Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

4Th Gen Itboy Oylaması

IT BOY?

• Yeonjun

• Sunghoon

• Hyunjin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ben yeonjun diyorum cunku bir şekilde ne yapsa cocuk konusuluyor. Şu perspektiften dolayı bir kadın idolle yüz yüze geldigi sahne, etek giydigi postları, sahneleri (şu lonely boyu canlı soyledigi klipler) vs. Ayrıca aurası çok hoş yüzü de ayrı bir hava katıyor ve bence kilit nokta da yüzü. Fandomda olmayanların bile ilgisini çekebiliyor😭

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Itboy tanımı ne tam olarak asla anlayamadım ama en çok aranan ya da ne bilim beğenilen diyeyse hyunjini düşündüğüm için onu seçtim. Felix olsaydı belki onu seçebilirdim çünkü şu anda hyunjinden açık ara daha çok konuşulduğunu görüyorum
Çekici basarili ve tanınan kisilere deniyor yazıyor googleda. 3th genden it girl jennie ve it boy jimin diyebilirim. Auraları da magnetic direkt kendilerine çekiyorlar bir sekilde baktırıyorlar kendilerine
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Tiktok etiket populerlikleri:

1. Hyunjin 35B
2. Sunghoon 20B
3. Yeonjun 17B

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Çekici basarili ve tanınan kisilere deniyor yazıyor googleda. 3th genden it girl jennie ve it boy jimin diyebilirim. Auraları da magnetic direkt kendilerine çekiyorlar bir sekilde baktırıyorlar kendilerine
İkisi de listelerden inmiyolardi aylarca şu etkiyi veren grup uyeleri yok bence 4. Jende henuz ara ara degisiyor ve cok ciddi rakipleri vardi irene kang Daniel vs.

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ben Hyunjin'in olduğunu düşünüyorum hatta neredeyse eminim, aklıma gelenleri yazacağım şimdi tabiki saçları sevmeyen Koreliler bile kabul ediyor Hyunjin sayesinde yaygınlaştı diyor. cerrahlar falan Hyunjin'in yüksek auraya sahip olduğunu söylüyor hatta çok fazla kişi Hyunjin'in fotoğrafıyla estetik yaptırmaya geliyor diyor. Versace tatil Kampanyasının yüzüydü ve marka tatil kampanyaları arasında 4.6m emv ile 1. olmuştu zaten 4m olan birde jennienin yüzü olduğu marka var onun dışında 4m yok. Hyunjin'den esinlenerek yapılan karakterler var, troye sivan Hyunjin'i ilk gördüğünde etkilenmiş araştırmıştı. Vma sırasında da herkes saçının alt kısımları kazılı kim diye soruyordu. Play With Fire şarkısının sahibi şarkının Hyunjin sayesinde popüler olduğu tarzında şeyler diyor. Hızlı bir şekilde 10m oldu en hızlı da felix zaten 4. Jen içinde. Trendlerde hızlıca yükseliyor mesela en güncel piercingiyle gündem olması. 5 yıldır en çok aratılan 4. Jen idolü yani çıkışından beri zaten en popüler 4. Jen idolü de Hyunjin

Herhalde bunlar it boy için yeterli, Hyunjin çok yakışıklı ve dikkat çekici. Ama ben genellikle it boy yerine daha çok father of 4th gen derim 🙃

Ekli dosyayı görüntüle 22460
Ekli dosyayı görüntüle 22461 Ekli dosyayı görüntüle 22462 Ekli dosyayı görüntüle 22463 Ekli dosyayı görüntüle 22464 Ekli dosyayı görüntüle 22465
Umarım uzun yazdığım için fanlığı abarttığımı falan düşünmezsiniz çünkü ben sevdiğim şeyler hakkında konu açıldı mı ne kadar yazdığımın farkında olmam ki zaten konu sahibi yazın demiş
Ben hyunjinin fandom populerligi var diye dusunuyorum tabii stan attractor fan cekiyor fan olmayanlar da merak ediyor ama stayin moadan daha guclu oldugu gercek bundan bahsediyorum

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Tabiki fandom etkisi var ama bahsettiklerimin hepsi fandom sayesinde olan şeyler değildi. Bir de şey demek istiyorum mesela evet stay gayet güçlü bir fandom ama eğer tek fandomla olsaydı tüm üyeler eşit popülerlikte olurdu. Hyunjin lokalleri hayran bırakan birisi bunu gerçekten samimi söylüyorum bunun hakkında bir sürü örnek verebilirim
Evettt ben de ondan bahsetmistim😭😭 Hyunjin hem cekici bir sahneye sahip hem de fandom gucu cok fazla biri

comealongwthme

Trainee
Tepki
132
Şimdi objektif olarak bence uluslararası fanlar arasında kesinlikle Hyunjin ama itici geliyor bana, Yeonjun'u çok severim çokta yakışıklı ama herhangi bir yerde herhangi bir şekilde herhangi bir konu ile alakalı Enhypen üyesi varsa direkt onu seçerim ve Sunghoon çok yakışıklı bir bayım🤩🤩🤩

• Alev
Reactions: ask

hwangs

Trainee
Tepki
45
zaten bu ulkede skz seven yok hyunu saymiyorum bile bu kadar oy almasi sasirtici

hwangs

Trainee
Tepki
45
Nasıl yok bu ulkede stray kids seven allah askina asıl bu ulkede var

Burada haksızsın çünkü Blink ve ARMY'lerden sonra Stay'ler geliyor ve @ask 'ın da dediği gibi bir sürü kişi hem de baya kişi seviyor

Ve ayrıca bu ülkede çoğu da Hyunjin veya Felix biaslı burası ayrı bir konu. "Hyun'u saymıyorum bile" dedin ya.
neden bu kadar sert teki verdiniz ki haber siteleri skz hakkinda haber neredeyse hic yapmiyor yapsa bile skz cok fazla nefret aliyor hyunu saymiyorum bile dedim cunku en cok nefreti hyun ve chan aliyor nefreti gectim insanlar zamaninda yasanan toxic fan olaylari yuzunden onyargili

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
neden bu kadar sert teki verdiniz ki haber siteleri skz hakkinda haber neredeyse hic yapmiyor yapsa bile skz cok fazla nefret aliyor hyunu saymiyorum bile dedim cunku en cok nefreti hyun ve chan aliyor nefreti gectim insanlar zamaninda yasanan toxic fan olaylari yuzunden onyargili
Sert tepki vermemistim aslında :< ama Türkiyede cok fazla stay var

hwangs

Trainee
Tepki
45
Canım benim sert tepki verme gibi bir durum yok lütfen öyle düşünme olanı açıkladık biz inan bana özellikle bu ülkede baya Stray Kids çılgınlığı var biz bunu açıkladık. Ki bu her yerde çok çok belli Blinkler ve ARMY'lerden hemen sonra geliyorlar fandom çokluğu olarak bunlar gerçek. Ki Türkiye'de tanınırlığı da ciddi bir seviyede bu yani durum. Sert tepki yok yani. :)
az once acikladim sitelerde hic de skz seven insanlar var gibi gorunmuyor hyun vurgum da ozellikle bu yuzdendi diyorum hep hyunjin bana itici geliyor hyunjin gorundugu gibi degil yargisi var

• Alev
Reactions: ask