Benzer Yazılar

Dispatch, Kang Daniel’in ‘The Show’ galibiyetinde hile olmadığını kanıtladı

Dispatch, Kang Daniel'in 'The Show' galibiyetinde hile olmadığını kanıtladı

HABER: [ÖZEL] Kang Daniel’in ‘The Show’ birinciliği şüpheleri açıklığa kavuşturuldu… ‘Gaon Chart’ dijital listesi elde edildi

KAYNAK: Dispatch via Nate

1. [+906, -153] Vay be, Kang Daniel gerçekten ona haksızlık yapıldığını düşünmüş olmalı. Pann’da çok nefret alıyordu.

2. [+844, -148] Herkes ‘tanıdıklarıyla kazandı’ deyip duruyordu… ama birinci olmayı gerçekten hak etti

3. [+708, -125] O grubun hayranları gece geç saatten sabaha kadar olay çıkarttı

4. [+135, -11] Antiler nerede? Kanıt isteyenler nerede? İşte kanıt burada.

5. [+114, -13] Eminim antiler bir şey söylemeye korktukları için her şeye eksi verip gidecekler ㅋㅋ

6. [+111, -11] Zavallı Kang Daniel, birinci olmaktan daha çok korkacak

7. [+107, -10] ‘MMA’da bile bir ödül yüzünden çok nefret aldı ama ödülü kazanmadı bile, karşılığında kimse ondan özür dilemedi. Sonra ‘The Show’da galip geldiği için çok nefret aldı, şimdi puanlar ortaya çıktı, ona nefret yorumu yazanlar kayboldu. Sadece Daniel, hayranları ve yaraları kaldı.

8. [+100, -9] Kang Daniel, birinciliğini tebrik ederim

9. [+96, -8] Çok üzücü, birinciliği hak ediyormuş, niye bu kadar çok nefret aldı?

10. [+94, -7] Zavallı Kang Daniel. Antiler fırsat bulmuş gibi ona saldırdılar. Niye kendi ödülünü kazanmaktan korkmak zorunda olsun?

Dispatch, Kang Daniel'in 'The Show' galibiyetinde hile olmadığını kanıtladı

KAYNAK: Naver

1. [+1,957, -78] Kang Daniel, galibiyetini tebrik ederim. ‘Touching’ hayranların için en güzel hediye ve en iyi performans.

2. [+1,499, -49] Tek yaptığı sahnede sıkı çalışmakken ona saldıranlar pişman olur umarım

3. [+937, -19] Kang Daniel, seni çok seviyorum ❤

4. [+776, -38] Kang Daniel dün çok nefret aldı. İnsanlar sebepsiz yere ona saldırmaktan çekinmiyor.

5. [+335, -3] Adil bir şekilde birinci olduğu kanıtlandı ama yine de iki gün boyunca nefret aldı, şimdi gerçek ortaya çıktı ve antiler “aman neyse” diyorlar. Kang Daniel ve fandomunun yaşadığı acıyı kim telafi edecek?

6. [+238, -0] Dört kat fark var… niye sebepsiz yere nefret aldı? ㅠ

7. [+207, -0] Kang Daniel’in kazanmasına bu kadar sinirlenenler The Show’a yazmalılardı, ama şarkıcıya yazdılar ㅠㅠ Çok üzücü. Puanlar işte burada. Stream, indirme, BGM..

8. [+155, -0] Yalan yanlış bilgilerle Kang Daniel’a ve fandoma saldıranlar özür dilesin… Daniel, tebrikler

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+60] Nasıl bir “tanıdığı” olduğunu düşünüyorlar acaba? Kang Daniel 6 yıl boyunca sektörden yasaklanmıştı, hepsi unuttu mu bunu?? O zamanlar bu tanıdıkları neredeydi peki? Öyle bir şey olsaydı uzun zaman önce yasaklardan kurtulurdu ve eski şirketinin yaptığı kötü medya oyunlarına katlanmak zorunda kalmazdı…

Kaynak: Netizenbuzz

10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
raslantı

Burada da bi sürü Daniel antisi var. Anlayamıyorum neden yapıyosunuz. Yok balon yok bilmem ne Bulundugu yere torpille gelye çalışsaydı sektörün en büyüklerinden cj yi karşısına almazdı. Cj mnet, ymc, swing, lm gibi sürüyle şirkete sahip. Ve lm den ayrılana kadar 6 ay aktivitelerini durdurmak zorunda kaldı. Şirket kurup debut yaptıgında bile promosyon yapamadı. Debut zamanındaa bu saçma şovlarda aday bile gösterlmedi. 3 günde 400.000 fiziksel satış yaptı…aday bile gösterilmedi. Danity o zaman ödül alan kimseye saldırmadı. Ama Danielin hakkının yenildigini biliyoduk. Güldük geçtik Ama dün bi ödül için ne kıyametler kopardılar. Bu konuda sallayanlar umarım özür dilemeyi unutmazlar. Daniel… Read more »

JenLisJisRos

Yabancı yorum çok haklı insanlar birilerinin kalbinde ne kadar da çabuk yara açıp bu kadar vurdumduymaz oldu anlamıyorum ya neyse en azından artık bu konularda çocuğa saldırmayı bırakırlar inşallah.

Kngdnl

Burada ki korede ki genel olarak dünyada ki netizenler in korktuğu kang danielin çok sevdikleri idolün yerine geçicek olması. O yüzden nefretleri bu kadar şiddetli. Kalabalık değiller sadece sesleri çok çıkıyo. Kore de geçti bile o çok sevdikleri idollerinin yerine. Dünya ya da geliyo. Korksunlar

...

7. [+107, -10] ‘MMA’da bile bir ödül yüzünden çok nefret aldı ama ödülü kazanmadı bile, karşılığında kimse ondan özür dilemedi. Sonra ‘The Show’da galip geldiği için çok nefret aldı, şimdi puanlar ortaya çıktı, ona nefret yorumu yazanlar kayboldu. Sadece Daniel, hayranları ve yaraları kaldı.

Hiç unutmuyorum MMA’da alacağımızı düşündükleri ödülü Daniel değil de başkası alınca “Başkası aldığı için sorun yok sadece MMA’ya söveriz ama Daniel alsaydı Daniel’e söverdik” demişlerdi. Gerçekten anlamıyorum bu antileri hiç mi vicdanları yok neden bu kadar nefret ediyorlar neden görmezden gelmiyorlar taş olsa çatlar bu kadar nefrete.

u_u

Kötü yorum yapanların hepsi sustu şu an cidden Daniel ve fanlarının dün yaşadığı acıyı kim telafi edecek. Basit bir özür bile dilemiyorlar. En azından yaptıkları yorumların hata olduğunu anlasalar keşke sonsuza dek sussalar.

mabel

Bilip bilmeden öyle bir yaygara kopardılar ki dispatch Kang Daniel i savunmak zorunda kaldı. Kiyamam fanları
Daniel için acayip endişeliydi. Kore de her sey camur at izi kalsın seklinde. Kimse yazdıklarından ceza almadigi icin bu kadar rahat atip tutuyorlar. Fanlar büyük hata yaptı .Sabırsız ve düşünmeden hareketlerinin sonucunda da kendi gruplarına zarar verdiler.

Krystal benim karım ok?Sulli ve Hara bir melek

Zaten şüphem yoktu

Bay

Daniel 6 yıl boyunca yasaklanmadı . Abartmayın. Ne 6 sı . Daniel sektörde 3 yıldır var

anonymous

showlara çıkışı yasaklanmış gibi bir şeydi ondan bahsediyorlar. promosyonunu bile düzgünce yapamıyor çocuk daha yeni yeni başladı promoya

raslantı

6 ay olmalıydı. Sanırım çeviri hatası

Yeni Yazılar