Benzer Yazılar

DIA Jenny, sağlık sorunları sebebiyle gruptan ayrılıyor

DIA Jenny, sağlık sorunları sebebiyle gruptan ayrılıyor

HABER: DIA temsilcileri, “Jenny dizkapağındaki sorunlar sebebiyle ayrılıyor”

KAYNAK: Ilgan Sports via Nate

1. [+398, -16] Popüler olsaydı ayrılmazdı…

2. [+375, -34] Bu kız kim?

3. [+343, -24] Benim tanıdığım tek Jennie Black Pink.. Başka bir tane daha varmış

4. [+15, -0] Dizlerini bir kez incitince iyileşemiyorsun, lütfen fizik tedavi al

5. [+13, -0] Niye Kwang Soo’nun şirketi idol grupları yaptıktan sonra üyelerin ayrılıp katılmasına izin veriyor ve en sonunda grup dağılıyor? Üyelerin kişisel sebeplerden ötürü ayrılmasını anlıyorum ama bu şirkette bir sürü ayrılma yaşandı

6. [+9, -2] Popülaritesiyle ayrılma kararı vermesinin bir ilgisi olmamalı. Canı yandığı için gruptan ayrılıyor. Siz işinizden ayrılırken biri ‘işinde iyi olmadığı için ayrılıyor’ dese ne hissederdiniz?

7. [+9, -0] Dizkapağı kıkırdağını incitmek gerçekten çok can yakıyor.. Ayakta durmak bile acıtıyor. Çok fazla spor yapmaktan oluyor, muhtemelen fazla prova yaptığı için oldu..

8. [+8, -2] Gerçekten üzüldüm ㅜㅜ Niye ayrıldığını anlıyorum. Çabucak iyileşir umarım

9. [+6, -2] En önemli şey sağlık

10. [+7, -2] Sıkı çalıştın, tamamen iyileşmeni umuyorum

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+60] “6. [+9, -2] Popülaritesiyle ayrılma kararı vermesinin bir ilgisi olmamalı. Canı yandığı için gruptan ayrılıyor. Siz işinizden ayrılırken biri ‘işinde iyi olmadığı için ayrılıyor’ dese ne hissederdiniz?”

Çok sinir bozucu olurdu tabi. Umarım yakında iyileşir, en iyisini diliyorum

 

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

Benim de dizlerim ağrıyor acıyor, hani kara basınca çıkan ses varya o tarz bir ses ve his var 😭 Allahım şifa versin kıza inşallah, ben çok spor yaptığım olduğu için oldu bir de kilodan dolayı, Kpop idolleri de aşırı dans pratiği yaptığı için bi yerden sonra dizler maalesef mahvolabilir… İnşallah iyileşir.

Betül

Geçmiş olsun. Herşeyin fazlası zarar tabiki. Tüm K-Pop grupları sıkı çalışıyor. Ancak burada belli ki gıda takviyesi boşverilş. Bangtan günde 20 saat dans provası yapan bir gruptu geçmişte. Ancak hiçbir üye kaybımız olmaksızın, sağlıklı bir şekilde devam ediyoruz. Kızlar demek ki oldukça saçma bir diyette yapıyorlar bu süreçte.

Suju

T-ara da ayrıldı şirketi kim kurtaracak merak ediyorum. T-ara ya da sonradan 2 uye eklenmisti ayni uyeler sonra gruptan ayrildi dia’de de cok fazla ayrılık oluyor.
bu sirketi su an produce x 101 da olan stajyerler kurtarabilir bir tek, onlarda başarılı olursa

Betül

Dani T-ARA’ya hiçbir zaman dahil olmadı. Olacağı konuşuldu. Hatta bir süre sora alt grubumuzda yeralmasına karar verildi. Oda olmadı. MBK yetersiz ve işini bilmeyen kişiler tarafından yönetilen bir şirket. Umarım çabucak batarlar. Ancak DIA grubu bundan çok fazla etkilenmezler.

Suju

Jiwon ve jiae grupta olduğundan t-ara daha çıkış yapmamıştı?? Ayrıca dani hic grupta olmadi alt gruba eklenecekti pfff kac senedir queen’s sin ne zaman bunlari kabul edeceksin ayrica mbk,stajyerleri varken batmayacak dia bir işe yarar demiyorum ama mbk stajyerlerinden en az biri px101 grubuna girecek bunu biliyoruz

Suju

Orjinal t-ara dan bahsediyoruz 6 kisi olandan t-ara çıkış yapmadan once olan kisileri ayrılmış saymak mantıkli mi sence? 2 kisi iste areum ve h*ayoung dani kendisi bile t-ara daydim demedi ” t-ara n4 de olmam planlanıyordu” dedi p101 da daha dikkatli takip et♡

Betül

P101’e stajyer katarak bir şirket kalkınmaz ama. CH oradan sonra DIA grubundan tek tanınan ve reklamı yapılan kişi. MBK işte bu yüzden batacak. Çünkü sanatçılarına gerektiği katar arka çıkamıyor ve tanıtmak için çabalamadı hiçbir zaman. Ben mesela T-ARA fanı olduğum için DIA’yı yakından takip ediyordum. Ancak durmadan üye girip çıktığı için takip etmeyi bıraktım. Mbk profesyonel bir kadroya sahip değil. Umarım sanatçı kadrosundan kimse zarar görmeden, batar şirket. Çünkü kaç yıldır güzel çalışan bir ekip kuramadılar. Bundan sonrada kurabileceklerini düşünmüyorum.

Once since birth

Ama sen benim biasımdın :’(

Betül

Sağlığına yeterli önemi verdiği için onun adına öutlu olmasın. Hatta bence onunla gurur dahi duymalısın.

Yeni Yazılar