Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Aktör Ahn Hyo Seop Ve Han Seo Hee (?)

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
1706546373-untitled-1.jpg

Son zamanlarda, Kore'nin çevrimiçi topluluklarında Kakaotalk olduğu iddia edilen bir mesajlaşma sohbeti viral hale geliyor.

Aktör Ahn Hyo Seop ve Han Seo Hee arasındaki geniş çapta dolaşan Kakaotalk konuşması , özellikle Ahn Hyo Seop'un çok sayıda hit dizide popüler bir erkek başrol olarak itibarı ve Han Seo Hee'nin çeşitli uyuşturucu tartışmalarına bulaştığı göz önüne alındığında, büyük şoka neden oldu

GFDwKI0boAE34DM.jpeg GFDwKbDaQAA4PyT.jpeg

Ahn Hyo Seop ve Han Seo Hee arasındaki iddia edilen sohbette, Han Seo Hee, Ahn Hyo Seop'u Gangnam'daki lüks bir otele davet eder ve birlikte bir gece geçirir.

Bu konuşma hızla viral hale geldi ve çeşitli popüler çevrimiçi topluluklarda çok fazla söylentiye neden oldu.

1706547500-image.png
Tercüme: Han Seo Hee ve Ahn Hyo Seop arasındaki Kakao konuşmasını gördünüz mü?

Bir netizen, Han Seo Hee'nin Ahn Hyo Seop'a mesaj attığı gün Josun Sarayı'nda fotoğraf yayınladığını ve Kakaotalk konuşmasının gerçek olduğunu öne sürdüğünü iddia etti.

1706548272-image.png

Koreli netizenler şöyle yorumladı , " Hımm ya ikisinden biri: 1. Eğer Han Seo Hee ile yakınsa, Ahn Hyo Seop'un da aklı yerinde değil ya da 2. Konuşmalarına bakıldığında seks partneri olma ihtimalleri yüksek." , "Kaç ünlüyü aşağı çekiyor..." "Han Seo Hee ile yakın olmak bile aklının yerinde olmadığını gösteriyor." "Uyuşturucu konusunda çok kötü bir şöhrete sahip." "Han Seo Hee ünlü arkadaşları nerede yapıyor?", "Ahn Hyo Seop'un YG ile bağlantısı var mı?" ve " Bu nasıl sızdırıldı? Ama öyle görünüyor ki Ahn Hyo Seop onun söylediklerine pek uymuyor bile."

Bu Kakaotalk sohbetini paylaşan çeşitli çevrimiçi topluluk gönderilerinin çevrimiçi platformlardan kaldırılma tehlikesiyle karşı karşıya olması spekülasyonları daha da güçlendiriyor. Gönderilerin silindiğini gören Koreli netizenler, Ahn Hyo Seop'un ajansının hızlı önlemler aldığını düşünüyor.

" Bütün gönderiler silindiği için durum daha şüpheli", "Sanırım Ahn Hyo Seop'un ajansı kaos içinde? hahaha", "Vay canına, imajı gerçekten sert bir darbe alacak", "Bu Kakaotalk sohbeti gerçek mi?" ve " Vay canına, bu çok çılgınca. Eğer bu bir söylentiyse, onu kaldırmaya devam etmelerine gerek yok." yorumlarını yaptılar.

-

Mesajların çevirisini alta yazıyorum

SH:****** çocuğu seni
Artık bir süperstar olduğuna göre bana cevap bile vermeyecek misin?

AHS: Sohee-ya?

SH:Ben Seohee
Hyoseop
20 yıl oldu
Ne yapıyorsun?
Film mi çekiyorsun?

AHS: İçiyorum
İyi miydin?

SH:
Tabi ki...
Evde değil misin?
Hala eskisi gibi her zaman içiyorsun

SH:Hey yarın ne yapıyorsun?
Yarın Chosun Sarayı'na gidip tek başıma olacağım
Süit oda olacak

SH:
Dispatch'i dert etme, onları boğazlarından yakaladım
Çabuk cevap ver, uykum var
****** çocuğu
Ah kahretsin neden rezervasyon yaptırdım gerçekten ah sana parayı vermeliydim
Eğer bir kız arkadaşın varsa orada uyumak ister misin?
Unut gitsin, sanırım akıl hastalığım yeniden ortaya çıkacak
Hey, içmeyi bırak.
****** çocuğu seni
******* çok uykum var
Seni ***** alkolik, gidip ölsen iyi olur

AHS: Ne lol

SH: Çabuk cevap ver

AHS: Ayığım

SH:O kadar uykum var ki öleceğim
Yarın Joseon Sarayı'na gel

AHS: Gidip ne yapmak için?

SH:Hadi oda servisi sipariş edelim ve akşam yemeği yiyelim
Zaten benim param değil
Ya da seks yapabiliriz
Ah çabuk cevap ver
Beni görmezden mi geliyorsun?
Ölmek istiyorsun?

AHS: Hey sen
Neden
Neden bu kadar korkutucu konuşuyorsun

-

Olayın üstünü kapatmaya çalışıyor şuan şirket yoksa şimdiden Kore'de olay olmuştu

Kadının uyuşturucu satıcısı olmasını geç böyle konuşan biriyle Ahn'ın buluşması bile saçmalık ah ah

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Çok ilginç olay.. seohee’yi sohee okuduğum için ilk bir şaşırdım ama yazının sonundaki kadın uyuşturucu satıcısıymış lafı kendime getirdi.Gittim kadını arattım.Kadının önceden de b.i ile kakao konuşmaları sızdırılmış.Buradan uyuşturucuya çıkıyor ismi.
Omniscient reader oyuncularının tek tek olayları düşüyor ortama.İlk -erkek- jisoo ile takılanın olayı şimdi de bu.Bakalım siradaki kim 🤔 (-kadın- jisoo olmasın pls)