Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ateez Jongho La'deki Vokal Derslerinden Bahsediyor

django

Trainee
Tepki
145
Jongho Los Angeles’a her geldiğinde eskiden Michael Jackson’a ve Stevie Wonder’a ders vermiş ünlü vokal koçu Seth Riggs’in kızından ders aldığını söylemiş.
Seth Riggs artık ders vermediği için öğretilerini kızı devam ettiriyormuş.
LA’de aldığı bu derslerde daha önce zorlandığı sesleri öğrendiği teknikle kolayca çıkarabildiğini söylemiş. Bu tekniğe aşina olmak ve unutmamak için ders almaya devam ettiğini söylüyor.
Ayrıca bu kez ders alırken öğretmenden ders boyunca övgü almış ve öğretmen şahsen Kore’ye gelmesi gerekse bile Jongho’ya vokal dersi vermeye devam etmek istediğini söylemiş.
Minnettarlığını dile getiren Jongho, kendini gelirştirmeye devam edeceğini söylüyor.

Konuşmanın tamamını aşağıya bırakıyorum 💜

Konu Sahibi
django

django

Trainee
Tepki
145
İŞTE GERÇEK BİR SANATÇI YA 🤩🤩🤩🤩

Bu adamı ve grubunu acilen araştırmak benim görev oldu 🥹🥹
jongho gerçekten sektörün en iyi vokallerinden🥰 ve her zaman daha da iyisini yapmak için sürekli çalışıyor, kendini geliştirmeye devam ediyor.
bence Ateez'i çok seveceksin. çok yetenekli, çok çalışkan ve her bir üyesi sahnede olmak için doğmuş bir grup.

Son düzenleme:

jiyej

Trainee
Tepki
8
Vokal anlamda 4.jen de sürekli kız grupları öne çıkıyor hiç bu zamana kadar erkek idollerin vokali için övüldüğünü görmedim bu çocuk dışında övülen görmedim(ve jyp de ki uzun saçlı band gruptaki adını bilmediğim taş gibi olan çocuk var bi de) erkek gruplarının aydınlık yüzü Allah razı olsun