CL Chuseok için havalı bir hanbok fotoğrafı yükledi

16

HABER: CL havalı etek ve gözlüklerle hanbok tarzını gösterdi

KAYNAK: Herald Pop via Nate

1. [+483, -42] Böyle şeyleri seviyorum… ama sadece kötü yorumlar var ㅠ Bu yılın Miss Korea şovundaki hanbok tarzı korkunçtu gerçekten, katılıyorum.. ama bu şekilde harmanlandığı bir tarz güzel bence, aşırı abartılmadığı sürece. CL gibi popüler biri tüm dünyada hanbok hakkında farkındalık yaratıyor, bunu görmezden gelemezsiniz.

2. [+329, -21] CL’in Scooter Braun ile çalıştığı ve tamamladığı şarkıları var, bir klibi bile var ama Yang Hyun Suk sadece Teddy’nin şarkılarını kullanırız, yoksa albüm yok diye inat etti.. CL’in daha önce Instagram’da Yang Hyun Suk’a saldırdığını da hatırlıyorum ㅋㅋ Umarım yakında YG’den ayrılıp iyi bir şirkete geçer

3. [+14, -7] CL çok yetenekli, yeterince desteklenmiyor

4. [+8, -3] YG düşüşe geçiyor, CL yeni bir şirket bulup tekrar solo çıkmayı denemeli. Çok yetenekli, star potansiyeli çok yüksek. Yabancı ünlüler de ona bayılıyor.

5. [+6, -3] Kore’de sahneye dönüp bu çocuklara nasıl yapıldığını göstermeli. Lütfen seksi davranan, kendilerini yetenekli zannedenlerin hepsini ez geç. CL, Minzy ve Park Bom birlikte ‘Queendom’da performans sergileyip sahneyi yıkıp geçemezler mi, bir kerelik? ㅠㅠ

6. [+5, -6] Lütfen ‘Queendom’a çık, 2NE1 karizmasını görmek istiyorum..

7. [+4, -2] Dürüst olalım, çok havalı görünüyor

8. [+4, -1] Maske takmasına gerek yok;; yüzü zaten maske

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+93] “CL, Minzy ve Park Bom birlikte ‘Queendom’da performans sergileyip sahneyi yıkıp geçemezler mi, bir kerelik? ㅠㅠ Lütfen lütfen lütfen…..”

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikAOA ve Mamamoo ‘Queendom’ şovunda birbirlerinin şarkılarını coverladı
Sonraki İçerikAOA ‘Queendom’da güçlü şarkı sözleriyle dikkat çekti
16 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments