Benzer Yazılar

Bazı hayranlar, SM binasının önüne Chen’in EXO’dan ayrılmasını talep eden LED ekranlar koydu

Bazı hayranlar, SM binasının önüne Chen'in EXO'dan ayrılmasını talep eden LED ekranlar koyduBazı hayranlar, SM binasının önüne Chen'in EXO'dan ayrılmasını talep eden LED ekranlar koydu

HABER: [Özel] Bazı EXO hayranları SM binasının yakınına bir LED reklamı koyup Chen’in gruptan ayrılmasını istediler

KAYNAK: Sports World via Nate

1. [+1,998, -171] Çocuğu olan ve evli bir adama kim hayranlık yapar? Hayranlarının bunu istemediği oldukça açık, hala böyle tutunmaya çalışıyor olması inanılmaz…

2. [+1,804, -97] Sana sırtını dönen hayranlar en korkutucu olanlardır..

3. [+1,554, -77] Hayranlar size sırtlarını döndükleri anda çok korkutucu ve inatçı oluveriyorlar.

4. [+106, -21] Hayranlar kız arkadaşını yıllardır biliyorlardı. Sırf evleniyor diye bu şekilde davranmıyorlar. Halk hayranları deli takıntılı gibi göstermeye ya da kafalarında idollerle sevgili olduklarını sandıklarını söylemeye bayılıyor ama bu doğru olsaydı, o zaman seneler önce kız arkadaşı olduğunu öğrendiklerinde çıldırmış olurlardı. Bunca zaman biliyorlardı ve yine de onu desteklediler. Kızı hamile bırakıp da onunla evlenmeye karar verene kadar sinirli değillerdi ㅋㅋ Evet, tabi ki istiyorsan onunla evlen, but ama bunu gruptan ayrıldıktan sonra yap. EXO hiçbir zaman hayranların aklında ‘evli idoller’ grubu olarak yer edinmemişti.

5. [+91, -9] Çok inatçı, gruptan ayrılmayı reddediyor ㅋㅋ Yakın zamanda bir bebeği olacak, yeni ailesine odaklanması gerekiyor.. Kim evli bir adama hayranlık yapmak ister ki? ㅋㅋ

6. [+65, -10] Evleneceği duyurusunun üzerinden uzun zaman geçmiş gibi geliyor, bu kadar süre sessiz kalmış olması oldukça cesur bir hareket.

7. [+61, -7] Çocuğunu büyütürken solo çıkış yap~~ artık EXO’ya uymuyorsun… yeterince para kazandın~~ ^^

8. [+48, -1] Neden SM bu kadar uzun zaman alıyor?

9. [+47, -9] Hayranlar o evleniyor diye kızgın değiller, yani bize nefret yağdırmadan önce doğru bilgiler edinin. Sevgilisiyle ilişkisini en başından halka açıklamalıydı. Bunun yerine, hamileliği gizledi, evlilik planlarını gizledi ve solo çıkış yapıp sanki hayranlarından başka hiçbir şeyi yokmuş gibi davranarak yıl sonu konserlerine katıldı. Sonra bir bomba patlattı. Hayranlar idollerin dinç enerjilerinden satın alıyor, bunu fark etmiyor mu? İdollerinin yetenekleriyle, dinçliğiyle ilgileniyorlar. Bunların hiçbiri evli ve çocuklu bir adamın imajına uymuyor. Eğer kızı hamile bırakıp evlenmeye karar verdiyse, o zaman gruptaki yerini bırakması gerekiyor. Diğer üyelere saygısızlık yapıp para için grupta durmaya devam etmesi haksızlık.

10. [+39, -10] Siz aptalların bazıları anlamıyor. Eğer solo olsaydı, kimse çocuğu olmasını ya da evlenecek olmasını umursamazdı çünkü bu bir tek kendisini etkiliyor olurdu. Ama sonuç olarak, o bir grubun üyesi, ve şimdiye dek yaptığı tek şey sevgilisinin evlenmeden 7 aylık hamile olduğunu bir post paylaşarak söylemesi ve bir daha da hiç ses çıkartmaması oldu. Şimdi EXO’ya ‘ evli idoller’ deniliyor, kondom kullanmadıkları söylenerek alay ediliyorlar. Ve şakanın devamı da bir sonraki babanın gruptaki hangi üye olacağı. Gerçekten de hayranların buna katlanacağını mı düşünüyorsunuz?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+225] Chen’in Koreli hayranları ise bu LED’li kamyonu polise yasadışı park diyerek şikayet etti ve kamyon başka yere taşındı, lol. Antileri her protestoyla daha da acınası oluyorlar.

 

Kaynak: Netizenbuzz

29 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Exovelvet

Korede idol kavramı 21. Yy kapitalist düzenin yasal genelevi gibi bir şey yapılan yorumlara şaşırmıyorum okurken güldüm açıkçası. Evli olmaları veya üremeleri neden bu kadar kötü anlamadım anlamayacağım da

Didem.x1

Led kamyonları lütfen iyi işler için kullanın

Zeyy

Bence 9. Yorumda haklılık payı var. Normalde beyinsiz netizenlere asla katılmam ama bir açıdan kpopta marketing stratejisi açısından doğru. Sonuçta kpop grupları birer pazarlama ürünü hayranlara hitap edicek şekilde her şey tasarlanıyor. Elbette herkes evlenmeyi ilişki yaşamayı vs hakediyor ama idollük buna uygun bir meslek değil bence özellikle fan servis açısından….
Ama bu yapılan protesto da aşırı çocukça yaa

INSPIRIT

Ayrıca bir grup üyesi, grubun diğer üyelerini de etkiliyor bir yerden sonra. En başından bu salak netolar sorun etmeseydi bazı fanlar sorun etmeseydi neyse de, şimdi bu kadar olay varken diğer üyelere üzüntü hissetmiyor değilim.

Djxjd

Allah aşkına idollük buna uygun bir meslek değil ne demek ya? İdol kelimesinin anlamını cidden biliyor musun? İdol, başarılarını örnek aldığımız insanlara denir. Adam evlenip baba olunca yeteneğini rafa kaldırmayacak, onu kullanmaya devam edecek. Amerikada, İtalyada, Fransada vb. yerlerde bir sürü evli idoller varken Korede mi yasak bu durum? İdollük buna uygun meslek değilmiş. Peh. Bal gibi de uyumlu. Hayatımda gördüğüm en iyi vokkellerden biri Chen, bu yüzden idolüm. 80 yaşında torun tombalağa karışsa bile hala idol olacaktır.

Zehra

. [+1,998, -171] Çocuğu olan ve evli bir adama kim hayranlık yapar?

Sesinde herhangi bir değişiklik olmadığı sürece ben✋ çünkü sizin aksinize benim gibi aklı başında olan fanlar idolünün bir aile kurmasına böyle saçma tepkiler vermez.

KINGEXO

Biseksüel olan demi ve harry, çocuğu olan liam ve louis, ünlü olduğundan beri sevgilisi, nişanlısı olan zayn vs bir çok hayranı olduğum idol oldu hiçbiri onları sevmem engel değil ben onları müzikleri sayesinden tanıdım hepimizin ergenlik zamanlarında idollerini deli gibi kıskanma olayı olmuş olabilir ama hicbir zaman özel hayatlarına karışma hakkımız olduğunu düşünmüyorum. Kendinize gelin eğer bir grupta bir üyeyi istemiyorsan fandomdan çıkın kimse size yalvarmıyor kalın diye.

Cupid

5. [+91, -9] Çok inatçı, gruptan ayrılmayı reddediyor ㅋㅋ Yakın zamanda bir bebeği olacak, yeni ailesine odaklanması gerekiyor.. Kim evli bir adama hayranlık yapmak ister ki? ㅋㅋ

Bilmem, belki sizin ilginç fantezilerinizin olduğu fanfic tayfası falan? gjfkgkd Allah aşkına aranızdan bir hayranla evlenseydi yine aynı sorun çıkacaktı, onu alma beni al falan 😀 Ayrıca adamın sesini dinliyorsunuz evli olmasıyla ne ilgisi var? Ve son olarak, üzümlü kekimiz evine ekmek götürmesin mi? Emekli amcalar gibi evinde mi otursun sürekli ruh hastaları sizi

Ei97821

Ya bunların hepsi fırsatçıların işi zaten, 7 aylık hamile olmadığını SM ilk saatlerde yalanladı, bunu bilmeyen birinin fan olduğunu sanmıyorum

Rsm

Bunlarda gram akış yok. Led ekran vs diye uğraşana kadar kendi hayatlarına odaklansalar keşke.

Aswium

Amma abarttınız siz de ha

Twice

ExoL Chenden desteği kesmiş değil. Sosyal medyada ona destek yorumu yapan pek çok hayran gördüm. Sanırım netizenler kör

Elif Deniz

[+1,998, -171] Çocuğu olan ve evli bir adama kim hayranlık yapar? Hayranlarının bunu istemediği oldukça açık, hala böyle tutunmaya çalışıyor olması inanılmaz…

NE DİYOR BU ANDAVAL

Chickenisnotmystyle

Evli olması neden umrunda olsunki? Evlenmeyi mi planlıyorsun onunla sevgili olmayı falan mı planlıyorsun? Hala anlamıyorlar sen para verdiğinde onun yaptığı müziği satın alıyorsun onu değil. Ayrıyeten koreli fanlardan başka bunu takan yok neden hala haber yapılıyor anlamış değilim.

SeulgiWendy

Evli bir adama niye fanlık yapmayalım yahuu haha evli olması beni bağlamaz biz onun güzel sesini dinlediğimiz sürece sorun yok ayrıca yabancı yorumda herşeyi açıklıyor ama hala Chen’in nişanlısının 7 aylık hamile olduğunu iddia eden yorumların kesinlikle fan olmadığı aşikar yazma şeklinizden bile konuyla alakalı olmadığınız o kadar belli ki “Hayranlarının bunu istemediği oldukça açık,” tarzı yorumları nasıl yapabiliyorsunuz? Bence fırsatçılık yapıp ortalığı karıştırmaktan vazgeçin ve kendi işinize bakın.

Aaa

sapık bunlar valla şarkı dinlemek değil bunların yaptıkları

miraceyasemin@gmail.com

kadın satmıyor uyuşturucu satmıyor sevgilisi olmaz nedemek hayranlarına biraz Haddini bilicek gerçek hayransaniz destekleyin köstek olmayın

sel

olm çocuk musunuz ya bakın one directiona louis evlenmeden birini hamile bıraktı çocuğu doğdu ama hayranları onu ve bebişini her zaman destekledi normal insanlar takar kulaklığı sevdiği insanın şarkısını dinler mis ama bunlar kızları afedersiniz 31 için erkekleri de sevgili/fantezi hayalleri için fanlık yapıyor

Kyuzi

Bilen varsa Birşeyi merak ettim Exo-L’lerin hepsimi böyle yoksa karşı yoksa bi kaç kişiden mi bu kadar ses çıkıyor.

Htcnr

Sadece birkac hayalperest

Aptallar

. [+1,998, -171] Çocuğu olan ve evli bir adama kim hayranlık yapar?
BEN

stan talent stan pentagon

4. yorum bahane bulup durmayın kendinize, sevgili olması sorun değil de evlenmesi niye sorun? ne alaka?

yether

b*kunu çıkardınız yeter

dubudubudubu

Müziği dinlemediğini zaman belli. Umarım kexol olarak adlandırdıklarımız bizim tepkimizi biliyorlardır. Çocuk yapanın sesi değişmiyor. Ya da Doğum kilosu almıyor . Ok? Sadece fan olun sizin gibilerle kimse evlenmez.

la cha ta

Yabancı yorum

KADRİYE

Ben sadece şunu demek istiyorum eğer gerçekten cheni sevseydiniz ona böyle haksız yorumlar yapmak yerine onu anlamaya çalışır ve mutluluklar dilerdiniz unutmayın onlarda insan ve siz ne kadar mutlu olmak istiyorsanız onlarda en az sizin kadar mutlu olmayı hak ediyor ömür boyu sm nin kölesi olmak zorunda değiller cidden bu kadar merhametsiz olamazsınız siz gerçek bir exo_l değilsiniz size yazıklar olsun. Chen ben sana mutluluklar diliyorum her ne olursa olsun gerçek exo_ller arkanızda sizi seviyorum exo umarım daha başarılı olursunuz.

...

Bence olay evlenmesi de değil. Hayranlarla dalga geçer gibi kız ta 7 aylıkken söylüyor. Ne olsa artık doğum yaklaştı gizleyemeyecek. Bu yaptığı Kore şartlarında bir gruba yıkımdan başka bir şey getirmez. Bunu bile bile sonuna kadar gitmesi de vurdum duymaz biri olduğunu gösteriyor. Netizenlere hak veriyorum.

SeulgiWendy

7 aylık hamile olduğunun bir yalan olduğu ortada yemek yerlerken onları çeken hayranları kör heralde 7 aylık hamile birini fark edemediler hahaha lütfen fan olmayan kişiler ortalığı karıştırmaya çalışmasınlar çünkü hayran olmadığınız çıkan yalan haberleri desteklemenizden belli oluyor.

Elif Deniz

sen sus fikrini sormadık

Yeni Yazılar