Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

2025 Senesine Kadar Hedeflerim. Biraz Iç Dökme

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Öncelikle uzun bir yazı olacak.

1.Tobb görsel iletişim ve tasarım ilk 500

1.Ben 2020 senesinde mezun oldum ve korona dönemiydi yani ilk sene sınavda sadece durdum zaten olmadı çünkü asıl
2021 senesini hedefliyordum hedefim Tiyatro okumaktı ve babamın desteği ile 1 sene yakın bununla ilgili eğitimler aldım sınav oldu
tek yapmam gereken okulların yetenek sınavına girmekti ama annem net şekilde izin vermedi.
Benim 1 senelik emeğimi çöpe attı.

2. 2021- 2022 senesi dershane hayatımın en kötü deneyimden birisiydi. Sayısal alanda dershaneye gidiyordum ve hocalar size aptal gözüyle bakıyordu,
ve kursta olan olaylar yüzünden ben tamamen içime kapandım, zaten annemin üstüme sürekli gelmesi
( 2 senedir bir bok başaramadın cümleleri )
olunca tamamen her şeyi bıraktım okumak umurumda olmadı neyse yine sınava girdim bu sefer sonuç annemi daha da sinir etti ( Bazı yerler geliyordu ama ben istemedim
çünkü bunu ben kendim bile bile yapmıştım okuma hevesim tamamen yoktu)

3. 2023 nisan ayı gibi bende bir bunalma durumu oldu nasıl desem bulundum ortamdan bıkmıştım. çünkü istedim ben olamıyordum bu yüzden 2 aylık süre
sınava çalıştım sınav sonucum 2 aya göre ortalamanın bir tık altıydı ama istediğim bölümlerin örgünü tutuyordu
. zaten bizimkilerde yurt konusunda okeylerdi
ama bu sefer ne oldu abim engel oldu neymiş Bölüm güzel ama okul içime sinmedi gibi cümleler ile bütün listemi babamla açık öğretim yaptılar.

Neyse açık öğretim üniversitesi öğrencisi olmuştum zamanla en azından artık kafam rahat eder diyordum ama inanin olmuyor 22 yaşındayım
o kadar mutsuzum ki bu yüzden Tobb'u kazanmak benim için önemli çünkü kendi benliğimi özledim. nasıl birisiyim ben, gerçek ben normalde kim ?

not: Olay tamamen ayrı eve çıkmak değil ilerde tasarımla ilgili iş yapmak istiyorum, yurtdışında çalışmak istiyorum.

2. 55 Kilo olduktan sonra spora başlamak.

Bakın ben normalde 158 boyundayım ama hani her insan fiziksel yapıları, kilo alma şeyi farklıya
normalde 47 kiloyum ama zayıf duruyorum yani kötü bir zayıflık ( 52 kilo oldum zamanı hatırlıyorum ) kendimi daha güzel, daha iyi hissediyorum
ama olay şu ki ben 2 senedir kilo alamıyorum. Yine de kendimi zorlayarak kusma hissi gelene kadar yemek yemeye zorluyorum
2 ayda 2 kilo alabildim umarım zamanla daha çok alırım.

3. Kitap okuma alışkanlığı ve B1 ya da B2 seviyelerine kadar ingilizce öğrenmek

Uzun zamandır yapmak istedim ama bir türlü yapamadığım
yks konularımın çoğunu bitirince her gün ikisini programa ekleyeceğim

4.Uyku düzeni Yeni bir gün olmadan uyumak

en azından 5 saat 40 dakika ile 6 saat 20 dakika arasındaki uykuya kendimi alıştırdım
ama yeni bir güne başlamadan önce yatma konusunda hala başarılı olamadım

5. Sevgilimle 3. seneyi kutlamak

seviyorum kendisini. Ona o kadar çok teşekkür borcum var ki
o olmasa belki hiçbir şey umurumda olmazdı.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863
Başarılar diliyorum sana 🩷 eminim ki yapacaksın başarıyı istedin mi senden kaçamaz yeter ki yakalamak iste🩷