BtoB Eunkwang canlı yayında hayranlar hakkında tatlı sözler fısıldarken yakalandı

31

HABER: BtoB Seo Eunkwang canlı yayının açık olduğunu bilmeden “Bugünlerde hayranlarımız sayesinde çok mutluyum” diye fısıldarken yakalandı

KAYNAK: Insight via Instagram

1. [+229] Normalde canlı yayın başladığında BtoB’ye bir işaret veriyorlar bence çünkü her zaman ‘Ah, başladı mı?’ gibi şeyler söylüyorlar. Bilerek ya da bilmeyerek fısıldadı bu fark etmez, hayranların çok hoşuna gitti, niye herkes bu kadar negatif olmak zorunda?

2. [+143] Yayının açık olduğunu biliyordu ya da bilmiyordu fark etmez, hayranları mutlu etmek için ne demesi gerektiğini biliyor. Bence bu bile iç ısıtıyor.

3. [+99] Ben de Seo Eunkwang sayesinde çok mutluyum💙💙💙💙 sonsuza dek devam edelim Melody’ler

4. [+83] Yayının açık olduğunu kesin biliyordu diyen yorumlar… birinin duyup duymayacağını bilmeden ‘seni seviyorum’ dediniz mi hiç? ㅋㅋ Ve birkaç ekran görüntüsüyle yargılamayın, gidin videoyu izleyin.. ㅋㅋㅋ

5. [+61] Yayının açık olduğunu biliyordu ya da bilmiyordu fark etmez, önemli olan duygularını açıklaması ve hayranların duygulanması. Hayranlar gayet mutluyken niye bu kadar çok insan sinirlenmiş anlamadım.

6. [+30] Ben de senin sayende mutluyum 💙💙💙💙

7. [+15] Ben de Eunkwang oppa sayesinde mutluyum ❤️

8. [+4] BtoB hayranı bile değilim ve bu beni çok duygulandırdı

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+41] 12 yıldan uzun süredir kpop fanıyım ve BtoB’nin hiçbir şarkısını bilmiyorum, ama eğlence şovlarını izlediğim için Eunkwang’ı tanıyorum ve çok komik biri, çok nazik ve aşırı iyi şarkı söylüyor. Ayrıca daha eski grupların skandal, üye değişimi ya da dağılma hariç haberlerini görmek beni çok mutlu ediyor!

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikEverglow Yiren ve Sihyeon COVID-19 pozitif çıktı
Sonraki İçerik[PANN] İdollerin Melon’un 2010’lu yıllar listesindeki sıralaması
31 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments