Benzer Yazılar

AOA ‘Queendom’da güçlü şarkı sözleriyle dikkat çekti

AOA 'Queendom'da güçlü şarkı sözleriyle dikkat çekti

HABER: “Solacak bir çiçek olmak istemiyorum, ağacım ben” AOA cinsel obje haline getirilmeyi reddetti

KAYNAK: Oh My News via Nate

1. [+1,525, -622] Ha?; ‘Short Skirt’ten ‘Good Luck’a, başından beri hep seksi konsept yapmadılar mı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ kimse onları zorlamadı, ağ çorap ve dar etekle popolarını sallamayı onlar seçti, niye şimdi şikayet ediyorlar? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+1,312, -532] Şaka gibi. Çiçek olmak gösterişli ve güzel olmak demektir, açıp sonra solmak değil. Bu şarkı sözüyle bela aradılar resmen.

3. [+1,185, -512] Bir sürü seksi konsept yapan grup kimdi?

4. [+125, -49] Yorumların kötü olacağını biliyordum, şaşırtmadı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ AOA dün en iyisiydi ㅠㅠㅠㅠㅠ Onlara yeni bir gözle bakıyorum!!! Erkek dansçılar çok seksiydi!!! Ve sahneye cinsiyetsiz tarzı getirmelerini sevindim, bu zaten model dünyasında trend olan bir şey ㅜㅜㅜ!!!

5. [+118, -32] Hiçbir zaman cinsel obje olmaktan bahsetmediler ki. Şarkı sözleri “Solacak bir çiçek olmak istemiyorum, ağacım ben”

6. [+92, -21] AOA’in acınası Koreli erkeklerden aldığı nefret yorumlarını kafaya taktığını zannetmiyorum. Yorumlarda yaşadıkları cinsel tacizi bir hayal edin. AOA’i artık kadınlar ilerletecek, siz erkekler sözlerinizin onları hiç etkilemediğini bilin~~

7. [+73, -34] Harika performansınız için teşekkürler. Dalga geçenler lütfen Netflixte ‘I Am Not an Easy Man’i izlesin…

8. [+66, -21] Seksi kadınlar kendiliğinden feminist oluyorlar çünkü erkeklerden o kadar çok cinsel taciz görüyorlar ki, kadın haklarıyla ilgilenmeye başlıyorlar. Scarlett Johansson ve vampir filmindeki güzel başrol kadın için böyle olmuştu. Hatta o kadın direk biseksüel oldu..

9. [+57, -12] Niye yukarıdaki yorumlar seksi konsepte zorlanmadıklarını söylemiş? ㅋㅋㅋ Tabii ki zorlandılar ㅋㅋㅋ kendi istekleriyle mi bu konsepti yaptıklarını sanıyorsunuz? ㅋ Çaylak olarak fikir belirtmeye hakları varmış gibi?

10. [+56, -25] Çok havalısınız, AOA!

11. [+50, -70] Cinsellikleriyle bir sürü para kazandılar, anca şimdi mi böyle konuşuyorlar

12. [+50, -67] Hepimiz AOA’i popüler yapan konseptleri biliyoruz, niye şimdi..?

13. [+48, -12] Zavallı Koreli erkekler ㅠㅠ ihanete uğramış hisediyorlar ㅠㅠ ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

14. [+38, -5] Zeki kadın ünlülerin çoğunun feminist olmasının sebebi erkeklerdir. Erkeklerin kadın ünlülere yaptığı cinsel taciz içerikli bir sürü yorum var. Erkekler kadınları feministliğe itiyor.

15. [+38, -62] Popüler olmak için seksi konsept yaptılar ve şimdi hayat iyi diye “bizden kadınsılık istemeyin” diyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ böyle kadınlarla evlenmek hep baş ağrısı yaratır çünkü “erkekler böyle olmalı, şöyle olmalı” zihniyetine sahiplerdir ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

16. [+36, -1] Kim kız gruplarının kendi istekleriyle seksi konsept yaptığına inanacak kadar aptal? ㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+150] Bu nefret ne ya, sadece şarkı sözü işte. O kadar büyük bir anlamı yok. Performansı yansıttılar

 

Kaynak: Netizenbuzz

18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
:D?

Koreli erkeklerin ve bizim ülkemizdeki erkeklerin feministlikle sorunu tam olarak ne anlamıyorum.

•••

Erkek düşmanlığı sanmaları. Evet bazıları feministliği yanlış anlayıp erkek düşmanlığı yapabiliyor ama bu feministlik değil. Keşke feministliğin gerçekten ne demek olduğunu araştırıp anlasalar.

SURMEW-BTS

kendi ayakları üstünde durabilen, onlara ihtiyacı olmayan, güçlü, bağımsız, özgür, kendi kararlarını kendi verebilen, kendi kendine hareket edip, yetebilen kadınlar görmek istemiyorlar çünkü.

Lulu

AOA bir kaç şarkılarını dışında yetenekleri olduğunu düşünmüyordum giyim tarzlarını şirket belirlediği için imajlarını da sevmiyordum ama en son performanslarını görünce wowweww dedim giyim tarzları muhteşem olmuş böyle de güzel ve seksi olmuşlar şarkı zaten Başka bir gruba ait onlar sadece bakın biz yetenekliyiz demek için söylediler ve ilerde daha iyisini yapacağız anlamındaydı bu Koreliler fazla abartıyorlar ne kadar gereksiz şeylerle uğraşıyorlar walla bizim ülke bu konularda daha anlayışlı bunun bir yarışma onları da her tarz şarkı söyleyip kendi yeteneklerini gösterdiğini anlayacak kapasite olduğumuz için şükrediyorum 👌🏻

SURMEW-BTS

AOA in sahnesini izledim ve çok beğendim, bu programa ilk başta karşıydım ama bi dönem yükselip sonra düşen gruplar için çok iyi, AOA den bildiğim kadarıyla 3 kişi gitti ve JIMIN de bazı sağlık sorunları vs yaşıyor gibi görünüyordu , bu şov hepsine iyi geldi. Ayrıca bu bazı erkeklerinde köküne kibrit suyu ekeceksin…..

4lana

Hangi çaylak grubun bu zamana kadar şarkı yapımlarında veya konseptlerde sözü olmuş da AOA’i suçluyorsunuz? Kendileri zaten ilk zamanlarında bir band grubuydu. Sonradan dansa geçtiler. Hiçbiri istemezdi kısacık giydirilmeyi aptallar. Dans ederken bile eteklerini sürekli çekiştirip rahat edemediklerini her zaman gördük. Sizin kadar aptal insanlar görmedim. Beyni olan düşünür fakat sizinki pas tutmuş.

Am I Wrong?

kafalar pırıl pırıl yine….. anlamadığım bir nokta sevdiği kadın ünlü feminizmi desteklerse erkek hayran neden hayal kırıklığına uğrasın?

Jean-Baptiste

En sevdiğim kadın ünlülerin hepsi feminist. AOA de harikaydı. Asla aegyolu aegyolu erkeklere yaltaklanmaya çalışan idolleri sevemiyorum üzgünüm. Kendi ayakları üzerinde durup “muhtaç” görüntüsünden uzak kadınları seviyorum. Çoğu Koreli kadın erkeksiz yaşayamaz, aşırı masum, çocuksu gibi asalak gibi işler yapıyor. CL bir keresinde bunu söylediğinde linç yemişti ama haklıydı. Pedofilileri etkilemeye çalışmayan kadınlar en iyisi.

Elifff

Gerçekten çoğu Koreli erkekte pedofili eğilimi olduğunu düşünüyorum. Koca koca kadınların çocuk gibi konuşturulması bu yüzden bence. Ne kadar genç görünürsen o kadar seksisin bunların gözünde. Olgun kadinlara sekside olsalar ajumma düzgün giyin diyorlar. Smsbskv garipler ya.

KINGEXO

@elifff maalesef koreliler pedofilinin sapıklık olduğunu düşünmüyorlar. Sadece Kore değil çoğu Asya ülkeleri bunu normal karşılıyor.

Bubu

Hayatıma agördüğüm en aptalca yorum. Aegyo erkeklere muhtaç olmakta demek sexy konsept ayakların üstünde durmak demek öyle mi? Aptallar sizi

Almina

Tabiki de kendi istekleriyle yapmadılar… AOA band tarzıyla çıkış yaptı ama başaramayınca yeni bir şeyler denemek zorunda kaldılar o dönem seksi konsept yükselişe geçmişti ve iyi şarkılar da çıktı. Hatırlıyorumda Chanmi ydi sanırım seksi konsept yapmamak için ağlayıp kaçmış kızlar tekrar geri getirmişler o dönem hala küçüklerdi

nayeonist

Üzgünüm Jimin, ağaç orman yangınında yanıp kül oldu.

Drbel

[+38, -62] Popüler olmak için seksi konsept yaptılar ve şimdi hayat iyi diye “bizden kadınsılık istemeyin” diyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ böyle kadınlarla evlenmek hep baş ağrısı yaratır çünkü “erkekler böyle olmalı, şöyle olmalı” zihniyetine sahiplerdir ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

Evet bu şahıs aslında kendi böyle bir zihniyete sahip olduğu için bundan bahsetmiş. Genel olarak koreli erkeklerin karşılarında masum, güçsüz kadınlar istemelerine acayip kıl oluyorum. Feministlik ve kadınsılığın bir ilişkisi yoktur, bu bir düşünce sistemidir. Böyle şeyler gördükçe bu dünyada kadın olmanın ne kadar zor olduğunu daha iyi anlıyorum.

KINGEXO

Bu koreliler harbi çok yobaz, özellikle erkekler. Kore halkı ataerkil düşünceyi öyle bir sahiplenmiş ki yeni nesil bile böyle saçma düşüncelerden çıkmak için çabalamıyor. Üzgünüm beyler ama artık Kadınlar sizin istediğiniz kalıplara girmeyecek :d

BlueElf

Zaten kuyruk acıları var bunların şimdi nefret kusuyorlar birde Sulli’yede aynısını yaptılar sonrada Seolhyun’a şimdi sıra AOA’da çünkü erkeklerin çoğu bu zihniyette kadın idollerin fotolarını kaydedip sapıklık yapıp sonra sevgilisi olunca yada daha genç ve güzel bir idol çıkınca kadın idolleri bir kenara fırlatıp hakaret etmek Feministlik niye bu kadar rahatsız ediyor demek ki ucu dokunuyor komikler ya gerçekten 🙂

la cha ta

1. [+1,525, -622] Ha?; ‘Short Skirt’ten ‘Good Luck’a, başından beri hep seksi konsept yapmadılar mı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ kimse onları zorlamadı, ağ çorap ve dar etekle popolarını sallamayı onlar seçti, niye şimdi şikayet ediyorlar? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ
FNC zorlamıştı yalnız.

Jisooo

Bu şov sayesinde AOA hayranı oldum çok yetenekli bir grup umarım şov onlara şans getirir ve harika şarkılarla geri dönerler.

Yeni Yazılar