Goo Hye Sun’un avukatları, aktrisin Ahn Jae Hyun’un boşanma talebine uymayacağını bildirdi

22

HABER: Goo Hye Sun avukatları aracılığıyla ilk açıklamasını yaptı “Boşanma talebini geri çeviriyor”

KAYNAK: Seoul News via Nate

1. [+2,166, -90] “Çeşitli kadınlarla sık sık samimi ilişkide bulundu”…? Hmm..?

2. [+1,619, -45] Bu çabuk ve kolay bitecek bir şeye benzemiyor. Bir taraf boşanmaya uymak istemiyor, Ahn Jae Hyun’un tarafını da duymak istedim şimdi..

3. [+1,423, -277] Goo Hye Sun için üzülüyorum. Umarım evliliği bitirmeden önce ihtiyacı olan şeyi alır. İlişki bu hale gelmişken boşanmayı geri çevirmek onu mutlu etmeyecektir. Bundan sonra daha mutlu olma fırsatı var, tutunmaya gerek yok. Üzüldüm ona.

4. [+314, -13] Ahn Jae Hyun başka kadınlarla görüşüyorken Goo Hye Sun niye boşanma talebini kabul etsin? ㅋㅋ Boşanırlarsa adamın istediği olur.

5. [+293, -5] Goo Hye Sun boşanmayı kabul ederse deli demektir ㅋㅋ Ben olsam ben de kabul etmem. Artık birbirlerini sevmeseler bile sadece Ahn Jae Hyun’un istediği şekilde boşanmak sadece ona fayda sağlar

6. [+270, -4] “Çeşitli kadınlar” ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Söyleyecek başka şeyim yok

7. [+257, -14] Ahn Jae Hyun’un kadın sorunu varmış………..

8. [+246, -18] Jae Hyun-ah… duyduğuma göre Jung Jun Young ile yakın arkadaşmışsın?

9. [+203, -6] Ahn Jae Hyun’un söyleyecek bir şeyi varsa söylemeli. Niye sessiz kalıyor ve sadece şirketini konuşturuyor? Gerçekten kendi adına söyleyecek bir şeyi yok mu?

10. [+199, -6] Goo Hye Sun’un boşanmak istememesinin sebebi Ahn Jae Hyun’la birlikte olmak istemesi değil, sadece intikam için yapıyor bunu! Bizim ülkemizin yasalarına göre karşı taraf yanlış bir şey yapmadıysa tek taraflı boşanma davası açılamıyor ㅋ Goo Hye Sun fighting!!

11. [+171, -7] “çeşitli kadınlar”, Jung Jun Young ile arkadaş… -_-;;;;; Hye Sun-ah, sonsuza dek onunla olabilirsin ama alışkanlıktan vazgeçilmez. Onu bırak, kurtul ondan. Sen de iyi bir adamla tanışmalısın. Güzel bir kadınsın, kaybedecek neyin var?

12. [+144, -4] Goo Hye Sun’un anlaşarak boşanmasını gerektirecek bir şey yok. Hong Sang Soo boşanma davası açmıştı mesela ve halk onun eşinin boşanmayı geri çevirmesini istiyordu çünkü hepimiz Kim Min Hee ile birlikte hayatları boyunca aldatan kişiler diye bilinmelerini istiyorduk

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+214] Bu adamın Jung Jun Young ile yakın arkadaş olması bile yeterince endişe verici

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikCL bir marka etkinliğine konuk oldu
Sonraki İçerikAhn Jae Hyun açıklama yaparak sessizliğini bozdu
22 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments