AOA ‘Queendom’da güçlü şarkı sözleriyle dikkat çekti

18

HABER: “Solacak bir çiçek olmak istemiyorum, ağacım ben” AOA cinsel obje haline getirilmeyi reddetti

KAYNAK: Oh My News via Nate

1. [+1,525, -622] Ha?; ‘Short Skirt’ten ‘Good Luck’a, başından beri hep seksi konsept yapmadılar mı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ kimse onları zorlamadı, ağ çorap ve dar etekle popolarını sallamayı onlar seçti, niye şimdi şikayet ediyorlar? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+1,312, -532] Şaka gibi. Çiçek olmak gösterişli ve güzel olmak demektir, açıp sonra solmak değil. Bu şarkı sözüyle bela aradılar resmen.

3. [+1,185, -512] Bir sürü seksi konsept yapan grup kimdi?

4. [+125, -49] Yorumların kötü olacağını biliyordum, şaşırtmadı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ AOA dün en iyisiydi ㅠㅠㅠㅠㅠ Onlara yeni bir gözle bakıyorum!!! Erkek dansçılar çok seksiydi!!! Ve sahneye cinsiyetsiz tarzı getirmelerini sevindim, bu zaten model dünyasında trend olan bir şey ㅜㅜㅜ!!!

5. [+118, -32] Hiçbir zaman cinsel obje olmaktan bahsetmediler ki. Şarkı sözleri “Solacak bir çiçek olmak istemiyorum, ağacım ben”

6. [+92, -21] AOA’in acınası Koreli erkeklerden aldığı nefret yorumlarını kafaya taktığını zannetmiyorum. Yorumlarda yaşadıkları cinsel tacizi bir hayal edin. AOA’i artık kadınlar ilerletecek, siz erkekler sözlerinizin onları hiç etkilemediğini bilin~~

7. [+73, -34] Harika performansınız için teşekkürler. Dalga geçenler lütfen Netflixte ‘I Am Not an Easy Man’i izlesin…

8. [+66, -21] Seksi kadınlar kendiliğinden feminist oluyorlar çünkü erkeklerden o kadar çok cinsel taciz görüyorlar ki, kadın haklarıyla ilgilenmeye başlıyorlar. Scarlett Johansson ve vampir filmindeki güzel başrol kadın için böyle olmuştu. Hatta o kadın direk biseksüel oldu..

9. [+57, -12] Niye yukarıdaki yorumlar seksi konsepte zorlanmadıklarını söylemiş? ㅋㅋㅋ Tabii ki zorlandılar ㅋㅋㅋ kendi istekleriyle mi bu konsepti yaptıklarını sanıyorsunuz? ㅋ Çaylak olarak fikir belirtmeye hakları varmış gibi?

10. [+56, -25] Çok havalısınız, AOA!

11. [+50, -70] Cinsellikleriyle bir sürü para kazandılar, anca şimdi mi böyle konuşuyorlar

12. [+50, -67] Hepimiz AOA’i popüler yapan konseptleri biliyoruz, niye şimdi..?

13. [+48, -12] Zavallı Koreli erkekler ㅠㅠ ihanete uğramış hisediyorlar ㅠㅠ ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

14. [+38, -5] Zeki kadın ünlülerin çoğunun feminist olmasının sebebi erkeklerdir. Erkeklerin kadın ünlülere yaptığı cinsel taciz içerikli bir sürü yorum var. Erkekler kadınları feministliğe itiyor.

15. [+38, -62] Popüler olmak için seksi konsept yaptılar ve şimdi hayat iyi diye “bizden kadınsılık istemeyin” diyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ böyle kadınlarla evlenmek hep baş ağrısı yaratır çünkü “erkekler böyle olmalı, şöyle olmalı” zihniyetine sahiplerdir ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

16. [+36, -1] Kim kız gruplarının kendi istekleriyle seksi konsept yaptığına inanacak kadar aptal? ㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+150] Bu nefret ne ya, sadece şarkı sözü işte. O kadar büyük bir anlamı yok. Performansı yansıttılar

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikCL Chuseok için havalı bir hanbok fotoğrafı yükledi
Sonraki İçerikBaek Yerin JYP’de geçirdiği 12 yıldan sonra kendi şirketini kuruyor
18 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments