Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Exo 2025 Comeback'i?

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
inbound4869247396159268563.jpg
junmyeon'un bugün yayınlanan röportajından bir kesit

"Tüm EXO üyeleri, 30'lu yaslarımızda yapmayı istediğimiz ve hayal ettiğimiz seylere saygı duyuyor, birbirimizi destekliyoruz.Uzun süre birlikte calısmaya karar verdiğimiz icin gelecekte de üyelerle EXO etkinlikleri yapmaya devam etmeyi planlıyoruz. Üyelerle cok yakınım ve gelecekte de EXO ile aktiviteler yapmaya devam etmek istiyorum. Ayrıca gelecekte albüm cıkarmaya nasıl devam etmek istediğimizi konustuk. Sehun dün üyelerle toplanmak istedi, biz de bulustuk ve bir sonraki albümümüzle ilgili planlarımız hakkında konustuk."

bulusma 3 ekimde olmus yani 2 gün önce 🥲 ve normalde bu tarz bulusmaları junmyeon ayarlar ama bu sefer sehun ayarlamıs ve gelecek yılda - büyük ihtimalle 2025'den bahsediyolar - bir grup comeback'i hakkında konusmular simdiden cok heyecanlandım 😭 cream soda maalesef zehir oldu bize sirketin saboteleri yüzünden ama umarım 2025'de cok güzel ve dolu dolu bir cb erası yasarız 🥲 bir de konser turu olmazsa olmaz umarım onu da planlamıslardır

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
İnşallah 2025 hem ARMY hem de EXO'L için bereketli bir yıl olur da albüm ve bol bol konserler alırız.
ayy umarım cb'den cok konser turu istiyorum ben en son 2019'da turları vardı umarımm bu sefer bir tur planı olusturmuslardır
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

2024 de yada 2025 de EXO'nun Dünya Turu için dua zinciri başlatıyorum
hemen dua zincirini devam ettiriyorum 🙏🏼🕯

hayırr doğru görüyosun 😭

Biri bana tokat atsın lütfen ben yanlış okumadım dimi

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
"maknae line da askerde gorev yapacak ve terhis olan arkadasların kendi hayalleri olacak ama benim fikrim EXO ekibinin uzun sure calısmaya devam etmesi gerektigi yonunde"

bunlar da roportajın devamından, ben bu konusmalardan herkes bireysel kariyeri icin istedigi gibi serbest takılacak ama exo olarak sm'de kalmaya devam edecekler manasını cıkardım..
yaa bunu görmemistim sekai yokken solo takılmalarını hepimiz bekliyoduk zaten 🥹 cbx'in sm'den ayrılma durumu var ama sözlesmeleri bitiyo grup aktivitelerini nasıl ayarlarlar bilemedim ama junmyeon cok güven verici konustuğu icin ne derse doğrudur diyorum xkslxjsk

bir de behind your touch yayınlanırken chanyeol'un buyukannesiyle baekhyun'un annesi suho'yu arayıp katil kim diye sormus ahshahdhahsh
ay bu cok tatlı yaa fkdlxksld görünce kahkaha attım

Tepki
1,364
Ekli dosyayı görüntüle 15272

"Tüm EXO üyeleri, 30'lu yaslarımızda yapmayı istediğimiz ve hayal ettiğimiz seylere saygı duyuyor, birbirimizi destekliyoruz.Uzun süre birlikte calısmaya karar verdiğimiz icin gelecekte de üyelerle EXO etkinlikleri yapmaya devam etmeyi planlıyoruz. Üyelerle cok yakınım ve gelecekte de EXO ile aktiviteler yapmaya devam etmek istiyorum. Ayrıca gelecekte albüm cıkarmaya nasıl devam etmek istediğimizi konustuk. Sehun dün üyelerle toplanmak istedi, biz de bulustuk ve bir sonraki albümümüzle ilgili planlarımız hakkında konustuk."

bulusma 3 ekimde olmus yani 2 gün önce 🥲 ve normalde bu tarz bulusmaları junmyeon ayarlar ama bu sefer sehun ayarlamıs ve gelecek yılda - büyük ihtimalle 2025'den bahsediyolar - bir grup comeback'i hakkında konusmular simdiden cok heyecanlandım 😭 cream soda maalesef zehir oldu bize sirketin saboteleri yüzünden ama umarım 2025'de cok güzel ve dolu dolu bir cb erası yasarız 🥲 bir de konser turu olmazsa olmaz umarım onu da planlamıslardır
EXO'nun birlikte olmasının bir nedeni Suho ise ikinci nedeni Sehun'dur bana göre. Sehun EXO'yu grup olarak en seven, grubu her zaman bir araya getirmeye çalışan üyelerden biridir. Ayrıca grubu her zaman solo kariyerinin önüne koyan üye oldu benim gözümde. Belki çıkarımım yanlıştır ama bu konudaki samimiyetine inanıyorum nedense.

madem exo konusuyoruz su selcayı da buraya atayım bari gozunuz gonlunuz acılsın ahshahd odul de almıs🥳

Tüm yorgunluğumu aldı bu selca 🥰🥰

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
"EXO’nun grup faaliyetlerinin geleceği belirsizleşecekti, bu nedenle üyelerin tam bir grup olarak faaliyetlerinin iyiliği için bir anlaşmaya vardık.
Daha önce de belirttiğimiz gibi, [üyelerle] yeni münhasır sözleşmemiz geçerli ve EXO grup faaliyetlerine devam edecek." smin acıklaması boyleydi...

tum uyeler toparlanana kadar herkes bireysel olarak istedigini yapmıs olur bence🔥. cbx'in cbx ve solo olarak sozlesmeleri bitiyor exo icin devam ediyor diye biliyorum ben.

ayynenn lider gibi lider hhsahhs junmyeon'a guvenin yorobun💗💘💖 insallah 2025'e kadar yonetime de gecer bıkmadan manifestlemeye devam ahshahdh
nasıl bir sözlesmeyse artık 12 yıl oldu hala bitmedi 🤧 neyyyse üyelere güveniyorum ben cb gelicek diyolarsa gelicektir 🥳

Junmyeon inşallah bi ceo falan olucak gönlümden öyle geçiyor
ay olsun artık adam 20 yıldır sirkette su yöneticilerden daha cok emek vermistir valla dkskxjsj

madem exo konusuyoruz su selcayı da buraya atayım bari gozunuz gonlunuz acılsın ahshahd odul de almıs🥳

asırı yakısklı yaa yine pat küt düstüm

EXO'nun birlikte olmasının bir nedeni Suho ise ikinci nedeni Sehun'dur bana göre. Sehun EXO'yu grup olarak en seven, grubu her zaman bir araya getirmeye çalışan üyelerden biridir. Ayrıca grubu her zaman solo kariyerinin önüne koyan üye oldu benim gözümde. Belki çıkarımım yanlıştır ama bu konudaki samimiyetine inanıyorum nedense.
aynen öyle junmyeon gibi o da gruba cok düskün önceliği hep exo oluyo 🥹 sehunum da sehunum

Son düzenleme:

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358

Penguen prens:)

Ekli dosyayı görüntüle 15272

Suhonun verdigi guvenin sakasi yok

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Bence Üyelerin bu sene bayağı planlari falan vardı grup CB si için ama her şey mahvoldu. O yüzden mutlaka bir grup dönüşü+ bir dünya turu falan gelecek ileride ben emindim zaten. Çünkü planlarını zaten gerçekleştiremediler bu sene.
Suho da söylediyse tamamdır 😘
ben de öyle düsünüyorum jongin'in askere alınmasıyla bu planlar askıya alındı gibi umarım 2025'de hepsini gerceklestirebilirler 💗