Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Aynı Grupta Olmak Istemeyeceğiniz Idoller

Ü

Üye silindi 189

1) hyolyn: bir zamanlar korede viral olmus videoyu biliyorsunuzdur bence. hani dasom (kendisi visual ve sub vokal) kendi partini soyluyor ve sonra hyolyn kendi partini soyluyor ve adeta vokal showu yapiyor. netizenlerde ikisi arasindaki vokal farkiyla dalga geciyor ve bu video viral oluyor. acikcasi bu kadar guclu bi vokalle ayni grupta olsaydim dasom gibi bir duruma duserdim buyuk ihtimal znvznzvznbxnx hyolynle ayni grupta olsam canli soylemeyi reddeder ya da kendime zorbalik skandali cikartip kendimi gruptan attirirdim xvnzvznxvjxbxb

2) taeyon: kendisi bana kendini herkesten ustun goren, dominant ve dedigim dedik bi vibe veriyor. onunla ayni grupta olmak istemezdim.

3) herhangi bi bigbang uyesi ve krapperlar: aciklamaya ihtiyac duymuyorum

4)hyewon, shuhua ve diger "sadece visuallar": ben canimi disime takip calisirken sadece guzeller diye debut yapip bir de guzeller diye herkesten cok dikkat cekip promo alacak tiplerle ayni grupta olmak istemezdim.

5) rm: cok lider geliyor bana. genelde projelerde falan liderligi hep kendim yaptigim icin rmle ayni grupta olsak kesin kavga ederdik 7/24 nxnzbxnbxjx

6) zorbalik skandali cikan idoller: essek gibi calistiktan sonra bunlar yuzunden grubumun imaji bozulsa kafayi yerdim.

7) wendy: kendisi hakkinda kotu bir dusuncem yok yalnizca karakterlerimiz hic uyusmuyor gibi hissediyorum. ayni grupta olsak birbirimizden gicik kapardik bence nznxnxnmxbx

8) lia ve chaeryeong; wendy ile ayni sebep ama neden hic bilmiyorum yani icime oyle doguyor bxnxbxmxbnx

9) ls yujin: ya olumune bff olurduk ya da birbirimizden nefret ederdik

eveeet benlik bu kadar siz neler dusunuyorsunuzzzzzzz

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

helloooo flop birakmayin lutfen kendi dusuncelerinizi de yazin vxnzbznvxnxbxj

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,431
Sistar in sarkilarini hyolyn soyluyomus zaten neredeyse o line dagilimi simdi olsa ortalik yer yerinden oynardi Linc ederlerdi
Ben acikcasi shuhua onda gaeul vs 3 sn line alanlarla ayni grupta olmak istemezdim hele ki Ana vokalsem yani iyi sarki soyleyip hakkimi alinca neden lincleneyim
Yine ayni sekilde wony Suzy vs de ayni grupta olmak istemezdim ya cok severim ama cok ondeler sonuk kalmak istemezdim grubun cok unlu degilse ve bi lisa gibi istisna degilsen grubun dagilinca unutulup gidiyosun zaten

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Herhangi bir bigbang ve suju üyesi
Yuna ve shuhua : Shu seninki ile aynı sebep yuna da samimi gelmiyor, ağır ergenlik yaşamış biri gibi.
Hyunjin : Egoist bir hava seziyorum ondan hoşuma gitmiyor
Stanlediğim halde heesung : Bu çocukta hep dedim hoşuma gitmeyen bir şeyler var (herhangi bir prob hareketi olmadığı halde) kendini böyle aşırı seksi gösterme çabalarındaymış gibi
suju uyelerini nasil unutabilirim!!! kendileriyle ayni odada bulunsam kendimi camdan atardim vxnxvznbx

yuna bana da bazen agir ergenlik yasiyormus gibi geliyor ama buyudukce gecen turden bence

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,431
Acikcasi genel olarak mamamoo stray kids bigbang irene (onceden severdim) ayni grupta olmak istemezdim sevmiyorum yani stray kids de bi kac uye haric fanlari kusura bakmasin

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Sistar in sarkilarini hyolyn soyluyomus zaten neredeyse o line dagilimi simdi olsa ortalik yer yerinden oynardi Linc ederlerdi
Ben acikcasi shuhua onda gaeul vs 3 sn line alanlarla ayni grupta olmak istemezdim hele ki Ana vokalsem yani iyi sarki soyleyip hakkimi alinca neden lincleneyim
ben bu line dagilimi hakkinda bi baslik acmisti. ama ufak bi linc yemistim xvnxbxnxnxn bence de sarki sarkiyi soyleyebilenlere ve sesi sarkiya uyanlara verilmeli bu yuzden line dagilimlari muhabbetlerinden hic hoslanmiyorum ve cocukca buluyorum (istisnalar var tabii). yani sarkinin cogunu ana vokal soylemis diye agliyorlar ee ana vokal soyleyecek tabii 3snlik linei detone olmadan soyleyemeyen kisi soylemeyecek herhalde. ya da rap sarkisinda ana vokal noye line almamis diye agliyorlar, sence niye feeiha? ya da sub vokal cok soylediginde de kiziyorlar, sub vokal niye lead vokalden cok soyluyor falan diye. sesi sarkiya daha cok uydugu icin olabilir mi? hayir ne istedikleri de belli degil cok can sıkici

Yine ayni sekilde wony Suzy vs de ayni grupta olmak istemezdim ya cok severim ama cok ondeler sonuk kalmak istemezdim grubun cok unlu degilse ve bi lisa gibi istisna degilsen grubun dagilinca unutulup gidiyosun zaten

suzy ve wonyi ben de yazacaktim ama zaten surekki nefeet yiyorlar yanlis anlasilmayayim diye yazmadim zjshnxbxjxb
ozellikle suzy ve missa olayi cidden neden biyle hissettigimizi kanitliyor.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Acikcasi genel olarak mamamoo stray kids bigbang irene (onceden severdim) ayni grupta olmak istemezdim sevmiyorum yani stray kids de bi kac uye haric fanlari kusura bakmasin
skz eskiden severdim ama yalan yok bazi uyeler bana hic safe smhissettirmiyor eskiden de böyleydi neden bilmiyorum. mamamoo uyeleri de cok dobra ve acik sozlu geliyor bana yanlarinda cok cekingen ve icime kapanik olurdum gibi hissediyorum.

• Alev
Reactions: ask
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Direk anlaşabileceğim birilerini yazayım daha çabuk biter benimki gjgu aespa exo ve Enhypen üyeleri olursa hepsi ile anlaşırım. Bunun dışında diğer gruplarda belli üyeler ile yıldızım barışmaz
exo icin kaidej cekindigimi soylesem vxmzbxmxb aslinda bircok exo varyete showu falan da izledim kai de masum utangac bi hava veriyor ama neden bilmiyorum ayni ortamda olsam ondan cekinirdim gibi hissediyorum. ben = do

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,890
Taeyeon- bana geçimsiz biri izlenimi veriyor. Yani onu hep alttan alırsan iyi geçinirsin ama alttan almayı bıraktığın an sıkıntı çıkar gibi geliyor bana.

Rm, suga, v. - İyi anlaşabileceğimi düşünmüyorum.

Minho- key gibi sevgi nefret ilişkimiz olurdu muhtemelen. O yüzden aynı grupta zorlanırdım gini geliyor.

Doyoung. Karakterinde benim hiç haz etmediğim özellikler barındırıyor. Yanyana kavga etmezdik muhtemelen ama içten içe gıcık olurdum.

Mark- mark muhtemelen herkesle iyi anlaşabilen biri. Ama herkesle anlaşabiliyor oluşu bemimke de iyi anlaşacağı anlamına gelmiyor. Ayarsız hareketleri var. Çok kavga ederdik bence. 😅 ama birbirimizden nefret de etmezdik bir şekilde iyi bir ilişkimiz olurdu muhtemelen.

Winwin- umursamaz hareketleri beni gıcık ederdi.

Shindong- çok aşırıya kaçıyor bazen komiklikte. Sınırı olmadığı için de anlaşamazdık.

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,431
ben bu line dagilimi hakkinda bi baslik acmisti. ama ufak bi linc yemistim xvnxbxnxnxn bence de sarki sarkiyi soyleyebilenlere ve sesi sarkiya uyanlara verilmeli bu yuzden line dagilimlari muhabbetlerinden hic hoslanmiyorum ve cocukca buluyorum (istisnalar var tabii). yani sarkinin cogunu ana vokal soylemis diye agliyorlar ee ana vokal soyleyecek tabii 3snlik linei detone olmadan soyleyemeyen kisi soylemeyecek herhalde. ya da rap sarkisinda ana vokal noye line almamis diye agliyorlar, sence niye feeiha? ya da sub vokal cok soylediginde de kiziyorlar, sub vokal niye lead vokalden cok soyluyor falan diye. sesi sarkiya daha cok uydugu icin olabilir mi? hayir ne istedikleri de belli degil cok can sıkici

suzy ve wonyi ben de yazacaktim ama zaten surekki nefeet yiyorlar yanlis anlasilmayayim diye yazmadim zjshnxbxjxb
ozellikle suzy ve missa olayi cidden neden biyle hissettigimizi kanitliyor.
Yok ya okuyanlar bence dusuncemizin kotu niyetli olmadigini anlayacaklardir diye dusunuyorum miss a olayinda en uzuldugum sey uyelerin arasinin kotu sonla bitip bozulmasiydi yine 4minute için de gecerli ki onlar son geri donus de bile iyilerdi anilar oylece kaldi

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,412
Çok gürültücü kaotik idollerle aynı grupta olmak istemezdim ben. Avaz avaz konuşan abartılı reaksiyonlar veren idoller komik ya da samimi bulunup seviliyor genelde ben pek sevemiyorum. Sakin mizaçlı idoller ♡ Ben 😊 Benden daha çok beğenileni daha çok line alanı falan dert etmezdim.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Yok ya okuyanlar bence dusuncemizin kotu niyetli olmadigini anlayacaklardir diye dusunuyorum miss a olayinda en uzuldugum sey uyelerin arasinin kotu sonla bitip bozulmasiydi yine 4minute için de gecerli ki onlar son geri donus de bile iyilerdi anilar oylece kaldi
aynen ozlellikle son missa mv cekimlerinde suzynin diger 3 uyenin yanina shoplanmasi cunku 4 uyenin ayni odada bulunmak istememeleri xvnzbxmxbxn ya aslinda cok uzucu ama ayni zamanda komik vxjxbnxbx

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Çok gürültücü kaotik idollerle aynı grupta olmak istemezdim ben. Avaz avaz konuşan abartılı reaksiyonlar veren idoller komik ya da samimi bulunup seviliyor genelde ben pek sevemiyorum. Sakin mizaçlı idoller ♡ Ben 😊 Benden daha çok beğenileni daha çok line alanı falan dert etmezdim.
istee buuuuuu. yaslandim falan galiba cunku yuksek sese asla katlanamiyorum. kednimi sinir bozucu, her seyden sikayet eden, emekli alt komsu gibi hissediyorum nzjxbxmnxjxb cok yuksek sesle konusan insanlar benim de sinirimi bozuyor.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Taeyeon- bana geçimsiz biri izlenimi veriyor. Yani onu hep alttan alırsan iyi geçinirsin ama alttan almayı bıraktığın an sıkıntı çıkar gibi geliyor bana.

Rm, suga, v. - İyi anlaşabileceğimi düşünmüyorum.

Minho- key gibi sevgi nefret ilişkimiz olurdu muhtemelen. O yüzden aynı grupta zorlanırdım gini geliyor.

Doyoung. Karakterinde benim hiç haz etmediğim özellikler barındırıyor. Yanyana kavga etmezdik muhtemelen ama içten içe gıcık olurdum.

Mark- mark muhtemelen herkesle iyi anlaşabilen biri. Ama herkesle anlaşabiliyor oluşu bemimke de iyi anlaşacağı anlamına gelmiyor. Ayarsız hareketleri var. Çok kavga ederdik bence. 😅 ama birbirimizden nefret de etmezdik bir şekilde iyi bir ilişkimiz olurdu muhtemelen.

Winwin- umursamaz hareketleri beni gıcık ederdi.

Shindong- çok aşırıya kaçıyor bazen komiklikte. Sınırı olmadığı için de anlaşamazdık.
taeyon hakkinda dediklerine aynen katiliyorum. mark icinse ya cok iyi anlasirdik ya da pek samimi olmazdik gibi hissediyorum ben. suga da biraz soguk gozukuyor disaridan o yuzden biraz goz korkutucu gelirdi bana herhalde.

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,412
istee buuuuuu. yaslandim falan galiba cunku yuksek sese asla katlanamiyorum. kednimi sinir bozucu, her seyden sikayet eden, emekli alt komsu gibi hissediyorum nzjxbxmnxjxb cok yuksek sesle konusan insanlar benim de sinirimi bozuyor.

Of ben de çok fosil ruhluyum 😅 Yaşlandıkça iyice sevimsiz bi nineye dönüşmekten korkuyorum 😂

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,431
skz eskiden severdim ama yalan yok bazi uyeler bana hic safe smhissettirmiyor eskiden de böyleydi neden bilmiyorum. mamamoo uyeleri de cok dobra ve acik sozlu geliyor bana yanlarinda cok cekingen ve icime kapanik olurdum gibi hissediyorum.
Valla shuhua yi falan patavatsiz ilan ediyolar da zamaninda wheein in falan ne olaylari oldu asil patavatsizliklar çabuk unutuluyor sdfghjk yetenekleri kurtardi grubu biraz da shuhua da oyle olaylar olsaydi neler olurdu kim bilir kizin oyle zararli bi soylemi de olmadi hafif boss baby gorunmek için dozu asiyo arada o kadar son haberde de somi ye demisler kiz tiye almis oysaki kpop stanin de belirli kurbanlari oluyo hele ki turkiyede hayranin az ise yandin

liikyaliikya

Trainee
Tepki
384
Bigbang ve Suju üyeleri, Cnblue Jonghyun (fanları ve reşit olmayan kızlarla birlikte olduğu söyleniyordu, ayrıca kadınlarla saygısız bir biçimde konuşması vardı), Block B - Zico (n word, sel olan bir ülkeyle ilgili dalga geçme, nicki minaj ile ilgili uygunsuz sözler, altın telefon olayı, bir erkek arkadaşına tatlı olduğunu söyledikten sonra şarkısında "no homo no gay" diyen homofobik birisi), IU (nth olayı hakkında duruşu)

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Valla shuhua yi falan patavatsiz ilan ediyolar da zamaninda wheein in falan ne olaylari oldu asil patavatsizliklar çabuk unutuluyor sdfghjk yetenekleri kurtardi grubu biraz da shuhua da oyle olaylar olsaydi neler olurdu kim bilir kizin oyle zararli bi soylemi de olmadi hafif boss baby gorunmek için dozu asiyo arada o kadar son haberde de somi ye demisler kiz tiye almis oysaki kpop stanin de belirli kurbanlari oluyo hele ki turkiyede hayranin az ise yandin
yuhhh wheein olayi ne beilmiyorum anlat anlat anlat anlatttttt

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Bigbang ve Suju üyeleri, Cnblue Jonghyun (fanları ve reşit olmayan kızlarla birlikte olduğu söyleniyordu, ayrıca kadınlarla saygısız bir biçimde konuşması vardı), Block B - Zico (n word, sel olan bir ülkeyle ilgili dalga geçme, nicki minaj ile ilgili uygunsuz sözler, altın telefon olayı, bir erkek arkadaşına tatlı olduğunu söyledikten sonra şarkısında "no homo no gay" diyen homofobik birisi), IU (nth olayı hakkında duruşu)
ne eksik ne fazla harfi harfine katiliyorum 👏👏

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,431
aynen ozlellikle son missa mv cekimlerinde suzynin diger 3 uyenin yanina shoplanmasi cunku 4 uyenin ayni odada bulunmak istememeleri xvnzbxmxbxn ya aslinda cok uzucu ama ayni zamanda komik vxjxbnxbx
Şimdi geri donup baktiklarinda ne hissediyolar acaba fei nin tek suçu mesela çinli olmasiydi yoksa begeniyolardi baya aslinda ten rengi falan simdi ciksa yururdu baya
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

yuhhh wheein olayi ne beilmiyorum anlat anlat anlat anlatttttt
Kiz simdi netizen turkey arsivine sokacaksin beni 😂