Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Aespa ``I'm The Drama``

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773

AESPA DRAMA ÇEKIYOR 😎

böyle bir konsept beklemiyordum. drama teaser'indaki beat çok hoşuma gitti, şarkının produceri şarkıyı öv öv bitirememiş😏 ayrıca kızlar da uzun zamandır bu şarkıdan bahsediyorlardı. albüm sağlam ama albümdeki şarkılardan ikisi benim için şimdiden pass🥲 yani bir savage seviyesinde olmayacak tabii ama aespa yine harika bir albümle geliyor🥳🥳🥳 please look forward to us🥺

bu da albümdeki şarkıların sneak peakleri

Son düzenleme:
Konu Sahibi
canimbanabas

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
kim ne derse desin aespa konsept konusunda en iyi grup (bence) bu comeback icin asiri heyecanliyim
geliyorlar valla🥳🥳🥳🥳 keyifli kasim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

O kadar heyecanlıyım ki Giselle ve Winter'in oyunculukları çok iyidi. Kwangyada ne olup bitiyor bilmiyoruz. Karinada yaralanmış gibi zaten ne oldu Allah bilir. Az kaldı
karinayi gördükce aglamak istiyorum😭😭😭😭😭😭😭

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,078
Black mamba olmuştu.Kızlar gerçek dünyaya inmişti diye hatırlıyorum.Bu CB ne olacak bilen var mı

Konu Sahibi
canimbanabas

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
Black mamba olmuştu.Kızlar gerçek dünyaya inmişti diye hatırlıyorum.Bu CB ne olacak bilen var mı
valla kızlardan biri kwangya mwangya cart curt bi seyler dedi ama daha belli degil. kwangyada film ceviriyolardir belki aöksncancköasnckönasc HICBIR HALT ANLAMADIGIMI ANLADIN DIMI

Ü

Üye silindi 643

Çok beğendim özellikle Winter zaten vokaline bayılıyordum şimdi oyunculuğundan da etkilendim , umarım ilerde bu yönünü dizilerde de gösterebilir. Ayrıca şarkıdan çok ümitliyim umarım güzel bir comeback olur