Benzer Yazılar

FNC, AOA ve Mina hakkında açıklama yaptı

FNC, AOA ve Mina hakkında açıklama yaptı

FNC Entertainment: “AOA ile ilgili birçok talihsiz konuda endişeye neden olduğumuz için içtenlikle özür dileriz. Her şeyden önce zor bir dönemden geçen Kwon Mina’nın kısa sürede sağlığına kavuşmasını umuyor ve özür diliyoruz.

Şirketin açıklamasının gecikmesinden dolayı özür dileriz. Üyeler arasındaki ilişkiye dikkat etmediğimiz için de özür dileriz. Şirketin bu konudaki duruşunu açıkça ifade etme konusunda defalarca düşündük. Üyeler, haklarındaki eleştiriler ve yanlış anlaşılmalar nedeniyle stresli günler geçiriyorlar. Şirket ve üyeler ile ilgili çok eleştiri yapıldığının da farkındayız. Bu konudaki duruşumuzu açıklama konusunda defalarca düşünsek de şu andaki önceliğimiz Kwon Mina’nın iyileşmesidir.

Söylenenleri açıklamanın ve çürütmenin, halkın önünde neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermenin yalnızca daha sansasyonel sorunlar üreteceğine ve çözüme katkıda bulunmayacağı sonucuna vardık. Ayrıca, AOA üyeleri istemelerine rağmen kendi başlarına açıklamalarda bulunmalarına izin vermedik. Halkın önünde açıklama yapmanın ve yapılan açıklamardan ötürü tartışmanın bu olayı çözmenin doğru yolu olmadığı sonucuna vardık.

Kısa zaman önce Kwon Mina şirket çalışanlarına Shin Jimin’in gelecekteki planlarını sordu, cevap vermedik çünkü Shin Jimin şirketle konuşup eğlence sektöründe aktif olmak istemediğini ve ünlü hayatına son verdiğini söylemişti, bundan gereksiz bir şekilde tekrar bahsedilsin istemedik.

Kwon Mina sosyal medya hesabında şirketin ödemeleri konusunda yazmış, biz sektör standartlarına uyduk ve bir sorun varsa yasal sorumluluğu üstlenmeye hazırız.

Kwon Mina’nın çabucak iyileşmesini diliyoruz ve her şeyin güzelce çözülmesi için sıkı çalışacağız. Halkın Kwon Mina’yı desteklemesini diliyoruz.”

1. Bu özür mü yani????

2. Pis ve iğrenç

3. Sadece bahane yazmışlar

4. ????? Bu özür değil, sadece bahane yazmışlar. Ne için özür dilediklerini biliyorlar mı acaba..

5. Mina böyle bir şeyi okumamalı… Samimi bir özür isteyen bir kadına bunu yapmak zalimlik…

6. Shin Jimin, Kim Seolhyun, sizi televizyonda görmek istemiyorum

7. FNC beş para etmez

8. FNC’nin yazdığının özeti: Shin Jimin’i koruyacağız

9. Mina’ya gidip düzgün bir özür dilemelilerdi ㅋㅋ Niye birden tek önemsedikleri şey Mina’nın iyileşmesi gibi davranıyorlar?

10. Mina haklı, zorbaları “Shin Jimin” “Kim Seolhyun” “Han Sung Ho”

 

Kaynak: Knetizen

25 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Sonnur

Ölüm haberi gelecek diye korkuyorum. Şu kızın yanında duran yok mu gercekten? Kendine zarar vermeye devam ederse napacaklar?

Lululali

Sinir bozucu.fnc ve shin jiminin cehenneme kadar yolu var.umarım mina iyi olur. Ceza çekmesi gereken jimin ama bütün cezayı mina çekiyormuş gibi.psikolojisini mahvetmişler kızın.

öfff

“Kwon Mina’nın kısa sürede sağlığına kavuşmasını umuyor ve özür diliyoruz.Şirketin açıklamasının gecikmesinden dolayı özür dileriz. Üyeler arasındaki ilişkiye dikkat etmediğimiz için de özür dileriz.”

Zamanında hiçbir halta önem vermeyip sonrasında sadece “özür dileriz” demek… Yüzlerce hatan var FNC, berbat bir şirket olduğunu yine gördük.

Bbk

‘Iyileşmesini umuyoruz’ kelimesinin üstünde defalarca durarak algı yapmaya mı calısıyorsunuz ? Karsılarında cocuk mu var ? Bu nasıl özür dilemek resmen Mina ile yine karşı karşıya geleceler ve mina yine dayanamayacak. Bunun nesini anlamıyorlar bu kız sizin ayrımcılığınız yüzünden bu hale geldi. Hala jimini koruyorlar. Mina nın hastanesine hic fnc calışanı gitmis mi peki üyeleri ? Bunlar nerdeler? Simdi de sonuna kadar gideceğiz diyolar. Mina cidden iyi dayanmış bugüne kadar.

KINGEXO

Leş gibi şirket leş gibi idolleri koruyor.

Cansu

AOA dağılmakla kalmayıp üyelerin sektördeki işine de son verilsin lütfen

MeU , Once and ReVeluv

Özür dilemek için geç kaldın.BİTTİ!!!!

Kado

Gerçekten şirketler bir fabrika ve içindekileri de sadece bir makine olarak görüyorlar. Onlar için sadece insanlar para makinesi jimin ayrı bir pislik ama şirketin jimini falan koruduğu yok. Derdi sadece çarkını döndürmek. Bütün şirketler bok ama Fnc apayrı gerçekten.

Öl de ölelim Jessica reis

Bu bahaneler silsilesinden başka bir şey değil buna özür demeye utanmadılar mı acaba sinirlendim şu an Mina bir an önce iyileş ve şunlara gününü göster güzelim

Öl de ölelim Jessica reis

Keşke Jimin ve diğerleri yaptıkları hatanın farkına varsa s*kerim eğlencesini de sektörünü de bir insanın hayatı söz konusu hem sektörden istediği için ayrılmadı ki başka çaresi yoktu ne lanet bir şirketmişsin sen de hatanızı kabul etmek bu kadar mı zor bir insanın hayatı bu kadar mı değersiz sizin için içtenlikle özür dileseniz bu kız bunu yaşamayacaktı belki de

Pırttt

Kısaca biz sadece fırtınayı izlemeyi tercih ettik. Fırtına sonrası kalan sağlarla yolumuza devam edecektik 🤬🤬🤬 ama özür de dileriz diyorlar

Moeka

Açıklama yapmak için Mina’nın tekrar intihara kalkmasını mı beklediniz? Üstelik o aptal kadınların nasıl olur da sorumsuzca Mina’nın evine gitmelerine göz yumarsınız? “Söylenenleri açıklamanın ve çürütmenin” demiş, ha yani Mina bu durumda olmasa iftira atıyor diye de ağlayacaksınız. FNC rezilsin, sektörün en leş şirketlerinden birisin. İflas edip batmanızı diliyorum.

tanıyantanır

Dün biz bunu anlatmaya çalışıyorduk Bu sektör pis kimseden özür alamiyacağını bildiği halde niye Minanin çırpinmasini göz yumuyorsunuz Biz tedavi görsun uzaklaşsin arkasinda biraksin diyince intikam naraları atıyorsunuz Seungri olayındada gördük tacize uğrayan kadınlara ne oldu hangisinden özür dilendi tazminat ödendi Olmucak olmucak hala burda özür bekleyenler var alın size açıklama alın size özür Mina yine zarar gördu ne değişti Jimin de Seolhyun da bunları takmıcak o mentaliteye sahip insanlar değiller umurlarındada değil Seolhyun güzel olmadı para kazanamadı bir ceoyu kandırır evlenir yine paraya para demez bu sektorde başarili olamayan güzel kadınlara bakın çogu ust duzey yoneticiler ile evli kimse… Read more »

Xxbxjx

Halk mina’yı destekliyor ve aoa dagilsin istiyor kabul ediyorsun F*N*C*

SHINE7

Yine bir fnc klasiği hala shin jimin şirkette ve onun zerre pişmanlık duyduğunu düşünmüyorum sözde ünlü hayatını bitirmiş ama hala şirkette para kazanmaya devam edicek herneyse hepsinin canı cehenneme umarım mina bu yazılan yüzsüzlük açıklamasıni görmez canını daha da sıkıcak çok endişeleniyorum

Exovelvet

Bunun gibi aptalca bir açıklama görmemiştim ne zamandır. Okuyorsun ama elle tutulur hiçbir şey yok bomboş bir yazı.

Lila

Bildiğin Jimin ve Seolhyun’u koruma özürü olmuş bu ‘Mina’nın iyileşmesi’ cümlesinin arkasına sığınırak özür dilenmez çöpler

weare1

bana hala mina yı haksız göstermeye çalışıyorlarmış gibi geldi

la cha ta

FNC tüm aoa kızlarına kötü davranıyordu zaten.Çok çalışıyorlardı.Düzgün bir şey beklemiyordum şaşırmadım.

Herneyse

Bu üyeler arası ilişki değil yalnız başka bişey. Utanmaz rezil , senin ihmalkarligin yüzünden kızın hayatı mahvoldu ya mahvoldu. Seolhyun ve AOA bitti, bu sana ders olsun.

MeU , Once and ReVeluv

Aynen ya

Selen

Kaybedeceğim hiçbir şey yok mantığıyla gidiyor şuan kız . Umarım toparlanır her şeyi arkada bırakır hayatına değer verir . (zor biliyorum ama bu daha iyi olacak )
Hayat yeteri kadar insanı yoruyor lütfen siz birde insanlara yük olmayın zorbalık yapmayın . Elbet karma vardır ve buna dehşet inanıyorum . Kendi hayattımda da bir çok şey yapmîyorsam sebebi de budur . Arkanîza yaslanın ve sadece izleyin .
Son olarak kendinizi sevin . Elbet yanındaki birgün gidecek veya karşında olacak . Ama eve gittiğim de aynaya baktığın tek yüz kendininki olacak .huzurlu ve sağlîklı yaşayın

Vincenteu

FNC de boktan. Seyirci kalan üyeler de. Hepsi.

aswium

5. Mina böyle bir şeyi okumamalı… Samimi bir özür isteyen bir kadına bunu yapmak zalimlik…
evet onlarca yaptıklarınızdan sonra samimi bir özür istedi kızcağız onu bile zor gördünüz

Selin

Böyle açıklamalarda ne deseler beğenmiyorlar zaten özür haberine hep bahane ya da özür mü bu şimdi diyorlar ülkede iyi görülen bi özür yazısı olmadığına göre önceliğiniz özür dilenecek şeyler yapmamak olmalı artık. Özürle sorun çözülmez önce sorun çıkarmamayı öğreneceksiniz üyeler de açıklama yapmasın başta insan gibi bunu yapmamalısın deselermiş jimine.

Yeni Yazılar