Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Teyze Oluyorumm🥳🥳🥳

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Dün teyze olucağım haberi geldi,ablam hamileymiş.Ablam 2 aydır evli aslında bu kadar çabuk beklemiyorduk bir az şaşırdık ama olsun Allah vergisi.Nedense hiç sevinçli deilim galiba teyze olmaya kendimi hazır hisetmiyorum.Yada çocuklarla aram iyi olmadığındandır(çocukları pek sevmemde🤗) Sadece Tek bir isteyim var çocuğun erkek olması ve her yönden bana çekmesi.Güzel ve Karizmatik olsun benim gibi.Bide huyuda bana benzerseee🥳🥳🥳🥳muhteşemm.Neyse bu haberi sizinlede paylaşmak istedim sadece.

Konu Sahibi
Athena

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
O sırada 7.kez teyze olacak olan ben ') dkkd ben kız olmasını istiyorum ama genel olarak çocuklarla aram yok
7 mi😱😱? Benimde çocuklarla aram yok ama erkek istiyorum çunki tüm akrabalarımın çocuklarlı nedense kız oluyor artık gözümün yakışıklı erkek görmesini istiyorum hs8anwixwhxi

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,897
Hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Normalde çocuklarla aran olmasa bile yeğen olunca farklı olur. Umarım hayal ettiğin gibi olur. İnsanın yeğeninin kendine benzemesi de ayrı bir güzel olur çünkü 😁

Konu Sahibi
Athena

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Hayırlı olsun sağlıklı olur ve Allah analı babalı büyütür inşallah ❤️
Hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Normalde çocuklarla aran olmasa bile yeğen olunca farklı olur. Umarım hayal ettiğin gibi olur. İnsanın yeğeninin kendine benzemesi de ayrı bir güzel olur çünkü 😁
Çooook teşekkür ederimm🥰🥰🥰🥰

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Tebrikler. Allah analı babalı büyütsün. Mutlu ve huzurlu bir hayatı olsun.
Bende teyze olmak istiyorum ya 😭

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
Yaaa hazır hissetmesen de umursama sonuçta ona ait bir sorumluluğun yok. Sağlıkla ve kolaylıkla doğsun bebiş. Ablana bolca güç ve sağlık diliyorum aynı şekilde bebişe de 🥰🧸😙

haneull

Rookie Idol
Tepki
613
Hayırlı olsunn 💟 Sağlıcakla gelsin inşallah minik🌸
Yeğen gerçekten çok başka bir şey 😂 benim çocuklarla aram iyidir severim ama illa ki bir yer de aahh dediğim anlar oluyordu😂😂
Şimdi 2 bebişin teyzesiyim onların yaptığı en yaramaz en saçma şey bile o kadar tatlı geliyor ki😍 Canı acıdığı için oturup ağlamışlığım bile varr😂

Konu Sahibi
Athena

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Hayırlı olsunn 💟 Sağlıcakla gelsin inşallah minik🌸
Yeğen gerçekten çok başka bir şey 😂 benim çocuklarla aram iyidir severim ama illa ki bir yer de aahh dediğim anlar oluyordu😂😂
Şimdi 2 bebişin teyzesiyim onların yaptığı en yaramaz en saçma şey bile o kadar tatlı geliyor ki😍 Canı acıdığı için oturup ağlamışlığım bile varr😂
Teşekkur ederim.Bakalım sağlıkla olsun belki sevdim😅