dönemiydi… Şu virgül saçı…ㅠㅠ

-Çok seviyorum onu. Vokalleri, inanılmaz güzelliği ve komikliği

-Vay be, bu saç tarzı çok güzel olmuş, çok yakışmış

-Hayranı değilim, ama bana en sempatik gelen kadın idollerden biriydi ㅠㅠ

-Choa gibi başka idol yok…

-Sektörden de ayrıldı değil mi? Son zamanlarda ne yapıyor?

-AOA’den ayrıldı mı…? Ay hiç haberim yoktu

-Çok yetenekli ve çekici biri

 

Kaynak: Pannative

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Öl de ölelim Jessica reis

Zamanında eleştiren eleştire işiniz bitmişti. “Bocokloro çok koso” dediğiniz günleri ne çabuk unuttunuz? Sesinin güzelliği yerine bacaklarına odaklanmayı tercih ettiğiniz için şu an bu durumda. İki yüzlüsünüz.

XoXo

Valla helal olsun.. bu netizenler insanları bıktırana kadar rencide edip, gruplar dağıtılana kadar ya da bir idol idollüğü bırakana kadar sayıp, her şeyine takarken bırakınca badem gözlü ilan ediyorlar.. ya hazır aktifken üzmeyip, habire eleştirmek yerine ilerlemeleri için destekleseydiniz ne güzel olurdu.. özellikle kız gruplarına olan yorumları, netizen yorumu değil kıskanç insanlar ve muhtemel hemcinsler olarak değerlendirmeli.. çünkü güzelliğe fazla takık bir ülke ve kendinden güzeli alımlıyı illaki kıskanıyorlar, pislikler. ismini görünce aynısını jessicaya yaptıkları aklıma geldi de, kadının kadına eziyeti başka birşey değil.

Öl de ölelim Jessica reis

Kime yapmadılar ki? Gerçekten sıkıntılı bir millet. Bizim de dedikodumuz var ama biz bu kadar abartmıyoruz. İnsanlara durduk yerde hakaret ediyorlar, iftira atıyorlar, alakasız suçlamalarda bulunuyorlar ve bütün bunlar suç. Çuvaldızı da iğneyi de karşıdakine batırıyorlar. Karşıdaki pes edince de melek rolüne bürünüyorlar. Tamam hepimizin hataları var ama bu netizenler gerçekten sinirlerimi bozuyor.

KINGBANG

Şu yorumu okuyunca aklıma direk CL geldi.

Öl de ölelim Jessica reis

CL, Hyoyeon, Sunggyu, Hwasa, Namjoon, Jia, Bambam… Bu liste böyle uzar gider. Kulp takmadıkları kim kaldı ki? Sevmeyebilirler, anlarım. Benim de sevmediğim idoller var. Ama; tanımadığın birine karşı nefret beslemek, hakaret etmek bence haksızlık. Müziğine odaklanmak varken neden bedenlerine odaklanıyorlar anlamış değilim. Bu bence sapkınlıktır.

KINGBANG

İnternetteki anonim kişiliğin arkasına saklanarak ona buna sallamak ” Hayatımda hiçbir şeyi başaramadım, bende bu kadar başarılı ve zengin olmak istiyordum fakat yetersizdim , 7/24 boşum ve bu ezikliğimi insanlardan çıkarıyorum’ demenin en kolay yolu bence. Kendi kişisel gelişimini tamamlamış hiçbir insan tanımadığı, ona bir zararı dokunmayan veya hiç skandalı çıkmamış birine hakaret etmez. Ve bir de şu var millette ki genel sıkıntı başarı , mutluluk , zenginlil, aşk bunların hepsi birinde olunca hazmedemiyorlar. Bunun en büyük örneği Jennie kendimce. Kızı ilk başta göklere çıkarmıştılar sonra solosu başarılı olunca başladı nefret üstüne bir de sevgili haberi olunca iş çığrından çıktı.… Read more »

aRMyley

Netizenler hep böyle karaktersiz. Grup dağılana ya da üye gruptan ayrılana kadar ağızlarına gelen her şeyi söylerler ama sonrasında yok özledim yok bilmem ne. Kpop da değeri bilinmeyen bir üye de ChoA idi. Çok seviyordum kendisini ve sesini. Umarım şuan iyidir. ♥

xoo

Fnc idolleri çok zorluyor, diyetten Jimin, Mina filan aşırı sağlıksız duruyordu. Choa’ya da zengin adamla filan evlenecek diyordunuz ama canını kurtardı bu kız. Belli ki hayalleri daha gözlerden uzakta, sakin ve huzurlu. Arkandayım Choa.

nur

gercekten bu netizenler aptal ya choa gruptayken kimse yetenegine odaklanmadi hep hakaret duydu sizden simdi gelmis anma falan yapiyorsunuz sakasiniz herhalde

Yeni Yazılar