Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

5. Jenerasyon Tahminleriniz

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Ben açıkçası 4. jenerasyon gibi canlı söyleme ve vokallere değil de sahne hakimiyeti ve dansa daha çok önem verileceğini düşünüyorum.

Ayrıca erkek grupları bu EDM tarzı şarkılardan uzaklaşacak gibi geliyor. HYBE Boynextdoor'ın şarkıları bende bu izlenimi uyandırdı. Kore'ye daha çok hitap edecek şarkılar çıkarılabilir. New Jeans'in erkek versiyonunu düşünün. Tabii Zerobaseone'ın ne tarz bir şarkıyla çıkacağı önemli burada.

Sizin tahminleriniz neler? Bana katılıyor musunuz?

Ü

Üye silindi 189

bana 5. jen icin hala cok erkenmis gibi geliyor neden bilmiyorum. 4. jene gectigimizde 2. jen gruplarindan neredeyse eser kalmamisti ama hala 3. jen gruplari baya aktif. sadece aktif de degiller hala en populerleri en basarililari onlar.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bana 5. jen icin hala cok erkenmis gibi geliyor neden bilmiyorum. 4. jene gectigimizde 2. jen gruplarindan neredeyse eser kalmamisti ama hala 3. jen gruplari baya aktif. sadece aktif de degiller hala en populerleri en basarililari onlar.
4. jen baslafiginda global olarak falan en popular kiz ve erkek gruplari 3. jendi ama hala 3. jen yani bi seyler eksik gibi geliyor

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461

4. jen baslafiginda global olarak falan en popular kiz ve erkek gruplari 3. jendi ama hala 3. jen yani bi seyler eksik gibi geliyor
evet ya üstelik 4.jen grupları daha yeni yeni kıdemli oluyor. koreliler daha yeni ae-nj-ive sayesinde 4.jenin başladığını kabul etti ne bu acele

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627

Ben diğer jenerasyonların 3. jeni kolay kolay geçebileceklerini sanmıyorum. Başka bir Blackpink veya BTS görmeyeceğiz bence.