BoA, NCT Wish’in yapımcısı olacak

17

BoA, 21 Şubat’ta çıkış yapacak olan NCT Wish’in yapımcılığını üstlendi ve bir yapımcı olarak faaliyet alanını genişletti. K-pop’un küreselleşmesinde öncü bir figür olarak edindiği bilgi birikimi ve içgörünün yanı sıra kendi dokunuşu ve kişiliğine dayanarak ciddiyetle üretmeye başladı.

BoA’nın Kore ve Japonya’da aynı anda çıkış yapacak ve küresel faaliyetlerde bulunacak NCT Wish’in yapımcısı olması derin bir anlam taşıyor. “NCT Universe: LASTART” reality şovu aracılığıyla NCT Wish’in doğuşuna eşlik etmiş biri olarak, onlara Kore ve Japonya’daki başarılı deneyimlerine dayanarak yön verebilen bir sanatçı.

BoA ayrıca NCT Wish’in çıkış single’ı “Wish “in müzik, performans ve albüm prodüksiyonu da dahil olmak üzere tüm prodüksiyon sürecini denetliyor. NCT Wish’in yapımcısı olarak üyelerin faaliyetlerine ve büyümelerine liderlik etmeye devam etme planlarıyla, NCT Wish ve BoA arasındaki sinerji için beklentiler yüksek.

1. Only One çok iyiydi, dört gözle bekliyorum.

2. Tabii ki, Japonya olduğu için BoA’yı kullanacaklar;;; Buradaki yorumlar o kadar basit ki

3. BoA’nın yapımcılığını seviyorum ama yorumlar neden böyle? aespa’nın Dream Come True’su acayip iyiydi

4. Huh… Neden…

5. Belki de BoA kendi şarkılarını dinleyerek başlamalı…

6. Profesyonel bir yapımcı seçmek daha iyi değil mi? Böyle bir eksiklik mi var?

7. BoA’nın adını bir Japon grubunda anmak onlara pek çok açıdan yardımcı olacaktır ve buradaki yorumların aksine, BoA’nın zaten profesyonel olduğunu düşünüyorum

8. Onu destekleyeceğim!!!

9. Ama son zamanlarda BoA’nın kendi çalışmaları ve yapımcılık becerilerinin eksik olduğu hakkında çok fazla konuşma var…

10. Profesyonel bir yapımcı bulmalarını umuyordum ㅠㅠ

 

K:Pannchoa

Önceki İçerikNewjeans x Nike İşbirliği Ürünleri
Sonraki İçerikBugünlerde Çin’de En Popüler İdoller Kimler
Subscribe
Bildir
guest
17 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments