Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jisoo'nun Aktör Ahn Bohyun İle İlişkisi Olduğu Doğrulandı

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Jisoo ve aktör Ahn Bohyun çıkıyorlarmış şok oldum daha önce böyle bir söylenti hiç duymamıştım blackpink te jennie den sonra sevgili haberi çıkacak ilk üyele Lisa ve rose olurdu diye düşünüyordum jisoo bu yüzden bana sürpriz oldu hayırlısı diyelim aktörleri fazla tanımıyorum inşallah adam problemetik değildir jisoo biasım ondan soğumak istemiyorum

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,181
Ben hala şoktayım dizi izliyordum bı Instagrama girim dedim aman Allahım ben şok kskskskskskskskksksksksksk
Gerçekten enişte çok iyi maşallah , dispath niye şimdi açıkladı ona biraz sinir oldum kızın şirketle sözleşmesine son 5 gün kala
Yg de hemen aciklmaya yapmış hemde hiç lafı dolandırmadan onayladı
daha bir de ilişkilerinin ilk zamanlarıymış açıklanmasından kötü etkilenmezler umarım ayy o kadar beklenmedikti ki uykum açıldı bi anda FLGLELSŞDŞEŞSŞEĞSŞ jisooyu evlendirecek gibi triplere girdim

Hasbully

Trainee
Tepki
154
Amk ne fotoğraf var ne başka bir şey jisoo kimsenin fotoğraf çekip sızdırmasına izin vermeden gökten düşer gibi açıkladı ilişkisini ( bu hareketi beton yetmez valla dedirten cinsten) fdgjfdg uyandım twittera girdiğim gibi beynimden vurulmuşa döndüm aq. Herkesin olayından beslenmeyi seven jung haein de tebrik etmiş dngjdfjgbj olay sen değilsin burada SUS! Demek ki o telefona ikide bir bakıp gülmeler falan gerçekten bir anlam ifade ediyormuş. Aşırı üzgünüm şu an dngngnm Buradan jisoonun maskülen görünümlü erkeklerden hoşlandığını anlıyoruz. Burada çocuğun fanı olan var mı? Abi iyi bir insandır umarım ya üzmez jisooyu hay amk ya niye böyle oldum Jisoo benim kırmızı çizgimmiş de benim haberim yokmuş ashjasjjsj Koreye astral seyahat yapıp uykusunda boğsam çocuğu hapis yatar mıyım

Hasbully

Trainee
Tepki
154
Merak etme yavaş yavaş alışıyorsun bende senin gibiydim ilk öğrendim zaman

Haber çıkmadan önce enişte istiyordum ama gerçekten enişte haberini alınca jisoo gerçekten bizim kırmızı çizgimiz mış onu anladım içimde bir boşluk oldu ağa be kkskskskskskskskksks asıl ali Cabar bizsiz
Ben 30larının sonlarına kadar bir ilişki haberi almayacağımızdan aşırı emindim niyeyse ssjjsjsj rahattım o yüzden bi anda buzlu suya girmiş gibi oldum

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Blackpink üyesi Jisoo ve aktör Ahn Bohyun'un ilişkisi olduğu YG tarafından doğrulandı.

“Güzel duygularla yavaş yavaş birbirlerini tanıyorlar. (...) ikisi, diğerini düşünürken olgun karşılaşmalarına devam ediyor.

— YG Entertainment, BLACKPINK Jisoo ile aktör Ahn Bohyun'un ilişkisi hakkında yaptığı basın açıklamasında.

Dispatch tarafından birlikte havaalanında görüntülendiler:
Ekli dosyayı görüntüle 6315

edit: Ahn Bohyun'un programını Born Pink dünya turu sonrası Jisoo'yia birlikte olmak için Jisoo'nunkiyle aynı olacak şekilde ayarladığı bildirildi.

su an oyle bi sokkk icerisindeyim kiii OWMDOWKSOWKDOWKS haber cikar cikmaz foruma girdim baslik acayim diye. VE HALA INANAMIYORUM BOYLE BIR SEY OLDUGUNA eniste de erik gibi yalnizzz

mutluluklar jichu 💖
Kraliçe ya almış sevgilisini takılıyorlar beraber. Yg’de de bir *** korkusu var 😂😂 ikisi de mutlu olsun. Adamda taşmış bu arada jisoo da çok güzel

haneull

Rookie Idol
Tepki
603
Ben iş adamı gibi tarzlardan hoşlanıyor sanıyordum. Oyuncu bana buzlu su etkisi yarattı😂😂 ilişkiyi de kabul etmelerini de beklemiyordum açıkçası, dispatch yg ile zıtlaşmış olmalı patlattıklarına göre 😅😅
Birileri yazmış çocuğun ufak tefek problemli bir olayı varmış youtube ile ilgili umarım karakterinde problem yoktur jisooyu da etkileyecek bir şey olmaz.
Benn tuhaf bir şekilde pek yakıştıramadım 🤣🤣 koreliler de yakıştıramamış ki biri yorumlara "sakin olun henüz evlenmediler" yazmış 🤣 ama yakıştıramamın da önemi yok zaten mutluluklar 😍

haneull

Rookie Idol
Tepki
603
Sen mi ben hala boş boş bakınıyorum etrafa grgljtd
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Youtubedaki olay ne anlatabilir misin hiç duymamıştım ama tatlı ve iyi bir adam ya youth mtde izleyebilirsin
Ben dizileri dışında adamı pek bilmiyorum 🤷‍♀️ pann da yazmışlar şimdi tekrar gittim baktım da ppka denilen Kadın hakları karşıtı ve sewol faciası ile hadsiz yorumlar yapan bir kanala abone olmuş sanırım. Bu kanala abone olan baya bir ünlünün adı karışmış hatta. Bu gibi adamlara 도태남(deotenam) diyorlarmış aşağılayıcı bir üslupla feminist karşıtı demekmiş. Ahn bo hyuna da onlardan biri demişler. Adam sonradan kanalın yönetimi bende değil falan diyip özür dilemiş netizenlerde üstünde durmamış sanırım. Aşağı yukarı böyle anladım 🤣🤣

Hasbully

Trainee
Tepki
154
Ben adamın hayranıyım hayatımın şokunu yaşıyorum şu an BoHyun'um da gitti gitti bu arada BoHyun çok tatlıdır youth mt diye bir program var orda diğer oyuncularlar beraber tatile gidiyolar bakabilirsiniz isterseniz
Yaa hala inanamıyorum gitti BoHyun😭😭😭
hemen bakıyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben dizileri dışında adamı pek bilmiyorum 🤷‍♀️ pann da yazmışlar şimdi tekrar gittim baktım da ppka denilen Kadın hakları karşıtı ve sewol faciası ile hadsiz yorumlar yapan bir kanala abone olmuş sanırım. Bu kanala abone olan baya bir ünlünün adı karışmış hatta. Bu gibi adamlara 도태남(deotenam) diyorlarmış aşağılayıcı bir üslupla feminist karşıtı demekmiş. Ahn bo hyuna da onlardan biri demişler. Adam sonradan kanalın yönetimi bende değil falan diyip özür dilemiş netizenlerde üstünde durmamış sanırım. Aşağı yukarı böyle anladım 🤣🤣
Hadi ya ben Live alone showundan kesitlerini izledim tatlış gelmişti biraz püüü

haneull

Rookie Idol
Tepki
603
Kim yanlış yapsa suçu yönetime atıyor, IU'da da aynısı olmuştu galiba. Şarkı sözleri olayını birilerine atıp geçiştirmişlerdi. Kore'de feminizm korkunç bir şey olarak görüldüğü için üstünde durmamaları hiç şaşırtmadı.
Katılıyorum kadın hakları Asya'da hala paspas ediliyor ahmaklar resmen🤦‍♀️ ama üstünde durmamaların bir sebebi de oğlanın çok ünlü biri olmaması bence ya feministlerden ya da bu dotenam denen adamlardan sağlam linç yerdi. Adam ünlü olmayınca milletin umrumda olmamışta olabilir kore kaos seviyor listede ondan daha unluler vardı muhtemelen linçi onlar yemiştir. Iu başka bir boyut yaa kadın milletin içinde katil olsa aaa kaza ile olmuştur derler tuhaf gerçekten 🤷‍♀️

Hasbully

Trainee
Tepki
154
Kanalın yönetiminin gerçekten başka birisinde olduğuna inanmak istiyorum o yüzden inanıcam. Bence dispatch daha fazla bu olayı kullanıp prim kasamadan ve hayranlarda gerçek mi değil mi diye düşünmekten kafayı yemeden açıklamaları iyi oldu. Dispatch sokak ortasında durdurup röportaj yapmış ikisiyle asjjsja Jisoo daha her şeyin yeni olduğunu ve birbirlerini tanımaya başladıklarını söylerken adam aşk başladı demiş bunu pek sevmedim açıkçası bi dur aga ne aşkı

WhatsApp Image 2023-08-03 at 10.09.58.jpeg

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
ay sabah bi uyandım çok ama çoook şaşırdım ikisine şak diye açıklanıp şak diye onayladılar resmen neyse jisooyu da çok severim durdu durdu turnayı gözünden vurdu vallahi çok mutlu olurlar umarım

Ekli dosyalar

• images (17).jpeg
    images (17).jpeg
    8 KB · Görüntüleme: 9
  • images (16).jpeg
    images (16).jpeg
    4.9 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme: