CL bir marka etkinliğine konuk olduCL bir marka etkinliğine konuk oldu

HABER: CL, ben en iyisiyim

KAYNAK: Herald Pop via Nate

1. [+205, -15] Nasıl bu kadar çabuk kilo verdi diye soruyordum ama kamera açısından dolayı vermiş gibi duruyordu sanırım..

2. [+195, -52] Bir bar madamı gibi görünüyor

3. [+141, -32] Medya oyununun ilk kraliçesi ㅋㅋ girl crush olmasıyla ilgili yapılan onca şey ㅋㅋ Ama gerçekte yurtdışında hiçbir şey başarmadı, sadece kasıntı kasıntı dolaştı ve arkadaş edinip çevresini genişletmeye çalıştı. Röportajda diğer itaatkar Asyalı kadınlardan farklı olduğunu söyledi, telefon kabını örnek olarak gösterdi.

4. [+19, -2] Bu kadar makyajla bile çirkin…

5. [+16, -2] Boynunun kalınlığına bakın, bu bir savaşçı

6. [+16, -4] Yabancılar için geleneksel Asyalı yüzü bu muhtemelen. Yoksa makyaj mı? Yetenekli biri, hakkında iyisini diliyorum

7. [+16, -8] O da insan, eminim stresten falan ötürü kilo alıyordur~ siz kendi kilonuz için endişelenin

8. [+15, -8] Kiloyu veremiyor galiba.. ben de bir kadınım ve üzüldüm onun için ㅜㅜ

9. [+13, -20] Evet tombullaştı ama çok göz alıcı bir şekilde kilo aldı. Eyeliner’ını beğendim.

10. [+12, -2] Bu kadar kiloyla ne yapacak

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+145] Kim onu bu şekilde giydirdi!!? Ceketi.. dedesinin dolabından çalmış sanki:(

 

Kaynak: Netizenbuzz

34 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
blinkue&reveluv

CL kendimi bildim bileli bu sektör standartlarına kendini şartlamamış bir kadın. ama bazı hayran yorumları gördüm, sağlıklı olduğunu incecik kızlardan iyi olduğunu söyleyen ve anoreksiya ile kendince alay edip CL’i yücelten. bakın arkadaşlarım CL sektörde en beğendiğim kadın idoldür. gerek stil olsun gerek yetenek olsun. ama şu an hiç sağlıklı gözükmüyor ve siz diğer idollere body shame yapıp CL’i övüyorsunuz. kimse kimsenin kilosuna karışmamaz, lakin sırf zayıflık kötü, sağlıklı değil algısıyla kiloyu iyi bir şey gibi lanse etmeyin. ikisi de yeme bozukluğuna giriyor. böyle mutluysa tabi ki sıkıntı yok ama bir cl fangirlü olarak umarım en kısa sürede kilo verir… Read more »

Yolo Yolo

Kuduruk bir blink olarak boş yapmışsın👌 chaerin gayet mutlu. kilo vermeli demişsin allah allah sen dedin diye verdi bak. sana noluyor kardeşim burada CL fangirlüyüm ayaklarına yatma. insanların kilosunu eleştiremezsin,iğrençsin.

Hata

Aynı şekilde az kilosu olanları da eleştiremezsiniz, burada duyar kasanlar kilosu az olanların fotoğrafına ‘Ay bu ne çubuk gibi, çok zayıf kötü duruyor’ yazmasını çok iyi biliyor. İki durumda da aynı hassasiyeti göstermek lazım

Leylak

aynen benim gibi düşünen biri daha. kendince iyi bir yorum yaptığını sanmış ama alttan alttan laf sokmaya çalışıyor. nereden biliyormuş cl’in mutsuz olduğunu? cl her zaman kendiyle barışık biri. sanki cl obezmiş gibi sağlıktan falan bahsediyor. ay çıldırdım!

arcelia marcee

bence haklı konuşmuşsun yani anlayamadım kime ne batmış, kuduruk blink olmakla ne alakası var özellikle…

bbb

yg sanatçılarını boykot edin diyenler cl destekçisi lmao

Yolo Yolo

KLAXŞXŞAŞXŞXŞSŞ CL YGDEN DEĞİL SALAK FALANSIN HERHALDE

Ayla

Kadın kaç senedir ortada yok bırakın da kuru kuruya destek olalım. Sevgimizi yazmaktan başka hiçbir şey yapamıyoruz zaten

SoftHeartedDemon

Playpinkçiler çenenizi kapatıp geçici saltanatınızın keyfini çıkarın çok konuşmayın

Kang Daniel JJANG

Puhahahahusowjd kank yıllarca YG ile çalıştılar dönen her boktan haberleri vardı ama kontratını yeniledi diğer gruplara laf atacağına kendi idolüne bak

Lia

Playtancı mı söylüyor bunu ahskdlfo

Leylak

bar madamı ne demek ya?! yorumların iğrençliğine bak ya çıldırmamak elde değil!!! sanki yorum yapanlar dört dörtlük fiziğe sahipmiş gibi ağzına geleni söylemişler. sadece kilo da değil resmen hakaret etmişler. herkes zayıf olmak zorunda değil, bu iğrenç zihniyetteki millet yüzünden gençler erken yaşta sağlık sorunları yaşamaya başlıyorlar. göz önündesin diye insan değilsin sanki.

Mevy

Belki ileride yg ile sözleşmesini devam ettirmez… ama hala yg ye boykot 👌🏻

Mr. Seo

vay be kocaman olmuş. Doğru medya oyununun ilk kraliçesi bu kadındı ama en azından biraz da olsa yetenekliydi

Apikodora

Dillerinin kemikleri yok gerçekten “bar madamı” ne ya?

Çağla

2012 den beri bir BlackJack olarak bir şeyler söylemek istiyorum. CL her zaman çok çalıştı, 2NE1 dağılmadan önce de sonra da elinden geldiğince iyi bir lider oldu. Ki çıkış yaptığından beri -ne kadar yetenekli ve güzel olsa da-sırf ‘güzellik’ standartlarına uymadığı için hep baskı altındaydı ve tepki gördü. CL Amerika’da adamakıllı bi şekilde solo çıkarmaya çalışıyor, yıllardır. YG kesinlikle gereken desteği CL’e göstermedi CL tek başına gidip orada promosyon yapmaya çalıştı, elinden gelenin en iyisini olabildiğince yaptı. VE BAZILARI GELMİŞ Bİ ŞEY BİLİYORMUŞ GİBİ ‘medya oyununun ilk kraliçesi’ diyebiliyor… Yani gerçekten mi? Medya oyunu yapan tonlarca ünlü varken kendi kariyerinin… Read more »

Krystal benim karım ok?Sulli-Hara❤️

Bu yorumu alayım lazım olur

Dalgomi🐶

Korelilerin aksine Ben cl’i çok güzel buluyorum ya bilmiyorum çok çekici geliyor bana.

april

sanırım kilo veriş yöntemi sağlıksız çünkü ne zaman kilo verse üstüne daha çok kilo alıyor. ayrıca sırf girl crush havasında olduğu için ya da diğer kadın idolleri ezmek için işte sektöre karşı geliyor kendini sektöre karşı şartlandırmıyor demeniz komik

Kang Daniel JJANG

Evet medya oyunu ile popüler olan bir isim daha ister kabul edin ister etmeyin gerçekler değişmez çok değil geçen aylarda çıkan makaleyi hatırlayın onu öne atmak için diğer grupları gömen medya oyunları aynısı BIGBANG e de yapıldı yani sonuçta Tanrı aşkına TVXQ varken onları kral diye tanımlayan sektör puhahaha neyse bu kız yıllarca YG de kaldı dönen her boktan haberi vardı ama kontratını yeniledi aptal fanları her bokta blackpink den bahsediyor ama kendi unniciklerine gözleri kapalı bunu genel olarak YG nin hiçbir grubunu sevmeyen biri olarak söylüyorum yok standartların ötesi bilmem ne kardeşim standart tanımayan idol istiyorsanız Amber’a bakın ayrıca… Read more »

Ayla

Millete laf atıp hakaretler edeceğine git de bir noktalama işaretlerini öğren . Paragraf yazmışsın bir tane nokta , virgül yok .

Lia

Ha kang daniel safi yetenek diğerleri medya oyunu mu ahskdlf şu armylerin BPe olan nefretinden açtıkları, içinde bomboş iddialar olan, hatta birçoğu yalan olduğu ispatlanan haberi mi kaynak kabul ediyorsun abdjdkf aynısını btse de yaptilar biliyor muydun? Bts de medya oyunu o zaman, Kang daniel de? Aynen Tvxq kral, Bta kral gerisi medya oyunu avsjdkkf cidden harika bir doğal seleksiyon yöntemi oldu bu sacmaliklar. Kim medya oyunu diyorsa ele gitsin çünkü 0 beyin abdjdk

...

Kız BTS’den bile bahsetmemiş.Tabi yarası olan göçünü diyelim biz ona.

lol

o kadar kilo alıpta yüzünden nasıl hiç belli olmaz diyordum sadece fotoğraf hileleriymiş baya kilo almış gerçekten

Hata

Kadının kilolu halinin bile bir havası var djsjfmö

Almina

Kilo almış gerçekten ama kıyafetlerde olduğundan daha fazla gösteriyor sanki Moda ikonu olarak bilinen biri için daha iyi kıyafet bulabılır kendine…

army

cl güzel kadın beni ve makyajı ona ayrı güzel bir hava veriyor şuan kilolu olduğu için gözünüze çirkin geldi galiba

gezegentozu

Benim makyajımı Pony yapsın ve böyle dursun… CL sanırım belli bir tür makyaj için ısrar ediyor yoksa Pony böyle makyaj yapacak bir kadın değil.

Çağla

Makyajını pony yapmadı. Ama umarım Pony sana makyaj yapar ve ‘böyle’ durmaz. 😊

gezegentozu

Anlamıştım zaten bu onun tarzı değil. Ayrıca makyaj kullanmıyorum ama Pony yapacaksa olsun jdndh

Herneyse

. [+141, -32] Medya oyununun ilk kraliçesi ㅋㅋ girl crush olmasıyla ilgili yapılan onca şey ㅋㅋ Ama gerçekte yurtdışında hiçbir şey başarmadı, sadece kasıntı kasıntı dolaştı ve arkadaş edinip çevresini genişletmeye çalıştı. Röportajda diğer itaatkar Asyalı kadınlardan farklı olduğunu söyledi, telefon kabını örnek olarak gösterdi.

Cansu

Ne olursa olsun zirveden asla inmiyor Queen

Lia

CL dinlemem ben ama Tanrı aşkına medya oyunu mu abdndkf şu kanser fandomun kıskançlıkları sonucu ortalık medya oyunu lafıyla doldu taştı altı da bomboş. Kuscam cidden. Sırf Ygde ve tipini beğenmediniz diye gömmeye calismayin. CL hem rap hem vokaliyle döver geçer herkesi. Jessie, Minzy, CL efsane 3 kadın vokal+rapper boş yapmanın böylesi. Siz gidin çocuk şarkısı gibi abuk subuk şarkılar dinleyin o zaman. Bir noktaya katilacak olursam Cl egoist idi ve bence solo devam edebileceğini düşündü. Ama olmadı. Ygden başka yere geçerse de bence başarılı olamaz. Ha ygde başarılı mı hayır. Resmen nadasa bırakıldı. Tekrar sahnelere dönsün isterim.

Baby

YG’nin yıkılmasında ne halkın ne şu baykotun fayda olmayacağını anlayanlar olarak kendimizi akıllı görüyoruz valla adamların arkasında devlet siyasiler var farkında mısınız iş adamlarıda cabası YG elini kolunu sallaya sallaya kumar oynuyor siz boykotla YG değil masum insanlara zarar vericeksiniz bu kadar basit he birde şu var ki BLACKPİNK popülaritesini şirkete bağlayan ve YG olmazsa onlarda düşer zihniyetli düşünenler yakında abone sayıları 30M oluyor KPOP’dan nefret eden annem babam sadece BLACKPINK dinliyor ve annem havalı olduklarını seslerinin net olduğunu söyleyip duruyor bu kızlar artık YG’nin ötesinde YG onlara muhtaç onlar YG değil herkes elinde kapar YG den çıktıkları an tek… Read more »