Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Aynı Grupta Olsanız Hiç Anlaşamayacağınız İdol

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,648
Buna başka bir konuda biraz değinilmişti diye hatırlıyorum. Ben büyük ihtimalle belli bir yaş grubunun altındakilerle anlaşamam. Çocuksu davranan insanlarla da aram iyi değil genelde. Örnek olarak Ive Leeseo diyebilirim. Çok çocuksu hareketleri olduğunu düşünüyorum yaşı da küçük o yüzden normal karşılıyorum ama aynı grupta olsak anlaşamazdım.

Ü

Üye silindi 154

Aoa jimin ve mina...
Sticker GIF by Spotify

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Buna başka bir konuda biraz değinilmişti diye hatırlıyorum. Ben büyük ihtimalle belli bir yaş grubunun altındakilerle anlaşamam. Çocuksu davranan insanlarla da aram iyi değil genelde. Örnek olarak Ive Leeseo diyebilirim. Çok çocuksu hareketleri olduğunu düşünüyorum yaşı da küçük o yüzden normal karşılıyorum ama aynı grupta olsak anlaşamazdım.
Soyeon, taeyeon, niki, shuhua, twicetaki chae, namjoon da ingilizceme laf etse fena kurulurdum

Ü

Üye silindi 192

Namjoon çok mükemmeliyetçi birisiymiş sanırım, Büyük ihtimalle o benimle anlaşamazdı ve tembel olduğumu düşünürdü hahahaha

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,450
aşırı dağınık ve alttan alttan laf soktuğunu sanan karşısındakini aptal yerine koyan insanları sevmem bu yüzden shuhua ile - üyelere karşı öyle midir bilmiyorum ama eğer öyleyse- anlaşamazdım, dağınıklık içinse jeongwoo ve jaehyuk bir aradayken çok dağınıkmış eğer bu odalarında kalmayıp yurda yayılıyorsa muhtemelen kriz geçirirdim kavga çıkardı ama onun haricinde anlaşırdık

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
Ateez'de San ile anlaşamazdım. Performans sergilerken ağzını yüzünü sürekli yamultuyor bu yüzden onunla sürekli dalga geçerdim kalbi kırılırdı beni gruptan atarlardı. Bu Hyunjin için de geçerli.

Gidle Shuhua ve Soyeon ile tartışırdım. Shuhua çok şımarık birisi ona tahammül edemezdim. Soyeon da bencil birisi o yüzden anlaşamam

Tepki
150
Ay kesinlikle cok haklisin soyeon kısmında bende tan soyeon yazacaktim
Soyeon fazla havalarda bence.
Hyunjin aşırı ataerkil vibe alıyorum konuştukça ağzına çarpardım.
Sakura anlam veremediğim bir havası var beni biraz rahatsız ediyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

K ile kafes dövüşü yapardım ben kendimi tutamazdım.

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
806
Shuhua, lisa ve jennie ( aegyo sevmiyorum ben ya) twice nayeon, red velvet ( irene), ben dağınık bir insanım o yüzden jk ve rm bir olur bana sürekli kızarlardı. Yeounjun ( beomgu ile bir olur delirtir dayak yerdim) aynı şey skz minho içinde geçerli. Yuna ve wooyoung aslında ikisini de seviyorum ama bunlarda bazen aegyo dozunu kaçırıyor. Aespa ning2 bazen aşırı kasıntı geliyor özellikle kameralar varken.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,890
Nct doyoung.
Super junior ryeowook, leeteuk (severim kendisini ama fazla lider biri o yüzden uzak dururdum muhtemelen).
Snsd taeyeon.
Bts suga, v.
Red velvet yeri.

• Alev
Reactions: ask

eirene

Rookie Idol
Tepki
370
Suju, Shuhua, Soyeon, Taeyeon, Yunjin, Kazuha, IU, Chaeyoung, Skz

• Alev
Reactions: ask