Benzer Yazılar

Juvis, Shindong’un 30 kilo vermesinden sonra yeni fotoğraflar paylaştı

Juvis, Shindong'un 30 kilo vermesinden sonra yeni fotoğraflar paylaştıJuvis, Shindong'un 30 kilo vermesinden sonra yeni fotoğraflar paylaştıHABER: “Yoyo yok, 11 kg daha verdi” SuJu Shindong 30 kilo veriyor -> idol görselleri geri geldi

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+1,373, -93] Ama o hala Shindong. Ve yüzünü ne kadar çok kontürlemişler?

2. [+1,020, -62] Çok kilo verdiği gözüküyor. Umarım bu şekilde kalabilir!!!

3. [+722, -57] Oh, gerçekten de çok kilo verdi

4. [+79, -4] Domuzumsu bir suratı var bu nedenle kilo vermesi sağlığı için iyi ama geri gelecek bir ‘idol görseli’ yok.

5. [+67, -14] Kilo verdikten sonra bile çirkinㅠ

6. [+66, -8] Kim Shin Young gibi… ikisi de çok kilo vermiş gibi gözüküyor ama suratları aynı kalmış..

7. [+41, -1] Makyajı gerçekten de iğrenç gözüküyor…

8. [+30, -3] Hala koca bir kafası var

9. [+27, -1] Soldaki Bang Shi Hyuk değil mi??

10. [+25, -1] Şişko ajusshi’den kilo vermiş ajusshi’ye dönmüş

Juvis, Shindong'un 30 kilo vermesinden sonra yeni fotoğraflar paylaştı

KAYNAK: Naver

1. [+1,832, -54] İki türlü de, bu reklamını yapması için para aldığı Juvis tarafından sponsor olunmuş bir program. Parayı elinde tutmayı istiyorsa kilo vermek zorunda. Amacına ulaştıktan sonra kiloları geri alacak. Gerçekte, Juvis aşırı derecede pahalı bir program. Bir sürü insan kendi başına kilo verebiliyor… Çok zengin değilsen Juvis’e bu kadar para baymanın hiçbir manası yok.

2. [+1,087, -92] SM’in görsellere bu kadar takıntılıyken Shindong’u şirkette tutmayı seçmesi bana her zaman garip gelecek

3. [+662, -66] Bu kadar kısa olduğunu fark etmemiştim

4. [+554, -27] Kim Tae Woo verdiği kiloları geri aldı diye Juvis’e 65 milyon geri ödeme yapmıştı, biliyor musunuz? Shindong’un da kiloları geri alacağını düşünüyorum, yani dikkatli olsa iyi olur.

5. [+349, -55] Vay be, çok kilo verdi.. inanılmaz bir emek

6. [+97, -4] Yüzü hala aynı, Kim Shin Young gibi

7. [+85, -10] Evlilikte gitgeller yaşayıp duruyor, vücudu kilo almakta gitgeller yaşayıp duruyor, gerçekte kim olduğunu kim bilir

8. [+77, -8] Wow, eskiden kendisine gerçekten de dikkat etmiyormuş…

9. [+64, -4] Evet Juvis ona sponsor oldu ama 30 kg vermek kolay bir şey değil, ben 3 kg vermekte bile zorlanıyorum ㅠㅠ

10. [+60, -0] Eğer başarılı olurlarsa 100 milyon won alıyorlar ama eğer kiloları geri alırlarsa 50 milyonu geri ödemek zorunda kalıyorlar, yani sonuç olarak Shindong kilo verirken aynı anda da para kazandı. Kim Tae Woo kaybetti.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+254] İnsanlar niye bu kadar nefret dolu? Kilo vermeyi başaramasaydı nefret yorumu yazarlardı, ama kilo verebildiği için bu sefer de tipine laf ediyorlar, çok üzücü. 30 kilo vermeyi deneyin bakalım, ne kadar zor olduğunu görün.

Kaynak: Netizenbuzz

16 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
No name

Sağlığı için en iyisini yaptı ve üstüne para kazanıyor bundan bu güzel bir şey ama Kadınlar kilo alamaz ama ben erkek olduğumdan sorun yok demişti. Bunu söylediği günden beri sevmiyorum bu adamı.

Sananekarsim

Aslinda daha kötüsü tam olarak kadınlar kilo aldığında domuz gibi göründüklerini sadece erkeklere yakıştığını söylemiş yeni öğrendim ve bugünden sonra sevmiyorum bu adamı

No name

Evet ben biraz daha usturuplu söyledim 🙁

Acı ama gerçek

4. [+554, -27] Kim Tae Woo verdiği kiloları geri aldı diye Juvis’e 65 milyon geri ödeme yapmıştı, biliyor musunuz? Shindong’un da kiloları geri alacağını düşünüyorum, yani dikkatli olsa iyi
Bu firma işi biliyor. Kilo versede kilo alsada kazanan juvis.

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Ben de 25-30 kilo vermiş bir insan olarak kilo vermenin ne kadar zor olduğunu biliyorum. Shindong gerçekten çok zorlanmış olmalı ama artık çok daha sağlıklı görünüyor.

KINGEXO

Siz aptallar kilo vermenin ne kadar zor oluduğunu biliyor musunuz? Oturduğunuz yerden yorum yapmak cok kolay değil mi?
Insanlar yıllar geçtikçe daha da acımasız oluyor, insalık denen şeyi kaybediyoruz.

LUvi

Kilo vermiyo laf yiyo, kilo veriyo yine laf yiyo. Bu Kore halkının kafa yapısını asla anlamicam. Ne istiyosunuz? Canını mı versinler sizin için? Siz kimsiniz ya? Poff..

Sananekarsim

Gece yatarken kendimi diyete girdiğime ikna ediyorum sabah kahvaltiya girdigim anda diyetim bozuluyorslqwöşbnc

Mustesna

[+254] İnsanlar niye bu kadar nefret dolu? Kilo vermeyi başaramasaydı nefret yorumu yazarlardı, ama kilo verebildiği için bu sefer de tipine laf ediyorlar, çok üzücü. 30 kilo vermeyi deneyin bakalım, ne kadar zor olduğunu görün.

MarazAli

Kilolu yüzünde sanki plastik makyaj varmış gibi duruyor

merina

idoller burnunu yaptırır “neden yaptırdın”, yaptırmazlar “bu suratla nasıl idol oldun” diye çemkirirler! insanlar kötü burunla ya da geniş suratla doğduysalar napsınlar? birine domuz suratlı demek için ne yaşamış olabilirsiniz? aşağılık kompleksli manyaklar!!!

BlueElf

Shindong kadar kafanıza taş düşsün beyinsiz kıskanç yaratıklar. Evet Kıskanıyorsunuz çünkü kilo verebiliyor görünümünü beğenmediğiniz aşağılamaya çalıştığınız adam bir sürü para kazanıyor idol görüntüsü yok diyorsunuz Super Junior gibi bir gruba girip çıkış yapıyor yani şöyle düşününce kıskançlığınızdan çatlama seslerinizi duyar gibiyim. Kendinizin 2 kilo bile veremeyeceğiniz ve Shindong gibi dans edemeyeceğinizden eminim nefret etmeye devam millet hadi.

Chickenisnotmystyle

Ne olursa olsun bir insana domuz suratlı, domuz gibi, ifadelerde bulunmak bana çok iğrenç geliyor. Shindong’u da tebrik ederim 25-30 kilo vermek her yiğidin harcı değil.

Sananekarsim

Ne kadar doğru bilmiyorum ama instada herkes bu adamdan nefret ediyor kişiliğinin iğrenç olduğunu söylüyorlar sebebi ise shindong kadınlara kilonun yakışmadığını domuz gibi göründüklerini söylemiş bu doğruysa gerçekten çok iğrenç

Birisiiii

kilo vermek özellikle 20-30 kilo gibi rakamlarda kilo vermek gerçekten büyük irade işi, bü yüzden shindongu tebrik ediyorum ama makyözünü değil şu adamın yüzünü kontürleyip un kurabiyesine çevirmesine hiç gerek yok bence

xoo

Hadi siz de bilgisayar başında göt büyütün.

Yeni Yazılar