Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

4.Jen Kiz Gruplarinin Popülerlikleri

A

Anonymous (f94a)

Günaydın arkadaşlar bu saatte neden böyle bir baslik actim bilmiyorum ama canim kız gruplarıyla ilgili özellikle kpopla ilgili konuşmak istiyor neyse hemen geçeyim
Öncelikle global olarak yorum yapayım
Global olarak
Aespa:basari olarak yani spotify vs nj ive ls kadar basarili olmasalarda taninmislik olarak 1.siraya oynayabilir. Hatta sadece karina ve winter bile bazı gruplardan daha çok tanınıyor diye düşünüyorum ve hani 3.jen diyince direkt akla twice bp rv gelir ya 4.jen için aespa geliyor bence
Le sserafim: açıkçası grubun videolari falan çok fazla önüme dusuyor bazı uyeleride baya taniniyor ama henüz aespa kadar oturmus(?) gelmiyorlar(gerci debut yapalı çok olmadi ama)
gidle: cb yaptiklari zaman her yerde onları goruyorum her yerde konusuluyorlsr ama cb dönemi bitince yok oluyorlar gibi jsbxsns idleda yine çok popüler bir grup ama asla 4.jen gibi gelmiyorlar o yuzden karşılaştırirken biraz zorlanıyorum
itzy: 2020-2021 dönemi falan bp twicedan sonra itzy geliyordu ama şuan baya dususteler maalesef ve bundan sonra toplamalari zor olur gibi
Newjeans: en başarılı 4.jen grubu ama sanki kim oldukları,uyelrri falan pek bilinmiyor. ayrıca ben hiç nj fani gordugumude hatirlamiyorum
Ive: ilk çıktıkları dönem baya popüler olmuşlardı ama suan ben fazla rastlamiyorum sanki biraz yerinde sayıyor gibiler bilemiyorum

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
itzy: 2020-2021 dönemi falan bp twicedan sonra itzy geliyordu ama şuan baya dususteler maalesef ve bundan sonra toplamalari zor olur gibi
bence itzy bu yıl stabil ilerleyecek ama seneye lia'yla beraber baaaya iyi bir cb yapıp ortamı yıkacaklar 😑😑😑

Aespa:basari olarak yani spotify vs nj ive ls kadar basarili olmasalarda taninmislik olarak 1.siraya oynayabilir. Hatta sadece karina ve winter bile bazı gruplardan daha çok tanınıyor diye düşünüyorum ve hani 3.jen diyince direkt akla twice bp rv gelir ya 4.jen için aespa geliyor bence
+1😙 aespa'nın en büyük problemi sahnede potansiyellerini göstermemeleri. evet, bu sene bu konuda geliştiler ama hala bütün performansları canlı değil ( çok yüksek back vokal var genelde) ve canlı söylemedikleri zaman sahnede ne yaparlarsa yapsınlar hep eksik görünüyorlar. bu o kadar üzücü ki içim yanıyor içim 😭😭😭😭😭😭 canlı söylediklerinde gerçekten çok güzel sahne alıyorlar 🤩🤩🤩🤩 sanırım spicy'nin bütün sahneleri canlıydı ve aradaki fark çok net. keske bütünnnn performanslarını neredeyse sessiz back vokalle yapsalar da kulaklarımızın pası silinse . konuya dönelim, bence canlı performans konusuna özen gösterirlerse hiç tartışmasız en popi 4. jen grubu olurlar. benim bir gram umrumda değil popi olup olmamaları tabii lknvlnvklanldjvblkd

Ive: ilk çıktıkları dönem baya popüler olmuşlardı ama suan ben fazla rastlamiyorum sanki biraz yerinde sayıyor gibiler bilemiyorum
en popüler gruplardan biri zaten. fandomları da sağlam. ive'in şarkıları gerçekten güzel ve bence bu sene aldıkları tüm daesanglari hak ettiler