Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

😂😂😂

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Ay bunlar ne cidden az önce karşıma çıktı 😂😂 yani artık böyle şeyler de mi yapıyor fanlar bu sesi baya kullananlarda var bu arada ne diyeceğimi bilemedim 😂😂😂
Dinlemek isteyenler için beyniniz ve kulaklarınız farklı reaksiyonlar verebilir dikkat edin 😂😂

Konu Sahibi
Mona Rosa 🥀🖤

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Şey bu bir ara benim dilime baya dolanmıştı- kdksksksmös beni zorbalamayın ama bence güzel mdödö
Biz aynanin karsisinda ya da mahalledeki cocuklara konser verirdik zaman ne kadar degisiyor yinede boyle heveslerin olmasi da guzel aslinda gorende beni cok yasli zannedecek 😂 nakarati benimde beynimde yankilaniyor su an 😂

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
Yapma bunu Betüş 🥺
Ama sözleri çok anlamlı
"You cant stop me i cant stop me"🥺
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Biz aynanin karsisinda ya da mahalledeki cocuklara konser verirdik zaman ne kadar degisiyor yinede boyle heveslerin olmasi da guzel aslinda gorende beni cok yasli zannedecek 😂 nakarati benimde beynimde yankilaniyor su an 😂
bizde kuzenlerime bir araya gelince YouTube da gördüğümüz dansları yapardık. Yeni nesilde böyle demek🤷🏻‍♀️kdkskskls