Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

5-7 Yaşlarındaki Çocuklara Acımak

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Valla ben okula gitmeyi seviyordum o yüzden korkunç gelmiyor bana. Ama zaman çok hızlı geçiyor bi bakmışlar üniversite sınavına hazırlanıyorlar

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Aile ne kadar düzgün yetişe bile çocuğun hayatını %70 okul ve okul arkadaşları etkiliyor
Yeğenim 1. Sınıfa kadar baya düzgün yetişti özellikle abim ve yengem bunu aşırı dikkat etti
ama Yengem Antep'e atanınca 1. sınıfı Antepte başladı ve resmen karakteri değişmeye başlamış bana insanları nasıl dövdüğünü anlatıyor
diyorum ki ama diyorum öyle yapmaman gerek bana gelmiş kalemimle onların gözünü oyacağım gibisinden konuşuyor

Ve gerçekten yeğenim hani prensesler gibi yetişti özel kreş olsun piyona dersleri olsun bale dersleri olsun
ama resmen okul ve çevresi baya etki ediyor
Ay çok kötü ya vallahi ben kendi çocuğum olsa yazı yazma aşamasında galiba sinir krizleri geçiririm hiç güvenemiyorum birde onca yıl o çocuğun düzgün eğitim alması için kendimi paralayacağım ay çok korkunç ve üzücü

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,887
Ben de ne zaman çocuk görsem önce kıskanıyorum hayatlarının en güzel zamanları ama farkında değiller. ilerisi daha zor olacak diye içimden geçiriyorum ben de. Yani az çok aynı şeyi düşüniyoruz aslında.