‘Burning Sun’ skandalı gecesi saldırıya uğrayan adam Hyoyeon’un tanıklık ettiği şeyleri anlatmasını istedi

46
5113

0000644314 001 20210114102134630

HABER: “Keş Aktris” ‘Burning Sun’ Kim Sang Kyo gönderisinde niye SNSD Hyoyeon’dan bahsetti?

KAYNAK: Money S via Naver

Kim Sang Kyo, ‘Burning Sun’ skandalını ilk bildiren kişi, SNSD Hyoyeon’un fotoğrafını koyarak bir gönderi attı. “Bir şey soracağım. Uyuşturucudan fena halde uçtuğundan ağzından tükürükler saçtığı için polis XX ve XX’in içeri alınmadığı aktris kimdi? Hyoyeon-ah, sen o gece VVIP’tin, hepsini gördüğüne eminim, değil mi? Uyuşturucu almış aktris H yada G hangisiydi görmüşsündür, uyuşturucu almışken beni döven adam Seungri’nin arkadaşı mıydı değil miydi. Konuşmaya başla, fazla zamanın kalmadı…”

1. [+190, -58] O zamanlar, Hyoyeon 23’ü gecesindeki performansından sonra Burning Sun’dan hemen ayrıldı. Komik olan şu, Hyoyeon hiçbir şey yapmamışken adam onun adını veriyor, ama önceden açıkladığı ama başka birileri çıkan iki aktrisin ismini vermek yerine baş harf yazıyor. Hyoyeon kötü bir şey yapmış gibi yazmış.

2. [+61, -1] Neden olay çıkarıyor? Hyoyeon olaylar yaşanırken orada değildi. DJ olarak gitti, işini yaptı ve evine döndü, ne bilsin ki? Onun popülaritesini kullanmaya çalışma ve aktrisin ismini açıkla.

3. [+55, -4] Hyoyeon o gece DJ olarak davet edildi, Kim Sang Kyo’nun olayıyla hiçbir ilgisi yok. Güvenlik kameraları zaten gösteriyor, Hyoyeon işini yaptı ve skandal başlamadan çok önce oradan ayrıldı. O gece neler olduğunu Hyoyeon’un bildiğini iddia etmek sadece kendi kazancın için onun popülaritesini kullanmak olur. Etrafta ismi dolaşan aktris ben değilim deyip dava etmekle tehdit etmişti zaten.

4. [+61, -19] Hyoyeon sadece DJ’lik yaptı, sonra evine döndü, dayak olayıyla bir alakası yok. O olay yaşandığında Hyoyeon orada değildi. Gizli kamera görüntüleri kanıt olarak var. Yuri’nin abisinin de Burning Sun skandalıyla ilgisi yok, o dört yıl önce Jung Jun Young’ın Kakaotalk odasında yer aldığı için tutuklandı. Alakası olmayan bir şeye katmayın onu.

5. [+34, -6] Bu adamın durması gerek. İki aktrisin ismini söyle işte, niye her şeyi suça tanıklık etmeyen DJ’e atmaya çalışıyorsun?

6. [+25, -5] Hyoyeon sadece o gece DJ’lik yaptı, hepsi bu. Kim Sang Kyo-ssi’nin yapması gereken tek şey aktris hakkında bildiklerini söylemek, niye susuyor?

7. [+14, -3] Sadece müzik çalmak için orada bulunmuş birinden niye bunu istiyor? Bu müziği dinlerken suç işleyen insanlara kız.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+179] Hyoyeon’un o gece DJ’lik yaptıktan sonra hemen mekandan ayrıldığı kamera kayıtlarında varmış…. Yani oradaki insanlarla bir ilişkisi olmadığı ve oradaki insanlarla takılmadığı belli, adam niye Hyoyeon’dan konuşmasını istiyor? Herhalde Hyoyeon olayı karıştırabilecek kadar popüler olduğu için 🤷….. Hyoyeon’u rahat bırak adam.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerik[PANN] Jungkook’un sahip olduğu tuhaf eşyalar
Sonraki İçerikSeungri, ‘şiddete azmettirme’ ile suçlanıyor
46 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Lover

Uyuşturucu aldı dediği kişilerin baş harflerini yazıp başkasına konuş demesindeki ironiye gel.Asıl sen konuş.

Last edited 4 ay önce by Lover
heartheart

Aynen olayı kapatanlar güçlü kişiler muhtemelen bu adam cesaret edemediği şeyi başka birinden bekliyor. Yine de olayı açığa çıkarması yönünden arkasındayım

Lover

Yani çıkarıyorsa da çıkarsın artık insanları zan altında bırakmasın.O kadar iğrenç bir konu ki bu hiç kimse isminin en ufak şekilde bu konu içinde geçmesini istemez.Çok güzel ifade etmişsin kendi cesaret edemediği şeyi başkasından bekliyor gerçekten.

heartheart

Bence de zan altında bırakması çok çirkin ya burada yanlış yapıyor umarım farkına varır

Lover

Umarım

KINGEXO

neden alakası olmayan kişileri kurban seçiyorsun? madem biliyorsun kendin açıkla bağlantısı olmayan kişileri suçlu göstermeye çalışırsan kendin kaybedersin.

KINGEXO

2 yıl olacak ama olay hâlâ bir çözüme ulaşmadı o kadar üzülüyorum ki…

betül

Hyoyeon Instagram’da açıklama yaptı

Sametinyourarea

Konusmazsan seni kolay lokma sanarlar

Miss gibi cümle

KINGEXO

klavye delikanlıları lafı cuk diye oturmuş yalnız

Swappak

Hyoyeon herzamanki gibi zekice cevabını vermiş .o değilde gerçekten o klupte olan bitenleri çok merak ediyorum acaba uyuşturucu bağımlısı oyuncu kim

taylor benim karım

iki yıl olacak ama hala bilinmiyor

betül

Ben hatırlamıyorum da şimdi yazınca bu oyuncular çıktı.Onlar mı?

Stephen bich

Evet han hye joo da vardı ama o sadece dava etmekle tehdit etmişti bence büyük ihtimalle o şöyle birşey var bu zamana kadar bir haber yapıldığında hep söylenti deyip ünlülerin adi verilirdi ama hayranlar delilniz yok derdi ama sonunda onlar çıkardı oda buna benziyor boşuna söylenti olarak isimler çıkmıyor muhakkak birşey var

Last edited 4 ay önce by Stephen bich
Stephen bich

Evet aslında ortaya atılan isimler birbiriyle iliski var yani hepsi birbirini taniyor

Amii

Kim ki

uykucu

diğerlerinin isimin vermeyip Hyoyeon’un ismini vermesi…

la cha ta

gg’ın ismi ilgi gereken her yerde geçer zaten

taylor benim karım

Neden hyoyeon’u olaya dahil etmeye çalışıyor?

taylor benim karım

Bu adam tam bir ilgi ruspusu. Suçsuz kadın idollere sürekli bunu diyorlar ama gerçek ilgi ruspusu bu! Bir şey dediği yok ama boş konuşuyor

QueenSS

İlgi çekmek için SNSDnin ismini kullanmak yıllardır moda

la cha ta

ben de eskiden snsd üyesiydim daha çocuk olduğum için seçilmedim

la cha ta

kraliçeler💅😌

Last edited 4 ay önce by la cha ta
queenliie

sevdiğim ünlüler işin içindeyse kendimle uzun bir konuşma yapacağım

queenliie

Bütün p*ştları açıklayın

Sametinyourarea

Burning Sun artık sıktı yeterr bu arada ig tayfa akillanmis sanki masum değil diyenler artdi baya

Jisoochu

Salın şu kadını artık ya. Olay çıktığından beri iki lafın biri Hyoyeon. Gerçek suçlular aklanırken her hangi bir kanıt olmaksızın yapıştılar kızın yakasına

Rei

Ulan şu davada pezevek dışında herkesin adı geçti gidin grup üyelerine sorun onlar biliyordur malum hala her yerde ot5 güzellemesi yaptıklarına göre pezevenk her boku anlatıyor bunlara

betül

Uyuşturucu alan idollerin isimlerin isimlerini ya da işe dahil olanların adlarını vermek varken karşı tarafa açıklama yapması için baskı neden? Madem açıklansın istiyorsun o zaman sen açıkla!

loonatheworld

Bir de fazla zamanın kalmadı diyor jvdfklgjvepıgh olay hakkında bilgisi olmayan biri şunları okusa suçu Hyoyeon işledi sanıcak

林枫 lín fēng :D?

öf şu korelilerin sadece baş harf verip de tam ad vermemesi beni deli ediyor artık. ortada mağdurlar varken olay bu kadar buyukken ego savaşı yapmaya gerek yok işte. sanki drama çekiyolar da heyecan yaratıyorlar. gazetecisinden normal insanına kadar hepsindeki bu gizem aşkı nedir abi. ağzındaki baklayı çıkar işte madem çok dürüst birisin söyle. hyoyeon ne alaka şimdi.

la cha ta

Hyoyeon’u bu çöpe katmayın

Herneyse

Hyoyeon mekanda sadece 1 kez sahne almış sahnesi biter bitmez gitmiş neyine tanıklık yapsın allasen ya. Alakası yok bir şeyi yok. Sen açık açık konuş ayrıca.

queenliie

gerçi açıklansa bile bir şey olmuyor korede bizden fazla rüşvet var galba

Bilmemki

Hyoyeon tacize uğradiğinda susmayan bir kadın orda olanları bilse hepinizi lime lime ederdi o kesin
Partilerde bile tek işi DJ ile konuşmak
Ümmet Özcan yaptığı teklif hala beni güldürüyor zjzjzjs
Hyoyeon DJ olmaya çok hevesliydi ve seviyor bunu

taylor benim karım

boş yapma da söyle işte

taylor benim karım

kim o oyuncu

jenxygen

Bunlar da asıl suçlular yerine herkesi söylüyor yakında kendimi internette görücem burning sunla ilgili

kkpop

Madem kişileri ve herkesi biliyorsun kendin konuş, Hyoyeon dan neden istiyorsun, kız gitmiş dj lik yapmış işi bitince evine dönmüş. Kulübe eğlenmeye gelen kişilerin vip odalarda ne yaptığını bilmeden x x x de burning sun a geldi mi desin, bu resmen iftira atmak olur, işlemdiği bi suç ve karışmadığı bi olayla neden gereksiz yere ilgilensin kızı neden olaya sokuyor, birilerinden yardım, destek vs almak istiyorsa olaylar çok konuşulduğu ve büyük olduğu zaman açıklasaydı, bu kadar zaman bekleyip şimdi başka suçsuz bi insanı tehdit edip olaya sürüklemesi yanlış.

notoday

bence kullanan ünlülerden çok bu maddeyi getirenlere odaklansak? Onlar kullanıyor tamam ama bunlar kimlerden tedarik ediyorlar bu malları? Asıl sorun o tarz insanlar yoksa uyuşturucuyu kim kullanmış kullanmamış bizene kötülük yapıyorsa kendine yapıyor yani. Ha bu insanlardan yola çıkarak aldıkları insanlara ulaşmak istemelerini anlarım ama bu insanlarda beynini peynir ekmekle yemedi heralde asla konuşmayacaklar susacaklar hep böyle

Ziftin Peki

Artık bu muhabirde güvenilir gelmiyor. Adamsan sen verirsin isimleri neden başka birinin adını anarak hadi sen söyle diyorsun. Başka birini neden hedef haline getiryorsun.
Ayrıca BS a gidip orada ne haltlar döndüğünü bilmeyen ünlünün olduğuna da kimse beni inandıramaz ama bu idollerin çıkıpta gördüklerini anlatabileceklerini düşünmüyorum anında adları bir skandala karışıp yok olup giderler milyonların nefreti arasında😞

Last edited 4 ay önce by Ziftin Peki
Mare

Seungri kadar güçlü bir p**** in karşısına güçlü biri geçmeli ki olaydan sıyrılmasın. Ona o kadar çok güveniyor ki fanları da saçma salak insanlar da adam çareyi karşısına söylediğine inanılacak birini çıkarmak istemiş. Ama ters tepti çünkü Hyo hiçbir şey görmemiş. İsmi böyle bir olayın yanından geçmemeli çünkü o isminin hakkını alabilmek için zorlu bir sektörde tek başına savaş verdi. Diğerleri gibi kötü şeyler de yapabilirdi, yapmadı. Hyo saygıyı hak ediyor böyle şeylerle adını geçirmeyin.

canan

Aktrisler gerçekten büyük isimler olmalı ki adlarını veremiyor belli ki çekiniyor

Dancemachinelisa

Hyo bu olayda masum olabilir ama ben nedense sanki çok sert ve sinirli birisi olarak görüyorum. Zorbalık haberi çıksa şaşırmam ama günahını da almayayim

林枫 lín fēng :D?

günahını almayayım demeden önceki cümlen tam olarak bunu yapmak oluyor. böyle tahminleri kendine sakla bence. ortada senin dediğine alakalı bir durum yok. evet belki düşünceni dile getirdin ama bu tarz şeyleri biraz kendimize saklamak daha düşünceli bi hareket olur. hem burada bunu görüp okuyacak hayranlara karşı hem de sanatçıya karşı.

QueenSS

Sanırım sadece sahne fotolarını falan gördün hiçbir programını izlemedin. Buraya ne kadar yanıldığını anlatan yazılar yazmayacağım, şunu diyeceğim ki tanımadığın insanlar hakkında sadece görünüşe dayalı fikirlerin varsa kendine saklaman daha iyi olur. ‘şu olursa şaşmam’ gibi cümleler küçük iftiradan başka birşey değil. İyi günler