Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Angel Number

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
111/1111/222/222/03:03 olan bu sayıların bir çok anlamı vardır. 111 sezgilerine güven gerçekten ne istiyorsan ona odaklan. 888 dengedesin ve bolluk finansı ile uyumlusun. 222 bak ne kadar çiçek açmışsın kendinle gurur duy doğru yoldasın gibi anlamları ifade eder mesela. Ancak bunları genel anlamları dışında kendi kendinize de yorumlamalısınız örneğin bir hedef koyduğunuz da mı bu sayılar karşınıza çıkıyor ne demek istediklerini siz anlamaya çözmeye çalışın. İç sesiniz size yardım edecektir sana odaklan mı diyor dinlen mi diyor harekete geç mi diyor yoksa başka bir şey mi diyor bunu ancak siz anlarsınız. Merak etmeyin kolayca iç sesiniz size söyler düşünmeniz bile gerekmez öyle hissedersiniz yani kolayca 💐

Reidia

Mor Sümbül
Rookie Idol
Tepki
617
111/1111/222/222/03:03 olan bu sayıların bir çok anlamı vardır. 111 sezgilerine güven gerçekten ne istiyorsan ona odaklan. 888 dengedesin ve bolluk finansı ile uyumlusun. 222 bak ne kadar çiçek açmışsın kendinle gurur duy doğru yoldasın gibi anlamları ifade eder mesela. Ancak bunları genel anlamları dışında kendi kendinize de yorumlamalısınız örneğin bir hedef koyduğunuz da mı bu sayılar karşınıza çıkıyor ne demek istediklerini siz anlamaya çözmeye çalışın. İç sesiniz size yardım edecektir sana odaklan mı diyor dinlen mi diyor harekete geç mi diyor yoksa başka bir şey mi diyor bunu ancak siz anlarsınız. Merak etmeyin kolayca iç sesiniz size söyler düşünmeniz bile gerekmez öyle hissedersiniz yani kolayca 💐
Mesela tarota gittim dönem 11 sayısını çok fazla ilgimi çekiyordu kişisi aşk konusunda İkiz ruh diyebilirim ( internette baya uzun yazılar var )
11:11 olsun sürekli ilgimi çekiyordu

neyse işte sevgilimle 11 aralıkta sevgili oldum.

sonra sevgilim doğum günü 18 benim 7 çıkınca 11 oluyor

büyük ihtimalle tesadüf ama olsun 11 sayısı güzeldir.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
Mesela tarota gittim dönem 11 sayısını çok fazla ilgimi çekiyordu kişisi aşk konusunda İkiz ruh diyebilirim ( internette baya uzun yazılar var )
11:11 olsun sürekli ilgimi çekiyordu

neyse işte sevgilimle 11 aralıkta sevgili oldum.

sonra sevgilim doğum günü 18 benim 7 çıkınca 11 oluyor

büyük ihtimalle tesadüf ama olsun 11 sayısı güzeldir.
Belki de tesadüf değildir ha ne dersin 11 değilde 11:11 sayısı çok güzel

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
111 gerçekten benim de melek rakamım. telefonun ekranını açıyorum saat 11:11. şarjıma bakıyorum 11. her yerde 11 karşıma çıkıyor yaa. bir de 292,879,398 sayılarım var. bana uğur verdiklerine inanıyorum
Ben de ben de seviyorum bu sayıları ve 111 benim de melek sayım en çok karşıma çıkan o